ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hesaba katıyor ve tekrar ediyorum, bugün Bilyoner ile yapılan anlaşmanın bize bir senede getirdiği paradan fazlasını kaybettik.

Yanlışın var gruptan çıkamıyacağımızı da hesap edersek.

10 milyon euro kaybettik.

yani 70 milyon tl

stad isim hakkı , forma sponsoru , göğüs sponsoru , şort sponsoru , don sponsoru hepsini üst üste koy yine de etmiyor.

Yanlışın var gruptan çıkamıyacağımızı da hesap edersek.

10 milyon euro kaybettik.

yani 70 milyon tl

stad isim hakkı , forma sponsoru , göğüs sponsoru , şort sponsoru , don sponsoru hepsini üst üste koy yine de etmiyor.
Sağlık olsun, mevcut anlaşma devam eder, gelir gider dengesi kriterini yerine getiremez isek, Başakşehir, Beşiktaş veya Fenerbahçe gider bizim yerimize şampiyonlar ligine.

maçın 3 kritik anı vardı hücumda.eren kazması rodrgiuese pası verse gol olacaktı büyük ihtimal.rodrigues çizgiye inip cevirdiğinde eren kazması bu sefer de kalecinin üzerine nişanladı.bi de ndiaye çalımı atıp şut çektiği pozisyonda çalım atıp pası deneseydi içeriye gol çıkabilirdi oradan...

açıkçası erene mecbur falan değiliz

Bu macin hakki 1- 4 falandi. Uzatmak yersiz. Bu kadroyla bu puan cok iyi

Grup analizine gelince . Belli ki ikincilik yarisindaki rakibimiz schalke

Oyundan bagimsiz olarak , galibiyetten sonraki en iyi ic saha skoru golsuz beraberliktir . Cunku deplasmanda 1-1 , 2-2 gibi skorlarda 1 puana ek olarak puan puanayi da ikili averaj sebebiyle cebe koyacagiz

0-0 bile bitse 3-0 lik loko maci sayesinde genel averajda iyiyiz , kalan 2 macta schalde loko yu misafir edecek ama portekize de gidecek

Bu yuzden schalkeyi yenemiyorsak gollu beraberlik almaliyiz . Bugun kazansaydik da maglubiyet kredimiz yoktu , berabere kaldik , yine maglubiyet kredimiz yok

Benim dusuncem su , schalke ile gollu beraberlik ve kalan 2 macta 4 puan

Bu durumda 9 puan yapiyoruz .. peki schalke bizle berabere kalinca 6 yapacak , loko yu yendigini dusunuyorum etti 9

Eger portekizde portodan puan alirlarsa schalke cikar , yok yenilirlerse buyuk olasilikla biz cikariz

Burada bir avantaj bir de dezavantajimiz var

Avantaj , buyuk olasilikla porto buraya liderligi ya da en kotu ilk 2 yi garantilemis gelecek

Dezavantaj , ki bunu her mac oncesi soyledim , uefa nin sacma bir uygulamasi , bunun acisini euro 2016 da da cektik .

Biz loko ile oynayacagiz ve ayni gun porto schalke bizim skoru bilerek oynayacaklar . 5 inci hafta da olsa haksizlik bu . Belki 1 er puan hem porto hem schalkeyi son maclar oncesi GS nin menzili disina itecek , ki is oraya gidiyor gibi

O mac da berabere biter boyle bir durumda gorursunuz ..

Bir de su var , 4 puandayiz loko 0 puanda . Biz 0/3 bile ceksek , loko bizi yenip ustune schalke veya porto deplasmanlarindan birinden 1 puan dahi alsa 3 unculugu ele geciremiyor

Ben 30% ilk 2 de oluruz 60% ucuncu oluruz , 10% da eleniriz sonuncu olarak diyorum

5 sezonluk ceza yiyelim belki adam akıllı adımlar atarız.
Cidden ben bazen anlamıyorum.
Sadece ve sadece sattığın kadar al kriterine odaklanıyor millet.
Yahu onu akıllı bir transfer politikası ile tutturursun, senin esas sorunun gelir gider dengesi.
Bunu şampiyonlar liginde bir galibiyet primi kadar geliri olmayan Bilyoner sponsorluğu ile mi kapatmayı düşünüyorlar gerçekten merak ediyorum.

Hala ne hesabı yapıyorsun oyun olarak ezdiler bizi orda da 3 tane atarlar geçerler , Almanya'da berabere bitmesi diye bir ihtimal yok , bizim dep maçında Loko'yu yenme ihtimalimiz yok keşke sonuncu olsak uefa denen zırva yerde maç yapmak zorunda kalmazsak.

Cidden ben bazen anlamıyorum.
Sadece ve sadece sattığın kadar al kriterine odaklanıyor millet.
Yahu onu akıllı bir transfer politikası ile tutturursun, senin esas sorunun gelir gider dengesi.
Bunu şampiyonlar liginde bir galibiyet primi kadar geliri olmayan Bilyoner sponsorluğu ile mi kapatmayı düşünüyorlar gerçekten merak ediyorum.

Teklif gelmesine rağmen oyuncu satmayı beceremeyen yönetim mevcut aşırı acemiler malesef ve hesap kitap yapmayı da bilmiyorlar.

tedesco dusunuyodur ulan bu boktan takimi nasil yenemedik diye
malesef oyle bir macti

Bragadan evimizde handikap yiyip , cluj u bile iceride zar zor beraberlik ile gectigimiz sekans daha mi parlakti ? 3 mac 1 puandaydik , iyi filan da degildik , ama o gruptan ciktik schalkeyi eledik madrid i 3-0 in rovansinda 3-1 e getirdik

O zaman da 3 mac 1 puandayiz is bitti diyip yatsaydik kenarda

Uefa kupasi senesinde 4 mac 1 puandaydik , o puani da gerizekali yunan bir oyuncunun sanirim umiti ceza alaninda pozisyon yokken yumruklamasi ile almistik herta berlinden , 0-2 i koruyamayip 2-2 kalmislardi

O zaman 4 mac 1 puan diye , chelsea den 5 yedik diye biraksaydik , 3 ay sonra namaglup 2 alman 2 ingiliz 2 ispanyol 2 italyani gecerek uefa ve super kupalari alamazdik

3 mac var ve esek gibi bunlari oynayacagiz , lesh halimizle 3 macta 4 puan aldiysak 6 macta da 8-9 alabiliriz .. alamaya da biliriz .

Bu takim 1 ay evvel evinde 3-0 gibi net bir skor almadi mi ?

Bu takim 2 hafta evvel maglup bitirdigi porto macinda herkesin ovgusunu almadi mi ?

En son ic saha maglubiyetini aldigimizda 2 yas filan genctim . Kasimpasa maci olsa gerek oncekinden onceki sezon ..

Bu kadar da gommeyin . Uzay takimi avrupa fatihi bjk (!!!) 4 uncu olurken bu takim sampiyon oldu o sinanla belhandayla

Her takimin eksigi olur . Bu kadro da malesef CL seviyesi degil . Ama loko ve porto maclarindaki futbolu kalan 3 macta da oynayabiliriz

Olmazsa da avrupa ligine gideriz , oraya da herhangi bir turk takiminin burun kivirma luksu yok mevcut sartlarda

Üst Alt