ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports

Bir yerden yükselmeye başlamamız lazım artık. Ne yazık ki hocada Nagatomo sağlıklıysa 3'lü oynamam diye bir takıntı var. Halbuki Nagatomo'nun Inter'de en iyi zamanları 3'lü defansın önünde, sol kanat bek olarak oynadığı zamanlardı. Ayrıca savunması bu kadar sıkıntılı takım için en mantıklı çözüm de savunmadaki stoperlerin sayısını arttırmaktır. 3'lünün tek sıkıntısı Onyekuru-Rodrigues'in ikisini birden oynatamamak olur. Gelgelelim Nagatomo bu iki oyuncudan da daha iyi orta açar ve Rodrigues'in de artık müthiş golcülüğünü bırakıp daha pasör özelliğini göstermesi açısından sağ kanatta başlamasını sağlar. Onyekuru da çok güzel hamle oyuncusu olur. Birkaç şeyi doğru yapsak arkası çorap söküğü gibi gelecek ama sürekli yanlışları yaptığımız için bir türlü zordan çıkamıyoruz. İnşallah yarın bugün basın toplantısında üzülerek gördüğüm basmakalıp tavır ve ezberlerden çıkıp futbolun gereklerini hem taktiksel, hem de oyunsal anlamda daha çok gösteren bir Galatasaray izleriz. Yoksa ilk Moskova maçında 2. turdaki rakibi aradığımız turnuvadan 3 ayın sonunda grup sonuncusu olarak ayrılabiliriz.

15 maçtır takımdan bir kıpırdanma, bir tepki bekliyorum, en ufak bir şey yok. Artık beklemeyi de bıraktım, hayatımda bu kadar amaçsız Galatasaray maçları izlediğimi hatırlamıyorum. Hani insan nispet yapar, kafasında aslında büyük beklentiler vardır da lafa gelince tersini söyler, öyle bir şey de değil. Ciddi anlamda sıfır beklenti, sıfır umutla maç izler oldum. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Bir de daha kötüsü ne zaman böyle şevkini yitirmiş bir takım görsek sahada, aklımıza Fatih Hoca gelirdi. O olsaydı böyle olmazdı derdik. Bütün o imaj, umut hepsi yerle bir oldu o daha da üzüyor beni. Takım kafasında futbolu o kadar bitirmiş meğer.

Biz forvet icin tonla opsiyonu goz ardi ettik transfer doneminde ama su elvis manu denen adamin akhisarda fb ye attigi gole bakiyorum

Skrtel resmen alttan ustten indirmek icin elinden geleni yapiyor ama adam hem dusmuyor hem de duzgun vurup golu yapiyor

Su dusmemeye oynayan elvis bile bizim erenden mugdattan iyidir

15 maçtır takımdan bir kıpırdanma, bir tepki bekliyorum, en ufak bir şey yok. Artık beklemeyi de bıraktım, hayatımda bu kadar amaçsız Galatasaray maçları izlediğimi hatırlamıyorum. Hani insan nispet yapar, kafasında aslında büyük beklentiler vardır da lafa gelince tersini söyler, öyle bir şey de değil. Ciddi anlamda sıfır beklenti, sıfır umutla maç izler oldum. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Bir de daha kötüsü ne zaman böyle şevkini yitirmiş bir takım görsek sahada, aklımıza Fatih Hoca gelirdi. O olsaydı böyle olmazdı derdik. Bütün o imaj, umut hepsi yerle bir oldu o daha da üzüyor beni. Takım kafasında futbolu o kadar bitirmiş meğer.
Hoca napsin?
Elde bir kac oyuncu var saglam olan, onlarinda bazilari daha yeni cezadan sakatlikdan döndü...
Bu maci alirsak o eski özledigimiz takim geri döner...
Cok kritik mac

Ligin ayrı, tarihin en kolay grubunda yaşanan rezaletin ayrı hesabının sorulması lazım. Üstelik CL'de öyle ceza bahanesi filan da yoktu.
Valla gayetde var
Adamlar ligde oynamadan 2-3 haftada bir CLde maca cikti
Futbolun icinden gelen anlar bu durumun ne kadar sakat oldugunu...
O cezali oyuncularin hicbirinden adam gibi verim alamazsin...
Büyük ihtimal bugünde aynisi olacak, umarim sans yanimizda olur ve maci aliriz böylece en azindan belki havaya gireriz

Ruyamda dakikalar 80 , 1 0 yeniliyoruz. Moskova maci da 2 2 berabere devam ediyordu heycanli bi sekilde izlerken uyandim sonunu goremedim umarim moskova maci oyle bitmistir :))

Ligin ayrı, tarihin en kolay grubunda yaşanan rezaletin ayrı hesabının sorulması lazım. Üstelik CL'de öyle ceza bahanesi filan da yoktu.

Tarihin en kolay grubu tamam da neye göre? Kadro kalitelerine baktığımız zaman Porto'dan da Schalke'den de üstün değiliz. Kabul etmek mi istemiyoruz, işimize mi gelmiyor anlamıyorum. O yüzden gruptan çıkamamak bence rezalet değil. Ligdeki oyundan ve sonuçlardan daha çok rahatsızım ben. Teknik ekibi bu noktada eleştirebilirim zira oynadığımız rakiplerin çapı belli. Yoksa CL'de hiçbir beklentim yoktu bu sene. Forvetsiz oynadık grup aşamasını yahu şaka gibi :D

Üst Alt