ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray 2-3 Porto | MS | 11 Aralık | beIN Sports

Maclarimizi erken saatte oynamamis hem degisen yayin saati cesitlendirmesi , hem rus ve turk takiminin ayni grupta olmasi , hem de son maclarin ayni saatte baslamasi ile cakisinca boyle oldu

Hep boyle denk gelmez

Tarihin en kolay grubu olabilir ama bizim kadro da ahım şahım iyi değil Schalke ve Porto'ya bakıyorsun yedekler bile rahat 11 oynar bizde.

Porto konusunda birşey diyemem da Schalke sıradan oyuncualra çok para saçan kulüp. Öyle ahım şahım değil Schalke kadrosu.

Yav zaten grup çekildiğinde sonuncu da olabiliriz, birinci de demiştik. Ama takım 1 Loko maçı 1 Porto maçının bir kısmı hari varlık gösteremedi. Rakipleri tehdit dahi edemiyorsun maçın akışında. Bu kadar da olmaması lazım. Kaldı ki kötü kadro olursun da nasıl 32 takımın en az koşanı olursun? Kızılyıldız Eskişehir ve Sivas'ın teneke bağlayıp gönderdiği adamlarla ne toplar oynadı.

Porto konusunda birşey diyemem da Schalke sıradan oyuncualra çok para saçan kulüp. Öyle ahım şahım değil Schalke kadrosu.

Yav zaten grup çekildiğinde sonuncu da olabiliriz, birinci de demiştik. Ama takım 1 Loko maçı 1 Porto maçının bir kısmı hari varlık gösteremedi. Rakipleri tehdit dahi edemiyorsun maçın akışında. Bu kadar da olmaması lazım. Kaldı ki kötü kadro olursun da nasıl 32 takımın en az koşanı olursun? Kızılyıldız Eskişehir ve Sivas'ın teneke bağlayıp gönderdiği adamlarla ne toplar oynadı.

Schalke sıradan topçulara para saçıyor peki biz ne yapıyoruz ?

1.Schalke maçı sonrası grup bitti zaten bizim için bıraktılar top oynamayı Porto maçında yenen malca gol sonumuzu getirdi biz teknik , taktik vs ile rakipleri boğan takım değiliz zaten gazla , mücadeleyle bir şeyler olursa olurdu onu da 3.maçta bıraktık.

4 Transfer ile bu takım müthiş olur kağıt üzerinde.

Sneijder
Santrfor
Stoper ve kanat oyuncusu.

Kanat ila ki şart değil. Daha çok Garry ve onyekuru yu yetersizliği yüzünden yazdım.

Formda feghouli bu takımda net oynar. Melo da gelirse ki Fernando ile yan yana olur. Melo daha çok merkez olur box to box.
Ndiaye ise melonun yerine girer yorulduğu vakit

4 Transfer ile bu takım müthiş olur kağıt üzerinde.

Sneijder
Santrfor
Stoper ve kanat oyuncusu.

Kanat ila ki şart değil. Daha çok Garry ve onyekuru yu yetersizliği yüzünden yazdım.

Formda feghouli bu takımda net oynar. Melo da gelirse ki Fernando ile yan yana olur. Melo daha çok merkez olur box to box.
Ndiaye ise melonun yerine girer yorulduğu vakit

Kanat şart bence. Onyekuru seviye altı. Feghouli gitmezse para yok zaten. Oyun kuran bir kanat alınmalı.

Bu is oyle enteresan ki , 6 maclik seruven

Su an porto 13 , biz 4 puandayiz . Hersey sabit kalip , rahatca kazanabilecegimiz sanslari yakaladigimiz porto macini kazansak , su an puanlar 10 ve 7 idi ve bu aksamki mac kader maci olacakti

Sadece bir mac ile durum puan esitligine gidebilecekken belki bu aksam 16 ya 4 olacak

Burcin Keskin (eski hakem dairesi baskani) Aspor da su an

Bu adami dikkatle izlemenizi oneririm . Cok ortadan konusan ve bilgili bir adamdir

Kafanizdaki VAR vs ile ilgili konulara aciklik getirir

Dünden beri deli gibi düsünüyordum bir last minute kacamagi yapip maca gitsem mi diye. Ama yarin cok önemli bir toplantim var, yarin sabahin köründe geri dönüs ucagi olsaydi gelecektim gercekten vallah.

Ulan Serdar hepi topu 6 maç oynayacaksın burada bile cezalı duruma düşmeyi nasıl başardın
Porto CL'deki 5 maçın hepsinde oynayan Militao ile 4 maçta oynayıp 2 gol 1 asist yapan Otavio'yu kadroya almamış.5 maçta 3 gol 1 asist yapan Corona'da cezalı.Bir zahmet yenelim artık.

Üst Alt