⚽ SL 19/20 H:1 | Denizlispor 2-0 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
teknik direktorun oldugu yerden mac başka,tv den baska görünüyor bugun buna emin oldum.

yoksa milyonlarca insanın gördügü selcugu sahadan görememek akılla izah edilemez

yaw ne deplasmanı kardeşim alın geçen sezonki maçlar

takımda teknik taktik yok ittire kaktıra taraftar sayesinde gidiyor 1.5 senedir takım

Ekli dosyayı görüntüle 56357

Bak bu en formda olduğumuz dönem ona rağmen üst üste 2 deplasman galibiyeti yok.Şimdi fobi değil de ne bu?Takım zaten içerde de doğru dürüst bir şey oynamıyor onu da söylüyoruz ama deplasman fobisi diye de bir şey var.Yetersiz dediğimiz iç saha oyununun bile ötesinde bir rezalet var sahada.

Selçuk varken maçı kazanmamız için ekstra bir şeyler lazımdı o da penaltıyla ve maçın başındaki fırsatlarla geldi ama cömertçe harcadık o penaltıdan sonra maçı kaybediceğimiz çok belliydi Akhisar maçının aynısı oldu o zaman 3 yemiştik şimdi 2 yle kurtardık haftaya yine Selçuk oynarsa 1 puan kaybı daha yazabilirsiniz şimdiden.

Bak bu en formda olduğumuz dönem ona rağmen üst üste 2 deplasman galibiyeti yok.Şimdi fobi değil de ne bu?Takım zaten içerde de doğru dürüst bir şey oynamıyor onu da söylüyoruz ama deplasman fobisi diye de bir şey var.Yetersiz dediğimiz iç saha oyununun bile ötesinde bir rezalet var sahada.
ligde deplasmanda galibiyet alan takım mı var 3 kez üst üste? baskılı ezici futbol oynamıyoruz ki bunu beklemek abes bu takımdan zaten

yabancı sınırıda gelince anadolu takımlarıda istanbul takımlarına güç göstermeye başladılar. deplasmanda kazanmak eskisi gibi kolay değil

Selçuk hatası , serinin 6 oynaması , mariano ısrarı gibi sorunlar çözülüp.
Oyuncular kendini toparlarsa oluruz.

Seriyi 6 da oynatması daha cok oyunun içinde olmasını sağlayıp takıma adaptasyon sorununu atması için olabilir . Olmadıgını hocada görüyordur emin ol . Zaten nzozi olucak orada .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaşın ve konumun uygun bakabilirsin. O yetenek de mevcuttur diye umuyorum... Ovmeyi de yermeyi de bilirim evelallah... En büyük hatam da herkesi kendim gibi bilmek herhalde...

3 noktalı Beylik laflar edebiliyor olman söylediklerimi değiştirmiyor. İnsanların vefa ile savunma durumuna geçmelerine ısrarla Biat diyen adamın mantık işleyişinde kimseyi kendi bilme olamaz. Her duyduğunuz sözü davranışlarınızla uyumlu olmadıkça ulu orta yazmayın.

Gerek yok bakmaya. Çok bile yazdım. Şerefli ve haysiyetli bir insan olduğuna inancım tam. Buradan taktik maktik yok diyerek bu adamın nasıl 20 kupa aldığını açıklayamayanların tamamı aynı sen gibi hayatlarında 1 kez bile idmana dahi görmemiş insanlar.

Ama senin 3 noktan var. Ben bırakayım senin yerine oradan devam et. Selametle.

...

Hazırlık maçlarında Donk-Seri oynadı genelde. Selcuk nereden çıktı bu maçta? Ne oldu da bir anda Selcuk 11 e girdi?
Hazırlık maçlarında ve kupada geri dörtlü rezildi. Hiç mi uyarmadınız bu adamları?
Bu maç kaybedilmemeliydi.
Bu kadar kötu oynamaya da hakları yok beyefendilerin.

Bayern bile kötü başladı kendi sahasında puan veriyor . Benim düşüncem takıma aşırı yükleme yapıldı cok yorgunlar. 5 6 haftadan sonra fiziksel olarak cok diri oluruz gibime geliyor. Takımında belirli yerleri değişti . Ama bu takım 4 4 2 oynamalı. Falcao ve diagne cok pozisyona girerler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lyon 6-0 önde :D

Efsane oyun sistemleri var.. Çok riskli ama tutuyor. Defans orta sahaya kadar çıkıyor nerdeyse, önde basıyorlar. Ofsayt taktiğide var. Ofsayt olmassa Denayer koşup engelliyor

Bu arada bizim futbolu, taktikten uzak kaos stratejimizi ve oyuncuların karaktersiz, mücadeleden uzak oyununu eleştirirken Denizli’li oyuncuların mücadelesini gözardı etmemek lazım.

Onlara tebrikler. Denizlispor’u Fener’e yaptıklarından dolayı çok severim. Galibiyet haklarıydı.

Son not: Bu Selçuk ile sözleşme imzayalayanları öpüyorum. Belhanda’yı takıma getirenlere sevgilerimi yolluyorum.
Riekerink'li takım da deplasmanda fena değildi ara ara ama o takım da içerde nanaydı.İçerde 6 yenilgi aldık o sene.Onu saymazsak aynen Hamza'dan beri deplasmanlar fos.
Bir orta yolu bulamadık.

3 noktalı Beylik laflar edebiliyor olman söylediklerimi değiştirmiyor. İnsanların vefa ile savunma durumuna geçmelerine ısrarla Biat diyen adamın mantık işleyişinde kimseyi kendi bilme olamaz. Her duyduğunuz sözü davranışlarınızla uyumlu olmadıkça ulu orta yazmayın.

Gerek yok bakmaya. Çok bile yazdım. Şerefli ve haysiyetli bir insan olduğuna inancım tam. Buradan taktik maktik yok diyerek bu adamın nasıl 20 kupa aldığını açıklayamayanların tamamı aynı sen gibi hayatlarında 1 kez bile idmana dahi görmemiş insanlar.

Ama senin 3 noktan var. Ben bırakayım senin yerine oradan devam et. Selametle.

...

Hep aynı teraneyi anlatıp durma, vefa diyen adamlar Selçuk hakkında da eleştiri hakkı yoktur o zaman. Ama adamına göre muamele yapana biatci denir, konumu, görevi, yaşı farketmez... Biatcilik idman gerektirmez sürekli başkalarına suç bulan kendi adamlarına laf kondurmayan adamlardir, ha ara sıra unutmasın diye not da alıyor olabilirler kendilerini bir şeymiş gibi göstermek için...

gelisme kısmı bizde pek olmuyor degismemız lazım ,en az 2 oyuncu sazı eline almalı

gecen yıl bunu soso ve henry yaptı lider oyuncular ortaya cıkmalı ama avrupa icin kimse hayal kurmasın

Maçın siniriyle herkes gergin ama ilk 20 dk iyiydik. Selçuk penaltıyı atsa herkes farklı konuşuyordu burada. Gerçi ona da Denizli mi çok kötüydü acaba diye tersten de bakabilirdik. 6 hafta gerçekten bir şey beklemiyorum kendi adıma.

Ama bu oyun olmaz. Daha dar mesafelerde dengeli durdu ve oynadı takım. Dağınık görüntü kırmızıdan sonra oldu.

Az puan kaybı lazım. Bakalım.

Hayır karıştırımıyorum, hatası olduğu bariz olduğu halde eleştiriye hakaretle cevap veren ve körü körüne savunanlara biatci denir, haa bazıları farkında değildir kolayı seçer haftalar...
Ama bu durum onların biatci olduğu gerçeğini değiştirmez. Mesela forumda da eski üye ayağına çok febesli var... Bazıları da 100 mesajla başkalarının taraftarligini sorgular...
Kimse buna fatih terim de dahil Galatasaray dan büyük değildir..forumda mesaj sayısı ile taraftarlık sorgulanması da çok komik...mesaj sayısı ile taraftarlığın ne alakası var..ama sadece kötü sonuçlarda buraya gelip terime eleştiri adı altında kin kusan kişiler olarak dikkat çekiyorsunuz..eleştiri diye adlandırdığınız mesajlardaki söylemler eleştiri değil kuşların söylemleri hep..yok bay ego yok parator yok komisyon yok ulu taktisyen..bunlar mı eleştiri...

Üst Alt