⚽ SL 19/20 H:2 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:2 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 25 Ağustos

Terim formsuz , oyuncu grubu formsuz ama ben halen iyimserim , bugun iyi bir forvetimiz olsa 2-3 farkla rahat alacagimiz bir maç olurdu . Henüz ligin başı geç form tutmak da iyidir haftaya kuşlar en iyi ihtimal berabere kalir lazyo ile . Şansız bir gol yedik karalar bağlamayın bu kadar mayıslar yine bizim olucak .

Herşeyi geçtim bakın berbat oynuyoruz takımın fizigi yerlerde fakat pozizyona giriyoruz.Şu kaybedilen 5 puanın büyük nedeni yönetimdir.2 maçtada sadece Falcao olsa şuanda 6 puanımız vardı net.O forvet denilen şaklabanın gelmişini geçmişini ben.
Arkadaşım saçmalama ya diagne tamam berbat ama takım dökülüyor. Tek bildiğimiz ver feg veya mariano ya orta yapsın. İçerde diagne vs en az 6-7 defans. Adam tek başına napsın. Başka taktiğin yok gol atmak için. Şut çekmekten aciz hepsi ya

Maçı izle edim. Siteden takip ettim ve Yorumları okuyorum bi kesim berbat oynadık diyor bi kesim güzel oynadık diyor bi kesimde ara ara iyi oynadık ilerisi için ümitli konuşuyor. Bu kadar yorum farkının olması ilginç.

fatih terim: transfer bütçe açığımız var.. oyuncu satmamız gerekiyor..

1 hafta kaldı transferin bitmesine hala aynı nakarat

Hala anlamadığım bir şey var Nagatomo burda niye kayarak adamın açısını kapamıyor kaysa adamın gol atabileceği hiçbir açı yok kaleci sağ tarafı kapatmış sol taraf boş pozisyon olarak iyi yerde neden ayakta kalarak engellemeye çalışıyor anlamış değilim. Ah işte bu gibi durumlarda Melo gibi cesur futbolculara ihtiyaç duyuyoruz
2131231321241412.png

Maçı izle edim. Siteden takip ettim ve Yorumları okuyorum bi kesim berbat oynadık diyor bi kesim güzel oynadık diyor bi kesimde ara ara iyi oynadık ilerisi için ümitli konuşuyor. Bu kadar yorum farkının olması ilginç.
Aslında hepsi doğru
Maçın neresine baktığına göre değişiyor
İlk devre ara ara baskılı, dengeli ama verimsiz bir oyun oldu
İkinci devre gole kadar oldukça iyiydik. Stoperlerimiz diğer yarı sahadaydı. Dengeli bastık açık vermedik tempolu oynadık pozisyonlar geldi arka arkaya.
Golden sonra dinlenmek için sahamızda kaldık ama rakibin baskısını karşılayamadık. Çok kapandık üstümüze geldiler. Kırmızıdan sonra topa dokunamadık desek doğrudur. Ama buna rağmen konya attığı gole kadar pozisyon bulamadı.

ilk 11in yaş ortalaması 30
Onur yaş önemli değil o kadar golünü atan adam 33 yaşında
Fizik önemli
Ben 38 yaşındayım iddia ediyorum 20 yaşındaki gençlerin yüzde 90 ı nı paket ederim.Sebebi de vücut senin en büyük sermayen ne kadar bakarsan o kadar uzun vadeli ekmeğini yersin
Mesela babel birçoğundan daha diri, golünü attı top tutmaya çalışıyor defansa da koşuyor vs.

Net söylüyorum: Bu takıma 5 tane daha transfer yap bu oyun anlayışıyla hiçbir şey olmaz. Bu sene rakipsiz değiliz ve Arena performansı bizi kurtarmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artık sistem hocası bulmalıyız.. en sıradan takımların bile bir oyun felsefesi var. biz sadece doğaçlama oynuyoruz..önceden hazırlanmış pozisyon yok..duran top çalışması yok..

kupa maçında karşılaştığımız hatayın hocasının nasıl sistem futbolu oynattığını görüp imrendim..

Hala anlamadığım bir şey var Nagatomo burda niye kayarak adamın açısını kapamıyor kaysa adamın gol atabileceği hiçbir açı yok kaleci sağ tarafı kapatmış sol taraf boş pozisyon olarak iyi yerde neden ayakta kalarak engellemeye çalışıyor anlamış değilim. Ah işte bu gibi durumlarda Melo gibi cesur futbolculara ihtiyaç duyuyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 57817

cok dogru bir serzenis.

Üst Alt