⚽ SL 19/20 H:26 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | MS | 15 Mart - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu ortamda yine iyi oynadılar, bu hafta maçların oynanmaması gerekiyordu herkes erteledi bir biz oynadık saçma sapan işler. Ne teknik ekip ne de futbolcular maça konsantre değildi üstüne seyircisizlik de eklenince ortaya saçma sapan ne idüğü belirsiz bir şey çıktı. Ertelensinler bitsin bu çile, şu ortamda şampiyon olsan ne olur olmasan ne olur.

Ben bu maç için ne hocayı eleştiririm ne de futbolcuları.

şu maçı tribünsüzlükten kazanamadık ama bir o kadar hocanın da hatası var maç önü röportajı son dk. oyuncu değişilikleri baştan kabulleniş vardı

Şimdi ertelerler ligi amaçlarına ulaştılar ne de olsa bjk sırf beraberliğe gelmiş savunma oynattı anadolu takımı gibi ne geçecekse ellerine berabere kalınca amaç bize çelme takmak şampiyon olmayalım diye hepsinin derdi biz olmuşuz Allah hepsinin belasını versin ben hâlâ inanıyorum henüz bitmedi

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih terim bu skora dünden razıydı.
Yazıklar olsun.
Hakemide çok şov yapacakya çok güzel tebrik etti.
Belki bizim kırmızı kart görmemiz gereken bir pozisyon varsa onuda maç sonu yapacağı yorumlarda söyler.

Şu ligin ne kadar balon bir lig olduğu belli oldu.
Galatasaray taraftarında ne kadar iş bilmez olduğu bjkyi küçümseyip bizi uzay takımı yaptıklarıyla belli olmuştur.

Şetefsizoğlu şerefsiz bjk sanki bir puan çok yarayacakmış gibi zaman geçiriyor.Sahtekar Galatasaray düşmanları.Ezikler maksatları Galatasaraya çelme takmak.

Şu maçları ertelemeyip seyircisiz oynatanlarada yazıklar olsun.

Avantajı kaçırdık. Oyun falan da oynamadık kimsenin kafası sahada değildi. Acayip sıkıcı maçtı. Bu hafta ligi ertelerler

Çok gol kaçırıyoruz ve şansta yanımızda değil. Şikecileri deplasmanda yendik, Şu leş kargalarına 4 puan verdik şaka gibi Yinede şampiyon olabiliriz ama, başak bir adım öne geçti malesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt