⚽ SL 19/20 H:26 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | MS | 15 Mart - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hafta biz ve ts hariç bütün ev sahipleri kazandı seyircisiz olmasina rağmen. Madem taraftarsız maç kazanacak kapasiteniz yok verin abi maaşınızın belli bölümünü cebinden para verip stada giden taraftara Terim dahil bu arada demek ki o paraları haketmiyorsunuz.

Seyircisiz maclari ayarlamak daha kolay di mi

Rezillik

Utanc gecesi

Tum avrupada ligler iptal
Seyirci yok neden oynatiyorsun

Neden cunku diger maclari ayarlamak daha kolay di mi??????

Utanç Gecesi

Baska bir izahati yok

Utanç Gecesi

Bu macin oynatilmasi

Utanç Gecesi

BUNUN TEK SORUMLUSU

TURKIYE FUTBOL FEDERASYONU

TEK BIR KISI ÖLSE

SORUMLUSU:

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

konu 3 puan degil, hocanin her mac yaptigi 80lere kadar degisiklik icin beklemesi, yeter be ben her mac yalvarcakmiyim hocaya degisiklik yap diye, les bir besiktasi sergenin hediye ettigi en iyi oyunculari gg ve boatengi cikarip servis ettigi 3 puani hoca bekleye bekleye geri iade etti!!!!

Haklı tarafların var ama 2 çok net gol kaçırdık, 2 haftadır sahada ki oyuncuların beceriksizliği bu. Taraftar bu futbolun en önemli aktörü. Sahaya heyecan veren onlar, bu maçın böyle sıkıcı geçmeside çok normal. Dediğim gibi oyuncu değişikliklerinde haklısın, geri kalan şeyler sahadaki oyuncuların bitiricilik eksikliği.

Kaç haftadır ortada olmayan bazı kişiler puan kaybı olunca ortaya çıkmışlar sırf burayı proveke etmek için..bu maçın ne taktiği ne tekniği konuşulur..çok bariz hiç bir topçu maça konsantre değildi..avrupa da ligler ertelenmişken ligin seyircisiz oynatılması hiç makul değildi..sadece bizim maç değil diğer maçlara da bakın özellikle yabancı futbolcularda motivasyon eksikliği çok bariz..

Belhanda ve Feghouli aynı anda sahadayken domine ettiğimiz maçı hatırlamıyorum ben. Haftalardır bize maçları çözen adam Ömer'di hoca ne düşündü bilmiyorum.

Başakşehir'i yenemezsek ikili averajı da alamıyoruz onu her türlü kazanmak lazımdı zaten.

Avantajı kaçırdık bu bir gerçek. Fakat hiçbir şeyin bittiği filan yok. Ortalığı yangın yerine çevirmenin mantığı yok. Biraz sakin olun. Sanki 10 puan gerideyiz.

Taraftarın olmayışı bir kenara, futbolculardaki göt korkusuyla anca bu kadar oluyormuş.

Taktik sistem filan konuşmanın mantıksız olduğu bir maç. Çünkü futbolcuların kafa uçmuş bir kere.

Sivas maçına kadar döve döve futbol oynayan takım 1 haftada futbolu unutmadı veya FT teknik direktörlük meziyetlerini kaybetmedi herhalde.

Ha şu sürekli gol kaçırma meselesini çözmemiz lazım. O ayrı konu...

Daha mac baslamadan hoca burda ne isimiz var derse o topcu oynarmi ne bekliyorsunuz mac bitsin konus terim takimi hazirlamamamiski herhalde 60 yas uzeri diye fazla endiseli turkiyede olumcul bir vala bile yokken onlemini al cik maca futbolcuyu sen teskin et ama nerde adam dakka 1 mac baslamadan maci bitirdi gerisi yalan

Daha mac baslamadan hoca burda ne isimiz var derse o topcu oynarmi ne bekliyorsunuz mac bitsin konus terim takimi hazirlamamamiski herhalde 60 yas uzeri diye fazla endiseli turkiyede olumcul bir vala bile yokken onlemini al cik maca futbolcuyu sen teskin et ama nerde adam dakka 1 mac baslamadan maci bitirdi gerisi yalan
Oyuncuların kafasında maçın "m'ı" yoktu... Güzel oyun beklemek hayaldi.

Gerçi sanki babam milyon avroluk alıyor sanki..........

Salı günü uefa toplantısından sonra ligler ertelenecek göreceksiniz.Tamamen kurgu 1 düzen ile seyircisiz oynatıldı bu hafta.Hamsilerinde motive sıfırdı başak maçında görüldü.En çok kime yaradı tabiki seyircisi olmayan başaka.Ha bunların üstüne kel feghouli ve onyekuru atacaksınız arkadasım o golleri.

Ah Feghouli ah Onyekuru çok rahat galip gelebileceğimiz maçtı böyle goller kaçmaz arkadaş, bu tarz maçlarda ligin şu aşamasında bunları atacaksın. Beşiktaş yosmaydı aynıda yosma gibi oynadı sorun şu biz atamadık çok net pozisyonlara girdik ama atamadık.

Büyük avantaj kaybettik kabul ama ben de bu "Gitti şampiyonluk" ağlaklığına gelemiyorum. Şampiyon olacak gücümüz var, 8 hafta ve 3 puan da fark var. Daha ne fırtınalar kopacak. "Süper Lig" öyle kolay bitmez :D

Üst Alt