⚽ SL 19/20 H:32 | Ankaragücü 1-0 Galatasaray | MS | 12 Temmuz - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haftalardir dikkat ettim dışardayken,Galatasarayli olmayan, sadece puan kaydettiğimizde hortlayan tipler hep foruma dadanmis.bi de fatih terim istifa deyip komik oluyorlar,takimin yarisi yok,forvet yok 6 mactir.onca sakat,onca eksik var.adam yedekten ahmeti forvete sokuyo bu bolluk ve berekette.cunku ibrahimovic ve icardi cok formsuz,yedeklerdeler ama...lan sadece ilkyarida 2 penaltimiz verilmedi,itiraz eden bile yok.bu takim sezonu kafasinda bitirmis.hala hoca yaaa falan cekmeyin deli misiniz ya...her mac hakem hatasi oluyo onca sakat üstüne,nesini konusuyosunuz bu takimin.bitti gitti sezon
Hadi ya! lig sonuncusu yendi seni. Boş savunmayın artik. Birileri çıkıp konuşmalı. Sıkıntı sorun nedir ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haftalardir dikkat ettim dışardayken,Galatasarayli olmayan, sadece puan kaydettiğimizde hortlayan tipler hep foruma dadanmis.bi de fatih terim istifa deyip komik oluyorlar,takimin yarisi yok,forvet yok 6 mactir.onca sakat,onca eksik var.adam yedekten ahmeti forvete sokuyo bu bolluk ve berekette.cunku ibrahimovic ve icardi cok formsuz,yedeklerdeler ama...lan sadece ilkyarida 2 penaltimiz verilmedi,itiraz eden bile yok.bu takim sezonu kafasinda bitirmis.hala hoca yaaa falan cekmeyin deli misiniz ya...her mac hakem hatasi oluyo onca sakat üstüne,nesini konusuyosunuz bu takimin.bitti gitti sezon
Bırak sergen hoca inş istifa eder de rahatlar. Hoca bugün istifa etse yarın kulübün uçuşa geçeceğini sanan tiplerden mantıklı düşünmesi beklenemez. Kulübün efsanesini sevmiyorsan bile saygı duymalısın ama bu her türkü hakareti ediyor hocaya

Kadroyu kuran biz miyiz ? Paf takımdan forvet al ikili forvet ile cik saldır yenil anlarım . Takılmışsin bir bedevi aşkına adamın futbol ile alakası yok futbolu en iyi kim biliyor diye takıma sor mariano der tüm takım yedek Ömer sağda başladı sola geçti olmadı çıkardın Taylan oyunu açıyordu safa sola hava topu alıyordu cikardin selcugu aldın yunus var elinde 90+2 de aldın hoca amacın ne senin ? Tüm sezon değişiklik için gol yemeyi bekledin hatta 9 kişi oynadik gol yedik ondan sonra değişiklik yaptığını gördük hoca aynaya bak yardımcın yok maç sonunda sorumlu benim bitti ne güzel nzonzi akıllı adammış kaçtı gitti vardır bir bildiği ..

1-Fatih Terim: Birak artik. Ciddiyim Birak. Bugüne kadar yasattigin sevinclerden dolayi agzimi açmadim ama artik Gina geldi. Takimin ne oyadigi belli degil. Ilk yari sonu Mariano, Jesseyi alsan maç bariz dönecek ama Sen 70. dakikaya kadar bekleyip Selçuk inani aliyorsun. YETER

2- Emre Akbaba: Cimbombomun cocugu filan degilsin. Yaptigin top kayiplariyla faydadan çok zarar veriyorsun. Anadolu topcusu baska bisey degil.

3- Taylan Antalyali: Bu gerizekaliyi nerden buldualdik bilmiyorum ama Hali sahayi birak Hali sahaya top getiren cocuk bile olamazsin.

4- Seri: Seri seri diye basimizin etini yediniz. Bu herif kadar tehlikeli bir oyuncu yok sahada.Her maçta en az bir kere patlayici madde gibi patliyor hata yapiyor ve tehlikeli durum olusuyor. Sayesinde rakip 12 kisi. Bu herifi isteyen gitsin Ayak Tenisi filan izlesin. Belli ki Hoca sevdirmeyi bildi ve bir bildigi vardir degilmi?

5- Linnes: Kuzeyin krali degil Game of Thrones daki Hayat kadinlari gibi herkeze (açik) veriyor.

6- Ömer Bayram: Mücadele, Istek varmi? Var ama yetenekler? Amatör topcu gibi kafasini yere dikip topu sürükleyip sol ayagina almaya çalisiyor. Alamayinca??? Top kaybi + Kontra

7- Okan Kocuk: Sampiyon takimin yedek kalecisi !! takimina verdigi güven? 0

8- Adem Büyük: Bugün topla bulustumu?

9- Jesse Sekidika: Bu herif kim?

10- Falcao: bela okumak istiyorum. Simdi uzat ayaklarini ve Karinla birlikte sarki mi izliyorsun kitap mi okuyorsun bilmiyorum ama paranin tadini cikar daha bulamazsin.

He birader sense bunlar yok da karsindaki ankaragucu be :)

2006dan beri forumdayım, 2006dan beri Terim'e muhalifim. Günahım kadar sevmem, kişiliğinden dolayı değil, Galatasaray'a getirdiği başarılardan dolayı saygı duyarım ama ondan sonra hep Galatasaray'ı 4-5 sene ekonomik buhrana sokar. Aldığı saçma sapan uzun sözleşmeli futbolcularından senelerce kurtulamayız.

Üst Alt