⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gecen sene de abuk sabuk bir kadro ile cikmisiz, hizli atip giden rodriguez de care olamamis.
2-0 yenilmisiz. Oyuna sonradan yunus mugdat ahmet girmis

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190914-022913_Mackolik.jpg
    Screenshot_20190914-022913_Mackolik.jpg
    115.6 KB · Görüntüleme: 69
Feguli lemina(seri) nzonzi andone

Falcao babel

Babel bence kanatdan cok hucumda bize yararli olur hem cok yorulmaz hemde orta sahaya gelib takima destek olur hemde ayagi ve kafayla iyi sutlar cikarir . Falcao babel ikilisi super ikili olur.

Отправлено с моего SM-A520F через Tapatalk

Artık şu Malatya’yı deplasmanda yenelim. 2 senedir yeniliyoruz . Önde basıp geriden oyun başlatmamızı engelleyecekler her zamanki gibi, ona artık bir çare bulmalı Terim.

Falcao'yu oyunu görünce neden Seri anladım, Seri dün olsaydı Falcao en az 1 tane daha atardı, bir tane çaprazdan kaçırdığı Belhandanın attığı pas gibi Seri en az 5 kere deniyor arkaya o pasları

Emre mor 100 tane top kaptırıp 50 kere de çalima girip beceremese de bu maçta her türlü oynamalı. Niye demeyin artık anlatmaktan yoruldum.

galibiyet benim için baya bir ekstra olur. bu takım deplasman takımı hiç olmadı olamayacak. hoş bu sene evimizdede berbatız. hocam nolur yap bişeyler, çok kötüyüz bu sene

Üst Alt