⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şampiyon olamayacağız diye birşey yok daha çok erken öyle kopma filan da yok

ama beklediğiniz gümbür gümbür akıllı oynayan bir takımsa onu değil 3 hafta 5 hafta değil 5 sene bekleseniz de olmayacak

Bize karşı yürütülen bu algı operasyonları, hakem katliamları devam edip sene sonunda şampiyon olamazsak taraftarın çoğu beinsport üyeliğini iptal eder heralde. Bende aldığıma pişman oldum zaten resmen bütün ülke bize savaş açmış nasıl alaşağı ederiz derdinde. İnsanda ne seyir zevki nede bir iştah bırakıyolar. Ben bu yaşıma kadar bir takıma karşı bütün takımların, yöneticilerin, tff sinin elele tutuşup organize olduğunu ilk defa görüyorum.

————-Muslera

Sener-Luyindama-Donk-Yuto

———Nzonzi—Seri

Feghouli——————Babel

——-Falcao—Andone

Bu o kadar önemli bir maç ki, hatta Brugge maçından bile önemli bence.
Bu maçı bir şekilde kazan, bir sonraki hafta FB'yi evinde ağırlayacaksın. Seyirci, tank, tüfek ne varsa o maçı da al, hem lider olursun, hem takımın oturma sürecini atlatmış olursun, hem de rüzgarı öyle bir değiştirirsin ki, Konya ve Denizli maçlarında yaptığın puan kayıplarını da telafi etmiş olursun.

Ruzgari arkamiza alacagimiz 2 maclik serinin ilk maci.
Evet sadece 2 mac bu maci kazan sonra feneri arenada dagit

Alayı gelse durduramaz. O gazla alir gideriz

Üst Alt