⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim

Aga cift olursa sola kimi koyar diye sordum.Baska bir sey anlatmissin.

Feg cezali degil ama hem gec geldi hem de cezayi ona kesecek diye hissediyorum.evladi belo'yu kesecek hali yok.

Beklerden biri mecbur degisecek Maryano cezali.

Puan kaybi demisti bana.
4-4-2 sol için mi soruyorsun eğer öyleyse içe dönecek şekilde kenar oyuncuları kullanır. Belhanda veya Feg gibi. Ha diyelim 3-5-2 yaptı o zaman Ömer oynar. Ama 4-4-2 oynatmaz eminim buna. 4-3-3 için de tahminlerimi yazdım zaten.

Sarper'le maalesef aynı fikirdeyim yine de maç gününü bekleyeceğim belki revize ederim.

Eger Luyindama Bjk derbisine yetisecekse Götçü45'in kart yemesi daha iyi olur Donk Luyindama oynariz.Keza Belhanda da kart gorurse iyi olur.Onu da aramayiz.

Dediklerin olursa maç daha izlenir olur belki ama yine de ne yapsak puan kaybı o maç. Maçın odağı şimdilik beraberlik görünüyor. Bence ya beraberlik silsilemiz devam edecek ya da dağılıp 3 mağlubiyetli bir beş maçlık seri bekliyor bizi.

herkes oyuna kilitlenmiş ama şu kadroyla herhangi bir hoca 2G 4B 1 mağlubiyet yapsa çoktan kovulmuştu. Hocanın cv'sine güveniyor herkes. Geçen sezonun aldatıcı etkisi o da biraz puan kayıpları şuan pek önemsenmiyor taraftar tarafından.

Değil

Denizli kirmizi cezasini cektikten sonra 3 sari gormus iste nasil degil?

Denizli kirmizi cezasini cektikten sonra 3 sari gormus iste nasil degil?

Kasımpaşa maçında gördüğünü unutmuşum. Transfermarktta hata yapmış Ömer ve gereksiz 10'u gösteriyorlar sınırda diye. Doğru sınırda

Üst Alt