⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim

Valla artık Fatih Terim’in radikal işler yapması gerekiyor. Belli bir kilometrenin altında koşan kim varsa kadrodan kesilsin. Gerekirse yerlerine altyapıdan oyuncu oynar. Top kaybedeceksek yeteneksizlikten, tecrübesizlikten kaybedelim. Bitkinlikten, umursamazlıktan değil.

Ayrıca bu hala neyin rotasyonu anlamıyorum. Yok Falcao sürekli dinlendirilir, yok Lemina 45 dakikalık oynar, yok Feghouli 60 dakka oynar, yok Seri’nin midesi bulanır. Bu nedir arkadaş? 3 günde bir maç oynamayı kaldıramayacak adam bir zahmet jübilesini yapsın. Dünya üzerinde tek kupa maçı oynayan takım biz değiliz.

Ayrıca savunmayı mı ileri çekiyor, teknik mi değiştiriyor bir şeyler yapıp bu takımı gol atan ve gol yiyen hale getirmesi lazım. 0-0 maç biteceğine 4-3 yenilelim. Bu kabız taktikle oyuncular birbirine de alışamıyor. Boşa sayıyoruz.

Tff’nin “Futbol oyun kuralları” kitapçığında tanım şu şekilde verilir:
Gol:Bir gol,golü atan takımın gol öncesi oyun kurallarını ihlal etmemesi şartıyla,topun tamamının kale direkleri arasından ve üst direğin altından kale çizgisini geçmesi ile yapılır.
Başta hoca olmak üzere tüm takıma ezberletilmelidir.

Yazıklar olsun be, 7 hafta geçmiş en az gol atan takım olmuşuz. Pozisyon bulmada da sondan 2.

Başlarım tek forvetine artık ya. Genlerimize dönmemin vakti geldi artık. Çift forvetsiz çıkma hoca artık yeter

İçerde 4 4 2
Dışarda 3 5 2

Falcao ve andone'u yanyana oynatmasi, selcuk, babel ve belhanda gibi ivir zivir oyunculari yedek klubesinde bekletmesi, ayrica emre mor ve sener'i kullanmasi gerektigini anlamis midir acaba artik?
Kendimizi kesicez yeter

ilk defa milli araya sevindim yaziklar olsun be....hala hicbirsey belli degil bu ligde ama habire sans tepip duruyoruz..

hoca artik kötü futbola care bulmali yoksa hesabini öder...burasi kuslarin takimi degil Galatasaray ve her zaman iyi olmak zorundasiniz hickimse kusura bakmasin. psg macindaki gibi oynayin ama yenilin kimse ses etmez. ama bu kadar basiretsiz rezil bir oyunu bu taraftara sunmak kimsenin haddine degil..

11 artik böyle olmali:

--------------Muslera-----------------------------------
Sener-----Luyindama------Donk------?/Emre Tasdemir
---------------Nzonzi---------Seri-----Taylan----------
Mor-----------------------------------------Andone----
---------------------Falcao------------------------------

Kim köpek gibi kosmuyosa sutlanmali..Yeter artik.

Geride kalan maçlar ders niteliğinde oldu artık Şener ile başlamalıyız Donk, Lemina, Seri takıma monte edilmeli Sert ve ikili mücadelelerde iyiler.Maçın sonlarına doğru forvet çıkartıp kanat oyuncusunu forvete koyma saçmalığından vazgeçmeliyiz agresif futbol oynamaya başlamalıyız kız gibi oynuyoruz resmen.

Bu maçta kosmayan mücadele etmeyen real madrid maçını bekledigini belli edenler olursa bu isimler kesinlikle madrid macinda 11 cikmasin hoca. Sende onlemlerini al artik

Ben ligde sahada yürüyen cl macina geldimi haydi prese diye bi tarafını yirtan GS li futbolcu görmek istemiyorum

Üst Alt