SL 20/21 H:13 | Beşiktaş 4-0 Erzurumspor | MS | 20 Aralık - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:13 | Beşiktaş 4-0 Erzurumspor | MS | 20 Aralık

şişmanoğlu maçı sattı mı diyorsun yani?
doğru düzgün bjk de oynamadı bile yedek bekleyip gitti bu maçı vermekteki maksadı ne olabilir?
bir kaç hafta önce muğdat bizim maçta penaltı yaptırmıştı muğdat da maçı bize sattı mı?
sene olmuş 2021 hala 80 lerin kafası bırakın bunları...
bjk Erzurum dan çok daha iyi takım iyi oynadı ve yendi bunu kabul etmek çok mu zor? sana değil bu cevabı açık sorularım bu şekilde maçları takip eden art niyetli bütün taraftarlara...

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ömer Şişmanoğlu bjkye karşı maçlarını izlemeden anlamazsın asla bu adam taraftar, profesyonel değil diyorum.

Aboubakar josef atiba fark yaratiyor sadece besiktasta. Nkodu acik alan bulunca birsey yapiyor. Bu macta adini duymuyordum gole kadar.

Kayseri maçında muğdata söven fenerlilerin düşünce tarzıyla dalga geçenler bugün ömere sövüyor dalga geçtiğimiz antu yapısından uzak durun lütfen

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yahu Ömer şişmanoğlu en az 5 maçı var böyle bjkye karşı ya anlayın ya artık saçmalamayin mugdatin kapasitesi belli önceden de bize karşı Akhisar da neler yaptığı belli.

Ömer'in pozisyonlarinda bilerek o hataları yaptığını düşünmüyorum, bence siz de dalga geçtiğimiz adamlar gibi yorumlamayın o pozisyonları.
Birinde beceriksizliğinden dolayı atamadı, diğer pozisyon ise bence penaltı değil. Necip topa vuruyor, adam kayarak ayakları kapalı şekilde gelirken sonunda çarpışıyorlar, zaten Necip de direkt adam gelirken kendini atmaya başlıyor.
Kurallar değiştiyse bilemem ama bence penaltı değil. Hatta aynı Arenada'ki FB ile 2-0'dan 2-2 kaldığımız maçta, Fırat Aydinus'un FB lehine verdiği penaltı gibi.

Sonucta o aldirdi bunlari reis. Onuda elestirecegiz. Tamam virus filan oldu bunlardan iyi verimde aldi. Ona birsey demiyorum
Emre Akbaba'yı Alanya'da oynadığı dönemde hayranlıkla izliyordum yerli oyuncular içinde parlıyordu Galatasaray'da oynamasını da çok isterdim ama gel gör ki transferi baştan sona hatalar zinciri oldu. Galatasaray'lı olduğu bilenen adam Fener araya girdi diye verilen 4 mil.€ bonservis sonra onun yüzünden Gomis'i satmamız Emre Akbaba'nın önce ayak tarak kemiğinin kırılması iyileşti derken bacağı kırıldı sezon başlamadan yaşadığı sakatlık derken Galatasaray kariyerinde sağlam geçirdiği günden çok sakat olarak geçirdiği süre var şu aralar oynuyor ama Alanya'da Fatih Terim'in istediği Emre Akbaba ile uzaktan yakından alakası yok. Mesela hatırlıyorum ilk geldiği zaman oynadığı Alanya&L.Moskova maçlarında filan sahada hücum anlamında iyi bir Emre Akbaba vardı

Oğulcan'a gelince onun as takım için alındığını sanmıyorum Feghouli efendi eliyle formayı ona verdi kanatta gösterdiği rezil performans ile birkaç maç için iyi olsa bile forma bulduğu dönem çok uzun sürmez gibi geliyor son maçlardaki haliyle gerekirse Feghouli yeniden kanada geçer gerekirse Sekidika oynar ama Oğulcan'ın da Akbaba'nın da kesik yemesi çok uzun sürmez herhalde

Fatih Terim'i aklamaya çalışıyor gibi durmayım ama Diagne'nin Fatih Terim'in ilk tercihi olmadığını da biliyoruz belki ilk 4-5 tercihinden biri bile değildi Diagne o dönemde Tetteh'ler Alan'lar Pato'lar derken yine son gün Abdürrahim Albayrak ligimizden bir takımı zengin etmişti

Hı şuna da katılıyorum Fatih Terim göreve geldiğinden beri Marcao&Luyindama&Taylan gibi birkaç oyuncu hariç kimseyi katamadı takıma bu konuda yapılan transferler harcanan bonservisler ödenen kira bedelleri tamamen çöpe atıldı

Emre Akbaba'yı Alanya'da oynadığı dönemde hayranlıkla izliyordum yerli oyuncular içinde parlıyordu Galatasaray'da oynamasını da çok isterdim ama gel gör ki transferi baştan sona hatalar zinciri oldu. Galatasaray'lı olduğu bilenen adam Fener araya girdi diye verilen 4 mil.€ bonservis sonra onun yüzünden Gomis'i satmamız Emre Akbaba'nın önce ayak tarak kemiğinin kırılması iyileşti derken bacağı kırıldı sezon başlamadan yaşadığı sakatlık derken Galatasaray kariyerinde sağlam geçirdiği günden çok sakat olarak geçirdiği süre var şu aralar oynuyor ama Alanya'da Fatih Terim'in istediği Emre Akbaba ile uzaktan yakından alakası yok. Mesela hatırlıyorum ilk geldiği zaman oynadığı Alanya&L.Moskova maçlarında filan sahada hücum anlamında iyi bir Emre Akbaba vardı

Oğulcan'a gelince onun as takım için alındığını sanmıyorum Feghouli efendi eliyle formayı ona verdi kanatta gösterdiği rezil performans ile birkaç maç için iyi olsa bile forma bulduğu dönem çok uzun sürmez gibi geliyor son maçlardaki haliyle gerekirse Feghouli yeniden kanada geçer gerekirse Sekidika oynar ama Oğulcan'ın da Akbaba'nın da kesik yemesi çok uzun sürmez herhalde

Fatih Terim'i aklamaya çalışıyor gibi durmayım ama Diagne'nin Fatih Terim'in ilk tercihi olmadığını da biliyoruz belki ilk 4-5 tercihinden biri bile değildi Diagne o dönemde Tetteh'ler Alan'lar Pato'lar derken yine son gün Abdürrahim Albayrak ligimizden bir takımı zengin etmişti

Hı şuna da katılıyorum Fatih Terim göreve geldiğinden beri Marcao&Luyindama&Taylan gibi birkaç oyuncu hariç kimseyi katamadı takıma bu konuda yapılan transferler harcanan bonservisler ödenen kira bedelleri tamamen çöpe atıldı
Emre akbaba sakatlanana kadar hakikaten iyi oynuyordu. Sonra yine sakatlandi tarak kemiginden. Fiziken iyi degil su an.

Beşiktaş şampiyonlukta , Fenerin vs önünde. Şuanki kadromuzla bizim de önümüzdeler.

Muslera + 4 iyi transfer gelirse , rahat şampiyon oluruz. Herşey ocak ayında belli olur.

en kötü kadroymuş bizim maçları takip etmiyor galiba

Al işte bunlar bu ülkede futbol oteritesi oluyor.Tam bir rezillik.Yemen ederim şu ülke futbolunun hali içler acısı.

şu bjknin kadroya kötü diyenler var.çok net bizden iyiler..hepsini geçti kötü olmadıkları kesin.Sakatlanır sakatlanmaz orası ayrı abubakar çok büyük bir artı..çok ciddi fark yaratıyor.

Asıl olan Bizim kadroyla o puanları toplamamız mucize.

her zaman söylerim bizim yöneticiler transfer dönemlerinde bjknin başına geçsin bu takımı küme düşme potasına sokarlar.

Ama hala yeterince tepki yok.Böylede iş bilmez taraftara sahibiz.özellikle Fatih teriminde transfer dönemlerinde çok ciddi hataları oluyor.Ama bir türlü işi bilenleri takımın başına getiremiyorlar.Çünkü egolar Galatasaray sevgisinin önüne geçiyor.

Ömer'in pozisyonlarinda bilerek o hataları yaptığını düşünmüyorum, bence siz de dalga geçtiğimiz adamlar gibi yorumlamayın o pozisyonları.
Birinde beceriksizliğinden dolayı atamadı, diğer pozisyon ise bence penaltı değil. Necip topa vuruyor, adam kayarak ayakları kapalı şekilde gelirken sonunda çarpışıyorlar, zaten Necip de direkt adam gelirken kendini atmaya başlıyor.
Kurallar değiştiyse bilemem ama bence penaltı değil. Hatta aynı Arenada'ki FB ile 2-0'dan 2-2 kaldığımız maçta, Fırat Aydinus'un FB lehine verdiği penaltı gibi.

Var geldiğinden beri hiç mi hocalar uyarmiyor topculari..artık ne olursa olsun ceza alanında kayma işi bitmistir Varda salise salise oynatıp temas arıyorlar üstelik necip direk orta açıyor hayır derdin ne de kayiyorsun geçen hafta da Alanyalı efkan güveni çekti saçma sapan bir pozisyonda.. Bu kadar da aptallık olmamalı

Şimdi tekrar izliyorum penaltıyı
Yakından uzaktan alakası yok

bjkli topa rahat şekilde vuruyor ama rakibin kayarak geldiğini görerek o da kayarak rakibin üstüne doğru yıkılıyor

Ama şişman öyle bir kayarak geliyor ki rakibin bu düşüncesine resmen çanak tutuyor

Ömer Şişmanoğlu bjkye karşı maçlarını izlemeden anlamazsın asla bu adam taraftar, profesyonel değil diyorum.
Sıddık arkadaşım maçı izlemedim bjk maçlarını çok nadir izlerim zaten hiç yapacak bir işim yoksa bom boş isem ancak izlerim.
sosyal medyada ve burda şişmanoğlu konuşulunca kaçırdığı golü ve yaptığı penaltıyı izledim.
penaltı kurala göre doğru olabilir ama yavşakca bir aldatış var yazık olmuş ilk gol çok önemli bu golü atamasalar açılmazdı belki kilit.
Ömer konusuna gelirsek tamamen tesadüf bence.
bjk de bildiğim 1 yıl oynadı onda da 10 maç yoktur forma giydiği.
bir futbolcunun 10 maç oynadığı bir takım için bilerek kötü performans göstermesi akıl mantık işi olamaz.
Bu adamlar profesyonel bu işten para kazanıyor. emekliliği yakın topçu yedek oturup geldiği bjk için parasını neden riske atar?
sen inanıyorsan bu beyinsizliği yapabileceğine saygı duyarım.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt