SL 20/21 H:13 | Beşiktaş 4-0 Erzurumspor | MS | 20 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:13 | Beşiktaş 4-0 Erzurumspor | MS | 20 Aralık

Sıddık arkadaşım maçı izlemedim bjk maçlarını çok nadir izlerim zaten hiç yapacak bir işim yoksa bom boş isem ancak izlerim.
sosyal medyada ve burda şişmanoğlu konuşulunca kaçırdığı golü ve yaptığı penaltıyı izledim.
penaltı kurala göre doğru olabilir ama yavşakca bir aldatış var yazık olmuş ilk gol çok önemli bu golü atamasalar açılmazdı belki kilit.
Ömer konusuna gelirsek tamamen tesadüf bence.
bjk de bildiğim 1 yıl oynadı onda da 10 maç yoktur forma giydiği.
bir futbolcunun 10 maç oynadığı bir takım için bilerek kötü performans göstermesi akıl mantık işi olamaz.
Bu adamlar profesyonel bu işten para kazanıyor. emekliliği yakın topçu yedek oturup geldiği bjk için parasını neden riske atar?
sen inanıyorsan bu beyinsizliği yapabileceğine saygı duyarım.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben ikna oldum renktaş bu kafa harbi antu kafası.

Son düzenleme:
Ömer'in pozisyonlarinda bilerek o hataları yaptığını düşünmüyorum, bence siz de dalga geçtiğimiz adamlar gibi yorumlamayın o pozisyonları.
Birinde beceriksizliğinden dolayı atamadı, diğer pozisyon ise bence penaltı değil. Necip topa vuruyor, adam kayarak ayakları kapalı şekilde gelirken sonunda çarpışıyorlar, zaten Necip de direkt adam gelirken kendini atmaya başlıyor.
Kurallar değiştiyse bilemem ama bence penaltı değil. Hatta aynı Arenada'ki FB ile 2-0'dan 2-2 kaldığımız maçta, Fırat Aydinus'un FB lehine verdiği penaltı gibi.

peki neden itiraz etmiyor karaktersiz.Senin dediğine göre itiraz etmesi lazımdı.Biz olsaydık kıçını yırtardı şerefsiz.
bu gibi düşüncelere bende karşıyım.Yani oyunculaarın bunu yapabileceğini düşünmüyorum.Ama bu sahtekar yapar.

Rosier defansif biraz arizali gibi ama bu lige gore hucum acisindan iyi dogru. Gezzalli tam cozemedim yav. Bazen hic gozukmuyor oyunda ama tabi onunda kalitesi var. On tarafi bizden iyi demiyimde daha kaliteli. Yoksa bizde onde iyi gidiyoruz son vurus yok
Bizim ciddi ciddi hücumlara kalite eksikliği var Karagümrük maçında 16 şut çekip 1 isabet bulmuşuz maçın 3. çeyreği oynanırken bir isatiktik gelmişti ceza sahasına 20 orta gönderip 1 tanesinde isabetli olabilmiştik

Maç boyu 20 tane atak yapacağına iyi futbolcular ile doğrudan sonuca gidebilsek keşke mesela Karagümrük 2 kere geldi kalemize Ndao 1 gol 1 asist çıkardı mesela

Akbaba'nın ayağına 3 kere top gelse 2 tanesinde atağı tamalayamadan topu rakibe verir Diagne'ye ceza sahasında ağzının içine top atsan bile şut çekmeden bir durur sağa sola çeker fake atmaya çalışır ağır ağır topu kaybeder Oğulcan fizik olarak iyi durumda olsa bile iyi bir alternatif olmaktan öteye gidemeyecek bir oyuncu. Feghouli'ye yeni rolünde herkes bayılıyor ama bence mücadele gücü artık orayı bile kaldıramıyor orta sahada oynaması için ya Emre Kılınç kadar geniş alanda oynaması lazım ki imkansız ya da bu kadar durağan defans tarafına bakmadan oynayacaksa da her maçın kilidini açacak adam olması lazım tamam Feghouli'yi yedek bırakacak halimiz yok illa oynayacaksa orada oynasın eyvallah ama aldığı parayı ve performansı diplerde Feghouli'nin de

Salih Uçan'ın Ghezzal'ın Davidson'un böyle fark yaratabildiği ligimizde Feghouli de bir zahmet Rize&Hatay maçları dışında 1 tane adam akıllı maçta farkını ortaya koyabilsin

Bu milletin stoperleri paldır kuldur gol atıyor bizde tik yok..Vida geldiğinden beri birsürü gol atıyor fenerde serdar aziz atiyir trabzonda vitor hugo atiyor başakşehirde skrtel epireanu atiyor..Biz de sağolsun bi donk 1-2 tane atip katkı verdi sadece..

Marcao-luyindama ikilisinin daha ligde golu yok..Tamam stoper tabii ki bununla eleştirilmez ama biri iri yarı hava toplarına hakim bir stoper,diğeri son derece teknik bir adam..Nasil denk gelip bir tane gol atamazlar enteresan..

Bu milletin stoperleri paldır kuldur gol atıyor bizde tik yok..Vida geldiğinden beri birsürü gol atıyor fenerde serdar aziz atiyir trabzonda vitor hugo atiyor başakşehirde skrtel epireanu atiyor..Biz de sağolsun bi donk 1-2 tane atip katkı verdi sadece..

Marcao-luyindama ikilisinin daha ligde golu yok..Tamam stoper tabii ki bununla eleştirilmez ama biri iri yarı hava toplarına hakim bir stoper,diğeri son derece teknik bir adam..Nasil denk gelip bir tane gol atamazlar enteresan..
orta yapamiyorlar

Forumda fener daha çok konuşuluyor ama bjk nin kadro fenerden daha iyi bir de rakibi küçümsemeyin geçen sene bizden önde bitirdiler son haftalarda, Sergen Erol gibi değil zeki adam bu sene de son haftalara kadar asılacaklardır lige.
Sergen Yalçın'ı severim. Futbolcu olarak yaptıkları ortada. Erol orada oynamış burada oynamış, zorla fenere hoca yaptılar adamı orada tınlayan yok. İkisini aynı kefeye koymak bile hata, Sergen 2 gömlek üstündür

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt