⚽ SL 20/21 H:5 | Galatasaray 1-2 Alanyaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu saatten sonra hala Babel, Fegh, Belhanda, Arda 11 oynarsa hocaya artık çok farklı şeyler söyleyeceğim sanırım.

Fatih

Omar Luyindama Marcao Linnes

Taylan Etebo Ömer

Sekidika Ali Yavuz Kerem

takımda bir numara yok. bari sekidika ve kerem oynasın kanatlarda.

muhtemelen bir şey değişmez ama en azından farklı bir deneme yapmış oluruz.

bu seneden hayır gelmeyecek. olup olabileceğimiz max 5-6. sıra. belki bir tane oyuncu tuttururuz gençlerden. atalay, ali yavuz vs. şans bulmaları lazım.

Lan adamlar saka biryana 21 tane transfer yapti 😂😂😂😂😂 artik bu seneki hedefimiz ne yapip edip Şampiyon olmak, uzun bir süre toparlanamazlar Ali Koç gemileri yakmış, bizim yönetim acaba bunu bildigi içinmi bu transfer sezonunda elleri ceplerine gitmedi, Fatih Terim bu takimi bu sene sampiyon yaparsa Florya ya Heykeli dikilir...

yani son gördüklerimiz ışığında kadro bana göre şu şekil olmalı altta da yedekleri

Fatih
Omar Luyindama Marcao Saracchi
Taylan
Sekidika Etebo Ömer Kılınç
Babel

Okan
Linnes Donk Emin Linnes
Donk
Oğulcan Feghouli Arda Belhanda
Falcao/Diagne

Bazı gördüğünüz herifler bu yerlerinden başka yerde gözükmemelidir
AYK ve Kerem de bu herifler arasından fırsat bulmalıdır

Hücumda üretken olamasak da defans konusunda ligin en sağlam takımlarından biriyiz niye bazı arkadaşlar fark yeriz demiş anlamadım.
Yenilsek bile 1 farkla falan yeniliriz ama ben 3-1 yeneriz diyorum.

ne alanyaymıs yav hatay defansının iğrençlikleri olmasa atacakları gol maksimum 2 rize maçında da 1 puanı kurtardılar
her türlü maç bizde h1 hatta

Üst Alt