⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım

Fatih Terim kim ya nedir bu adam ilah falan mı

Kredisi vardı evet ama Başakşehir e şampiyonluğu hediye ettiğinde sallandı

Geçen sene Sergen’e 2 golle şampiyonluk hediye ettiğinde tamamen bitti kredisi

Bu sene yine aynı senaryo bu seferde avcıya hediye edecek

Perreira veya Sergen 2 maç kaybetsin bak bakalım takımlarının başında kalabiliyor mu..

Yeter artık bıktık bu adamı ilahlaştıran kim varsa abv !

Vardır bir bildiği görüyoruz çok güzel

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim Galatasaraydan buyuk degildir. Takimin tek dayanagi da Fatih Terim degildir. 2000li yillarda buyuk bir basari getirdi bizlere ve ekol oldu evet. Ama herseyin bir ömrü var. Aşı tutmuyor.

Yine devre arası gelmeden transfer konuşuruz maalesef. Kaliteli futbolcu eksikliğimiz hayli yüksek. Tamam gençlik falan anladık ama kaliteli tecrübeli birkaç futbolcu sahada olmalı.
Mesela Trabzonspor’a baktığımızda genç Berat ama yanında çok kaliteli ve tecrübeli Hamsik var. Önünde toplu ve topsuz oyunda çok iyi 7 gol 3 asistli Bakasetas var. Sorun bence merkezden topla çıkamıyor oluşumuzda. Kenar oyuncularımız nispeten hızlı ve her an bir şeyler üretebilir. Bu nedenle maalesef yine transfer konuşacağım ama bu takımın orta sahasında Berkan-Gedson-Cicaldau olmalı ki Cicaldau da bizim 11 oyuncumuz olamaz.

Burak Elmas biraz insiyatif alsa hocayi gonderse.Ben daha iyi hocalar bulacaginida dusunuyorum ama yapamiyor malesef.
Art niyetsiz hehangi bir hoca olsa da olur, yeter ki bunun gibi art niyetli olmasın, biz hariç tüm takım taraftarları nefret ediyordu, şuan bizim taraftarların da yarısından çoğu nefret eder hale geldi. Yani açıkcası ülkenin hepsi senden nefret ediyor hocaaaaaaaa git artık gitttttttttttt

Bu kadar rahatlık, bu kadar umursamazlık, vurdumduymazlık adını ne koyarsan koyun, Fatih hocanın eseridir, bu takım şampiyonluğu istemiyor, sadece hocamızın egolarını tatmin ettiği bir takım olmuşuz yazıklar olsun.

Aynen reis zaten Fatih Terim 'in en iyi yaptığı iş oyunu oturtup takım olamayı becermesi, gözünü seveyim şu yazdığına inanıyor musun ? 5. sezonunu oynuyor takımın başında hani Seri 'nin regista gibi oynadığı pandemi sürecinden önceki 8-9 maçlık süreç halinde hiçbir oyunu oturtabildiğini görmedim
Ozm baskan gönderecek renktas, ben beklentimi yazdim. Ne yani bu kadro baska bi antrenörle sampiyon olur diyebiliyormusun? Tmm genc gelecek vadeden oyuncular da, öyle aman aman kaliteli degiller su an

Kötü bir oyuncu tespit etmek için kritik cümle yanında önünde arkasında söyle söyle bir oyuncu oynarsa çok iyi oynar. Hayır kardeşim oynayamaz oynasa en kötü takımda kendini belli eder iyi oyuncu

20 şut 11 korner var şu istatistiklerle deplasmanda rahat maç alman lazım. Bu ligin dinamikleri az çok belli kimse Bayern gibi Salzburg gibi rakipleri domine edemiyor ama detaylarda bu açığı kapatabilirdik ne yazık ki hoca eskisi gibi kafa yormuyor bunlara.

Kasmaya gerek yok Terim zaten 1 puan için çıkmış sahaya... istediğini aldı maç sonu yüzü gülüyordu... Bize b... yemek düşer

Üst Alt