⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım

gerideb gereksiz pasa cikiyorlar presi dogru yaparsak cikarken top kapip gol atariz muhammed banko oynamali topu rakibr verip kontra kovalamak daha mantikli

Eğer Moskova maçındaki gibi haddimizi bilerek oynarsak yeneriz ha yok biz Galatasarayız bastıralım dersek net mağlubiyet malesef durumumuz budur

garip gelebilir ama avrupa maçından sonra gelebilecek en doğru rakip. Deplasman oynamak yerine istanbul'dan çıkmıyorsun, bizim takımın istediği tarzda bir takım üstelik

temposu düşük pas oyunu oynuyorlar. Mesela rize deplasmanı daha zordu, sert marsilya deplasmanından dön ve 2 gün sonra yağmurlu rize deplasmanına çık

baya korkuyordum o maçtan. Bu maçta daha rahatım

garip gelebilir ama avrupa maçından sonra gelebilecek en doğru rakip. Deplasman oynamak yerine istanbul'dan çıkmıyorsun, bizim takımın istediği tarzda bir takım üstelik

temposu düşük pas oyunu oynuyorlar. Mesela rize deplasmanı daha zordu, sert marsilya deplasmanından dön ve 2 gün sonra yağmurlu rize deplasmanına çık

Bizim kadro icin iyi rakip. Ft artik bu takimla set oyunu oynayamayacagini anladi bence. Bu beklerle, bu kadarlar ve bu os ile set olmaz. Akan oyunda beklerken iyi savunma yapiyoruz, topa yüzde 40 falan sahip oluruz bu mac

Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Aanholt
Berkan
Morutan Cicaldau Emre Kerem
Halil

Bu tarz bir kadro düşünülmeli.

K paşa kayseri gibi takımları yenemediğimiz için buradaki beraberlik lüksümüzü harcadık mecburuz yenmeye 1-0 olsun biizm olsun heleki derbi varken inanılmaz önemli maç..

Rizeyi yenmeyeni dövüyorlardı. Bizim maça gelene kadar her gelen yenmiş.
8 haftada toplam 4 gol atmış takımdan 2 gol yedik ve zar zor yendik.

Ters takım kaliteli bir çok ayağa sahipler topla çıkma üzerine kurulu bir oyun yapıları var kalenin içine kadar pas yapan takım
önde basıp erken golü bulup kontraya çevirirsek kazanırız ilk golü yersek mümkün değil çeviremeyiz

Üst Alt