⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Geçen sezon şampiyonluğu 1 golle kaçıran takımdan kötü oyuncu diye gönderdiğimiz oyuncuları koysak bu maçtan en kötü 1 puan alırlardı. Gençleşme, yapılanma, proje ayağına nerede vasıfsız çer çöp çoluk çocuk varsa doldurmuşlar takıma. Çoğunu halı saha maçında oynatmam, O derece. Bunlar daha iyi günlerimiz. Daha beter günler bizi bekliyor.

Okan
Linnes Donk Marcao Saracchi
Etebo
Yunus Belhanda Akbaba Jimmy
Adem Büyük

Geçen sezon şampiyonluğu 1 golle kaçıran takımdan kötü oyuncu diye gönderdiğimiz oyuncuları koysak bu maçtan en kötü 1 puan alırlardı. Gençleşme, yapılanma, proje ayağına nerede vasıfsız çer çöp çoluk çocuk varsa doldurmuşlar takıma. Çoğunu halı saha maçında oynatmam, O derece. Bunlar daha iyi günlerimiz. Daha beter günler bizi bekliyor.

Okan
Linnes Donk Marcao Saracchi
Etebo
Yunus Belhanda Akbaba Jimmy
Adem Büyük
Emrah Başsan ve Emre Mor'u da unuttum. Onyekuru'ları falan hiç saymıyorum zaten.

Şu an Göztepe ve Kasımpaşa toparlanmış görünüyor. Bizim için teselli olan Rizespor, Malatya, Antalya ve Altay’ın çok kötü durumda olmaları. Muhtemelen düşen 4 takım bunlar olacak ama Trabzonspor ve Alanya maçlarında en az birini kazanıp toparlanma emareleri vermemiz gerekiyor ki alttakiler umutlanmasın.
Rize düşmez. Antalya'nın defansı sağlam bir şekilde kalırlar gibime geliyor. Malatya , altay banko.

dün maç sonrası arda nın taraftarı stada çağırırken ki acizliğini gördüm. bu galatasaray takımının ts gibi bir lig takımına karşı direnç sağlayamayacaklarının, desteğe ihtiyaç duyulmasının çığırtkanlığıydı. gs taraftarı takımını yalnız bırakmaz ama az biraz utanma varsa sizde karşılığını verir maçı kazanırsınız. kötü oynayabilir, kayıplardan dolayı özgüveniniz yerle bir olmuş olabilir ama kötü koşamazsınız. bunu pazar günü sahaya çıkıp gösterin. sezonun kırılma noktasını ts gibi 20 küsür puan fark koymuş bir takıma karşı gerçekleştirin. azıcık onurunuz varsa tabi.

Bu takımda ben olsam Marcao ve Kerem (belki Nellson) dışındakileri önümüzdeki sene kovar yeniden kadro kurardım. Terim belki de hayatının en büyük kazığını atmış bize. Yalnız dün akşam enteresan şekilde bu futbolcu müsvettelerinin de saldığını, zerre mücadele etmediğini gördüm. Bu biraz garip geldi bana. Her neyse ligin bir an evvel bitmesi dileğiyle.

Normal şartlarda Galatasaray tam da bu haftalarda yükselişe geçer hafta sonu alacağı Trabzon galibiyetiyle herkese korku salardı ... Galatasaray bu haftalarda yükselişe geçtiyse şampiyonluk modunu açtı diğerlerine geçmiş olsun dedirtirdi maalesef şu anda geldiğimiz nokta önümüzdeki 2 maçtan puan çıkaramazsak ciddi anlamda küme düşme adayıyız inanmasak da konduramasak bu durum böyle ...

Bu takımda ben olsam Marcao ve Kerem (belki Nellson) dışındakileri önümüzdeki sene kovar yeniden kadro kurardım. Terim belki de hayatının en büyük kazığını atmış bize. Yalnız dün akşam enteresan şekilde bu futbolcu müsvettelerinin de saldığını, zerre mücadele etmediğini gördüm. Bu biraz garip geldi bana. Her neyse ligin bir an evvel bitmesi dileğiyle.
Hakem penaltı beklediğimiz pozisyonda o kadar rahat ki ne itiraz eden ne karşısına dikilen sarı kart görmedik ya rakibi sindiren hakemi baskı altına alan takım olmaktan uzaklaştık sanki sezon öncesi hazırlık turnuvası oynuyoruz sessizce bitiyor maçlar onlar çekip gidiyor can sıkıntısı moral bozukluğu bize kalıyor ...

Üst Alt