⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat

Oyuna dahi girmeyen Pulgar yerine Gedson alınmalıydı. Gelecek sene bjk’ de çok ağlarız Gedson diye

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pis olaylar dönmüş ,vedat murigi irfan gibi,elimizden aldırmışlar ,tüzemenle toroğlu yanlış anlamadıysam öyle bahsettiler.yaz sezonu işler değişir mi ALLAH bilir ama bişeyler olursada hiç şaşırmam,gedson beklenmedik şekilde parçalıyı giyerse gerçekten şaşırmam.

Torrent Gomis i herhalde yaşı olduğu için sonradan oyuna sokuyor. Keza Feg ile Babeli de öyle. Hem de deneyimlerinden faydalanmak istiyor. Bunları Terim de yapardı ama işe yaramazdı. Bugün maçı değiştirdiler.

Oyundan, sonuçtan, çıkan 11'den , oyuncu değişikliğinden özellikle de fizik kondisyon durumundan memnunum.Hatta arttırıyorum,taktiktende memnunum.Rakibe çalıştığımızı, Gedson'u taktik faullerlerle durdurduğumuzu gördüm.Defansif anlamda Boey'in çöp, maç kadrosu için de Halil'in virüs olduğunu gördüm (hoca da nihayet görmüş)... Olumsuz tarafa gelince ne kadar iyi niyetli olsan da pas kalitesi yetmiyor,top Gedson'a her geldiğinde içim acıdı.Tam da takımın ihtiyacı olduğu orta sahayim ben dedi.Alamayanlar üzerine BJK ve Rize gibi çapulculara bu adamı kaptırıp teknik direktörü bu oyunculara mahkum edenler sizi de lanetliyorum.

Torrent Gomis i herhalde yaşı olduğu için sonradan oyuna sokuyor. Keza Feg ile Babeli de öyle. Hem de deneyimlerinden faydalanmak istiyor. Bunları Terim de yapardı ama işe yaramazdı. Bugün maçı değiştirdiler.

2 maçtır ise yarıyor. Rakip yorulduktan sonra ikinci yarı giren oyunculardan performans almaya başladık. Bu gusel gelişme. Eskiden olmuyordu bu hamleler.

Bugün terim olsa Muhammed in yanına gomis ı alırdı mesela. İse yarar miydi yaramaz miydi kestiremiyorum. Ama o hamleyi yapacağına eminim.

GscimbomMobile

Pis olaylar dönmüş ,vedat murigi irfan gibi,elimizden aldırmışlar ,tüzemenle toroğlu yanlış anlamadıysam öyle bahsettiler.yaz sezonu işler değişir mi ALLAH bilir ama bişeyler olursada hiç şaşırmam,gedson beklenmedik şekilde parçalıyı giyerse gerçekten şaşırmam.

Aysal başkan olursa Sorloth'un TS'den gidişi gibi Benfica ile anlaşıp takıma kazandırır.

2 maçtır ise yarıyor. Rakip yorulduktan sonra ikinci yarı giren oyunculardan performans almaya başladık. Bu gusel gelişme. Eskiden olmuyordu bu hamleler.

Bugün terim olsa Muhammed in yanına gomis ı alırdı mesela. İse yarar miydi yaramaz miydi kestiremiyorum. Ama o hamleyi yapacağına eminim.

GscimbomMobile
Haklısın çift santrafor yapardı kesin.

Bu arada gedsonun maksimumu bu günkü gedson işte öyle bence ahım şahım ah vah denecek topçu değil bi top hariç maçta oynatmadık
Maçın adamı gedsondu yaw. Adam her yerde. topla iyi gidiyor. Rakibi karşılıyor kovalıyor. 1.kalite topçu.
Yavşak Ahmet Bulut yüzünden alamadık büyük ihtimalle. Kötü de oldu ne yalan soyliyim. Dursun zamanında alamadığı komisyonu şimdi çıkarmaya kalktı ve götünde patladı. Uzun vadede göreceğiz ne kader doğru yaptık ne kadar yanlış yaptık. Mesela gomis e zamanında zam yapmamaları yanlıştı. Belkide bize 2 sezon şampiyonluğa mal oldu bu 300 500bin avro zam. Şampiyonluklar gittiği gibi belki de rekor şampiyonluklarda gitti. Üzerine dünyanın paraları harcandı. Benzeri oyuncular için dünyanın paraları verilmez umarım ilerleyen dönemde. Olmuş bir adamı almak veya tutmak varken benzeri tipleri denicez diye kasadan çok para çıkıyor genelde.

Bu kadar top oynamamış adam sanki yüzde yüz hazırmis Gibi performans sergiliyor. Vücudunun atletigiyle alakalı olsa gerek.

GscimbomMobile

Yalnız büyük kaptan denilen adamin da hem maç içindeki hal ve hareketleri hem de maç sonundaki itirazlarını unutmayalım bir zahmet. Yazdim kenara.

Benim için rizeye imza attığı an bitti bülent korkmaz,ulan ahlaksız herif millet tuttuğu takımı kazansın diye kendi takımını mağlup ediyor rıza gibileri,sen imza atacaksan gs maçı sonrası at imzayı ahlaksız,bide gs liyiz derler,onyekurunun tırnağı etmezler böyle pislikler.bu bülent asla gs hocası yapılmamalı.gs taraftarı sosyal mecralarda üstünü çizdik asla gs ye hoca yaptırmayız tepkisi vermeli.bi adam ya gs lidir bunu her hareketinde net belli eder ya da değildir.gs düşmanı takıma gs maçı öncesi imza atıyorsun yetmiyor kenarda kendini paralıyorsun.utanmaz ahlaksız

Gedson hayatının maçını oynadı. Zaten ilk 1.lig golünü atmış. Bizde hiç golü yoktu. Hakkında yorum yapmak için sonraki haftalara da bakmak lazım.

Berkan Taylan cicildaunun totalinin 90dk da yaptığını Rize de tek başına gedson yaptı. İstatistikler de gösteriyor bunu. Bu tarz oyuncumuz olmadığı için buralardayız. Yoksa bu hallere düşecek takımımız yok. En az 15 20 puan arası fazla puanımız olurdu şu haftalarda.

Berkan Taylan Ömer 10 puan bırakmıştır sezon başında beri bireysel hatalardan.

GscimbomMobile

Bu arada galibiyet cefakar Gs taraftarina yazar. Bunca rezilliğe rağmen o atmosferi yaratmalari futbolcusunu desteklemeleri çok iyiydi.

Bugün Rize nefreti Gs in kötü gidişatının önüne geçti ona göre reaksiyon verildi. İyi de oldu. İhtiyacımız olan haftada ihtiyacımız olan galibiyet alındı. İsteğimize yakın futbol oynandı. Şu maç deplasmanda veya seyircisiz olsa mümkün değildi geri dönüş.

GscimbomMobile

Neden Türk spor programlarını izlemediğimi şimdi beş dakikada tekrar anladım.

Reha Kapsal denen adam Galatasaray’a o kadar bilenmiş ki resmen komedi. Kuduz olmuş köpek gibi saldırma gayretinde.

Erman hoca da bu kez iyi saçmaladı. Hem görüntüyü durdurup darbeyi net şekilde gösteriyor, hem de penaltı vermem diyor. Ne alaka?

Kerem’e gelince. Kaleciyi çok güzel hareketle geçti, darbeyi yedi, kendini yere bıraktı. Ne yapacaktı? Gerizekalı mı ayakta kalsın?

Kaleci çıksın, topu tamamen kaçırsın, oyuncuya net vursun, dengesini bozsun sonra o oyuncu düştü diye onu hedef göster. Ayıp.

Akıllıca kendini bıraktı dersin tamam derim ama darbeyi gösterip penaltı vermem demek tamamen saçmalık…

Zavallı Reha da darbeden sonra iki üç adım attı öyle bıraktı diyor. Erman Hoca’ya lafı uzatma penaltı değil de mantığıyla baskı yapıyor.

Hemen yayını kapattım. Zaten çok meymenetsiz, ne dediği belli olmayan, boş konuşan bir adam.

Rize kulübü, onların başkanı dışında bu galibiyet çok kişiye dokunmuş anlaşılan.
Aynı kerem darbe yediği halde kendini atmadi diye devam denilince de darbeyi hissettinmi birakicaksin diye öteler

Üst Alt