⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat

Maçın adamı gedsondu yaw. Adam her yerde. topla iyi gidiyor. Rakibi karşılıyor kovalıyor. 1.kalite topçu.
Yavşak Ahmet Bulut yüzünden alamadık büyük ihtimalle. Kötü de oldu ne yalan soyliyim. Dursun zamanında alamadığı komisyonu şimdi çıkarmaya kalktı ve götünde patladı. Uzun vadede göreceğiz ne kader doğru yaptık ne kadar yanlış yaptık. Mesela gomis e zamanında zam yapmamaları yanlıştı. Belkide bize 2 sezon şampiyonluğa mal oldu bu 300 500bin avro zam. Şampiyonluklar gittiği gibi belki de rekor şampiyonluklarda gitti. Üzerine dünyanın paraları harcandı. Benzeri oyuncular için dünyanın paraları verilmez umarım ilerleyen dönemde. Olmuş bir adamı almak veya tutmak varken benzeri tipleri denicez diye kasadan çok para çıkıyor genelde.

Bu kadar top oynamamış adam sanki yüzde yüz hazırmis Gibi performans sergiliyor. Vücudunun atletigiyle alakalı olsa gerek.

GscimbomMobile
Almamak büyük hata, ha muadilini aynı paralara bulabilir miyiz? Buluruz. Daha iyilerini de buluruz büyük bir ancak var burada. Bu derece para üretemeyen ağlak bir yönetimle işimiz iş.

En sevindiğim nokta şu, bu Rize'de biz ilk Lockdown'dan hemen sonra şampiyonluk bıraktık.
Aynı maçta o zamanın ligdeki en iyi kalecisi olan Muslera sakatlandı peşine Andone sakatlandı.
Ikisi de sezonu kapattı. O maçı orada verdik ve akabinde kötü sonuçlar patır patır geldi. Hoca covid oldu başkan hastalandı vs.
Öncesinde Emre'nin aynı sahada sakatlanıp uzun süre sahalara dönememesi sonrasında Oğulcan ve Gedson olayları.

Yenilsek bunlara 3 puan verip ümitlendirsek çok üzülürdüm.
Koyduğumuz için çok sevinçliyim.

En sevindiğim nokta şu, bu Rize'de biz ilk Lockdown'dan hemen sonra şampiyonluk bıraktık.
Aynı maçta o zamanın ligdeki en iyi kalecisi olan Muslera sakatlandı peşine Andone sakatlandı.
Ikisi de sezonu kapattı. O maçı orada verdik ve akabinde kötü sonuçlar patır patır geldi. Hoca covid oldu başkan hastalandı vs.
Öncesinde Emre'nin aynı sahada sakatlanıp uzun süre sahalara dönememesi sonrasında Oğulcan ve Gedson olayları.

Yenilsek bunlara 3 puan verip ümitlendirsek çok üzülürdüm.
Koyduğumuz için çok sevinçliyim.
Koymakla kalmadik sonraki mac icinde buyuk zarar gorduler. Kirmizi ve cezali iki oyuncu sari karttan. Nefret ettigim bir takimdir kendileri. Her acidan.

Gedson ozel hazirlanmis orasi kesin+berkan taylan ve cicaldau bi ara ayni bolgede kosuyolardi 3 avarel gibi,ucgen yaptılar. Hic bi rizeliyi marke ediyo falan da degiller.bos bolgedeler tamamen,cok komik bi görüntüydü

Gedson maalesef bizim ortasahayi ezdi hemen hemen tek basina yapti bunu. Alinmamasi buyuk hata, devre arasi alinmamis olmasi ve onun yerine alinan ismin kotu olmasi ayri bir rezalet. Iyi oyuncu net. Gecen sezon gelip verdigi defansif katki muazzamdi.

SOyle bir bakalim; Berkan + Cica alindi degil mi bu adamin oynadigi bolgeye benzer. Ikisine verilen toplam maliyet yaklasik (yanilmiyorsam) 10m Euro civari. Hatam olabilir affola. bu paraya, pekala, bir sekilde Gedson alinabilirdi. Daha buna Donk'un gidiseyle acilan maas, Taylan ve Pulgar'i eklemiyorum. Morutsan'i eklemeyecegim biraz daha farkli bir profil. Ancak ustteki 4-5 oyuncu bu adam ile ayni mevkide ve bugun onun kadar oynamadi hicbiri istesede oynayamazlar. Kisacasi, kotu transfer politikasinin yansimasi lig siralamamiz.

Gedson maalesef bizim ortasahayi ezdi hemen hemen tek basina yapti bunu. Alinmamasi buyuk hata, devre arasi alinmamis olmasi ve onun yerine alinan ismin kotu olmasi ayri bir rezalet. Iyi oyuncu net. Gecen sezon gelip verdigi defansif katki muazzamdi.

SOyle bir bakalim; Berkan + Cica alindi degil mi bu adamin oynadigi bolgeye benzer. Ikisine verilen toplam maliyet yaklasik (yanilmiyorsam) 10m Euro civari. Hatam olabilir affola. bu paraya, pekala, bir sekilde Gedson alinabilirdi. Daha buna Donk'un gidiseyle acilan maas, Taylan ve Pulgar'i eklemiyorum. Morutsan'i eklemeyecegim biraz daha farkli bir profil. Ancak ustteki 4-5 oyuncu bu adam ile ayni mevkide ve bugun onun kadar oynamadi hicbiri istesede oynayamazlar. Kisacasi, kotu transfer politikasinin yansimasi lig siralamamiz.
Katılıyorum

Ayrıca transfer dönemi oyunu iki yönlü oynayabilecek adam alabilecek miyiz

Orası da muamma

feghouli gomis babel bebelere çeklin dedi ve maçı aldılar... Feg in iki asisti de harikaydı, gomis in ben bu golü şeyimle atarım der gibi çakması müthişti, babel in ince ince ölçüp penaltıyı atması etkileyiciydi...

Cok net, mac icinde de yazdim, Gomis'in yaptigini ve attigi o golu ne Mo ne de Halil yapabilirdi. Kafamda hayal ediyorum top buyuk farkla ustten aut ya da kalecinin yuzune elinde gogsune carpip kahraman yapilip sonlaniyor. Her iki oyuncuda da bu simulasyonu yasiyorum.

Gedson'da gedson....

Taylan ve Berkan'in olduğu ortasaha'ya kim oynasa şov yapar.
Herif geldiğinden beri 4 maç oynamış daha takımına 3 puan aldırmamaş

Karşısına Melo gibi pozisyon bilgisi üst düzey ve sert bir ortasaha olsaydı . Gedson adım dahi atamazdi.
Bizde biliyoruz iyi oyuncu ama kulübü sömüren bulut ve ekibine karşı alınmaması en güzel hamleydi

Yahu Allah aşkına yapmayın etmeyin..Gedson gibi bir oyuncuyu o şartlarda almamak rezillikdir kepazelikdir.Siz ne anlatıyorsunuz arkadaş.
Senelerdir transfer rezilliği yaşanıyor bu klüpde.İnanılmaz tutmayan rezil transferler var.Ve bu adam tutmuş arkadaş bu adamın tutmama ihtimali yok.Transferdeki en büyük sorun bu değil mi.

Bizden bu kafayla hiçbir halt olmazz.

Alın size hem ucuz hem az alan oyuncular topluluğu resmen küme düşmeme mücadelesi veriyoruz.
Biraz akıl biraz mantık arkadaş.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rıza Çalımbay’ın Beşiktaş’a veya Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’ye karşı bu şekilde sert konuştuğunu duymamıştım ama Bülent Korkmaz kendi değerini düşürüyor. Haksızlık yapıldığını düşünüyorsan bizim pozisyonumuz da penaltıydı ancak verilmedi diyip geçersin. Ama sen çıkıpta Galatasaray’a verilen bize verilmezdi dersen geçmişine ve camiana ayıp edersin.

Bülent korkmaz efsane falan değildir.Sokarım öyle efsaneye.Fb ve bjk bu konuda bizden bin defa iyi..
Ama bizde başkan ve yönetim olmadığı için böyle spor programlarında şerefsiz Galatasaray düşmanları rahat rahat konuşuyor.tugayıda orada Galatasaraylı diye koymuşlar.Alakası yok.I galatasaraylılıkla alakası yok adamın.

Galatasaray düşmanı Reha Kapsal srefsizsin

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sözde objektif fener yalaması çakal bu raha kapsal.
Ah ulan şu takımda bir yönetici olucam yada spor yorumcusu olucam bunları itin gtüne sokmazsam namertim.yok arkadaş yok işte ne yönetimde ne yorumcu olarak çok zayıfız.

Eksileri konuşacak olursak:
-Bu takım her hafta gol yiyor ilginç tarafı rakip pozisyona girmese de gol yiyor tabi jeneriklik gollerde atıyorlar
-Pres yaparken takımda kopukluklar var
-Orta sahada Berkan - Taylan tercihinde ısrar etmesi
-Takım gol kaçırma sorunu devam ediyor
-Oyuncular üzerindeki baskının devam ettiği gözüküyor

Artıları konuşacak olursak:
-Fiziksel olarak her geçen hafta çok daha iyi hale geliyoruz en azından takım 90 dakika tempo yapabiliyor tabi boşa yapılan boşa yapılan tempo da var
-Son 2 haftadır oyuncu değişikliklerini ve rotasyonu bir şekilde doğru yapar hale geldik.
-Takım çabalıyor bugün ki 2 gol de kurulan pas istasyonları iyiydi
-Umarım bu maç oyuncuların psikolojik olarak rahatlaması ve Konyaspor maçında o rahatlıkla oynamaları olur
-Son 4 maçtır maçın içinde skor olarak geriye düşmemize rağmen en azından 8 puan aldık bence bu da olumlu sayılır.

Sonuç olarak:
Önümüzdeki 2 haftalık süreçte oynanacak futbol geleceğe ışık tutacaktır 2-3 maç öncesine bakarak biraz toparlamışa benziyoruz bence takım rahatladıktan sonra daha da başarılı olabilir. Hocanın halen bir şeyleri kanıtlaması gerekiyor kanıtlayacaksa önündeki 5 maçlık süreçte kanıtlayacak ışık olmazsa sezon sonuna kalmadan yollanmalı eğer ki başarılı olacağının sinyalleri olursa sene sonu Campos ve Sensibile tarafından karar verilir.

Galatasaray sadece rize'ye koymamis bugun. Nereye goz atsam agliyor. Lan neyin algisi bu? Elestirdiginiz hakemler bizi butun sezon dogradi. Iki net penalti verildi diye mi agliyorsunuz?

Üst Alt