⚽ SL 22/23 H:10 | Kayserispor 2-1 Galatasaray | MS | 15 Ekim - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oturmuş bir 11'imiz yok her maç ayrı bir deneme tahtası aynı 11 ile üst üste oynadığımız 2 maç yok her maç en az 3-5 oyuncu değişiyor oyuncular zaten yeni daha birlikte oynamaya alışık değiller 10 hafta geçti halen bir sistem oturtamadık nasıl maç kazanacağız bu şekilde

Baştan sona bütün oyuncular eleştiri yemiş. Bir sınıfın tamamı kötü ise sorun öğrencilerde değil hocadadır. Bu takımın sorunu hocası. Bala mabada kazanılan maçlar göz boyadı. Hepimiz tutunacak dal arıyoruz, umut istiyoruz çünkü. Evet takımın oturması için süre lazımdır ama bu süre verilecek hoca Okan değildir. Gecikmeden yabancı,oyuncuların gönlünü yapmaya değil işine odakli hoca getirilmeli.

Yalnız içimde kalmasın, Okan hocayı en çok isteyenlerden ve hala şans verenlerden biri olarak şunu da demezsem olmaz, Galatasaray'ın yıllardır hakkının yendiğine değinmiş, ya hocam işte, burada işler başaktaki gibi yürümüyor. Yaşayarak tecrübe ediyorsun... Ben bugün asıl sana aramıza hoş geldin diyorum...🙂

hakemlerle ilgili en dogru işi şikeciler ve tinerciler yapıyor istisnasız her maçın öncesi ve sonrası fark bile atsalar hakemlerin agzına ediyorlar demedigini bırakmıyorlar

erden bey bizim ülkede işlerin nasıl yürüdügünü ögrenene kadar geç olacak gibi
Taraftar olarak bizler de öyleyiz. Takım kötüyse bu yönetimi hak görüyoruz. Eğer şartlar normal olsa doğrusu diyeceğim de karşımızdakiler bunu hak etmiyor, daha çok bu niyetten cesaret alıp besleniyorlar. Birkaç post öncesi de buna değindim zaten. Kuralına göre oynamayı bilmezsek kaybetmek kaçınılmaz sonumuz olur. Hakkını aramak ve kendinden ödün vermek arasında dağlar kadar fark var. Ama biz onu ince çizgi gibi görüyoruz. Yanlış bakış açısı bana göre. Kötü oynatan hoca kovulur, kötü oynayan oyuncu kenara çekilir ya da şutlanır. Kulüp içinde gereken cezayı keser yani. Peki ya kötü yönetim gösteren hakemler? Ceza mı alıyorlar...Yoo. Üstüne ödül alır gibi üst üste maçlara da atanıyor bu herifler...Gayet haklı sitemler. Kulüpler her sene değişim işine girerken bunlar sabitse ve sorunlar devam ediyorsa artık yenilenmesi gereken şey o kurumdur.

Bizim gençliğimizde hakemle ilgili birşey söylendiğinde “gol attın da hakem mi vermedi” denilirdi

Evet gol attık hakem vermedi
Hatta rakip faulle attı onu da verdi
Attığımız gol kapalı omuza rağmen el ise daha ilk dakikadada penaltımızı vermedi
Rakip topla alakası olmayan yere tekmeyi yapıştırdı, kırmızıyı vermedi
Tek maçta bu kadar olay varken, 9 hafta olmuş lehimize tek VAR kararı gelmedi

Objektif arkadaşların da ne oldukları belli
Sadece objektif olmaya geliyorlar buraya da
Alın objektiflerinizi iğrenç pislik çöplüğünüzde kendinizi eğlendirin

Bizim gençliğimizde hakemle ilgili birşey söylendiğinde “gol attın da hakem mi vermedi” denilirdi

Evet gol attık hakem vermedi
Hatta rakip faulle attı onu da verdi
Attığımız gol kapalı omuza rağmen el ise daha ilk dakikadada penaltımızı vermedi
Rakip topla alakası olmayan yere tekmeyi yapıştırdı, kırmızıyı vermedi
Tek maçta bu kadar olay varken, 9 hafta olmuş lehimize tek VAR kararı gelmedi

Objektif arkadaşların da ne oldukları belli
Sadece objektif olmaya geliyorlar buraya da
Alın objektiflerinizi iğrenç pislik çöplüğünüzde kendinizi eğlendirin

Objektif biri olduğumu düşünüyorum.
Takım kötüydü. Okan hoca böyle bir kadro yapmakta yanlış maçı tercih etti. Belki içeride olsak iş görebilirdi. Bana göre komple hatalı esasen de böyle bir şey de olsa, bir gazla belki bu hatada ısrar da edebilirdik. Belki de hayırlısı bu olmuştur o açıdan...

Gel gelim ki hakemlerin bu haftaya kadar yaptıklarına gereksiz bir şekilde-işler de iyi gittiği için-sustuk. Böyle bir maçtan sonra deyince de "oyunu, futbolcu ve hocayı" hedefe alan arkadaşlar için de işin kolaya kaçan bahanesi oldu hakem. Hiç hakem konuşmayı sevmeyenlerden biri olarak, bu maçta rakibimizin daha çok galibiyeti hak eden taraf olduğunu da ekleyerek ben de çok rahatsız oldum. Art niyet aradım. Ligin sonuncu ekiplerinden dört gol yemiş bir takımı bilmem ne zoruyla kurtaran sisteme güvenmemekte de haklıyım. Onlara gelince çalışan sistem bize on hafta olmuş kapalı. Hep aleyhimize işliyor üstelik... Üstüne bir yine 20 takımın birleşip ortak bildiri yayınlaması kaldı. En son aşırı objektiflikten iş oralara gidecek çünkü. 🤣

maçın başındaki p6 posyonu için

deniz coban: p6
bülent yıldırım: net p6, bunun kaçırılması kabul edilemez
lale orta: p6
Deja vu gibi her hafta aynı şeyi yaşıyoruz.

9 hafta oldu bir iki maç hariç hepsinin ayrı bir hikayesi var hakemlik. Koca sezona sığacak çifte standartları, saçmalıkları şu sezon başına sığdırdılar. İşin kötüsü takımı da, taraftarı da, yorumcuları da alıştırdılar normalmiş gibi. Abdül'ün kartı hatalıydı, Boey'e yapılan penaltıydı, Akbaba'ya yapılan penaltıydı, İcardi'nin şutunda el var, penaltıydı, Antalya'nın penaltı doğru değildi. Daha unuttuklarım da vardır.

Standart oldu artık. GS maçında hakemler maçın içine eder, maç sonu eski hakemler, yorumcular doğrusu budur der ve kapanış.

Objektif biri olduğumu düşünüyorum.
Takım kötüydü. Okan hoca böyle bir kadro yapmakta yanlış maçı tercih etti. Belki içeride olsak iş görebilirdi. Bana göre komple hatalı esasen de böyle bir şey de olsa, bir gazla belki bu hatada ısrar da edebilirdik. Belki de hayırlısı bu olmuştur o açıdan...

Gel gelim ki hakemlerin bu haftaya kadar yaptıklarına gereksiz bir şekilde-işler de iyi gittiği için-sustuk. Böyle bir maçtan sonra deyince de "oyunu, futbolcu ve hocayı" hedefe alan arkadaşlar için de işin kolaya kaçan bahanesi oldu hakem. Hiç hakem konuşmayı sevmeyenlerden biri olarak, bu maçta rakibimizin daha çok galibiyeti hak eden taraf olduğunu da ekleyerek ben de çok rahatsız oldum. Art niyet aradım. Ligin sonuncu ekiplerinden dört gol yemiş bir takımı bilmem ne zoruyla kurtaran sisteme güvenmemekte de haklıyım. Onlara gelince çalışan sistem bize on hafta olmuş kapalı. Hep aleyhimize işliyor üstelik... Üstüne bir yine 20 takımın birleşip ortak bildiri yayınlaması kaldı. En son aşırı objektiflikten iş oralara gidecek çünkü. 🤣

Hakemler Var bu şekil doğrayınca oyunu hocayı topçuları konuşmanın bir anlamı yok, hatta biz bunu yaptıkça daha da fazla doğruyorlar
Bazı arkadaşlar da çok belli, sadece objektifliğe geliyorlar buraya

Hakemler Var bu şekil doğrayınca oyunu hocayı topçuları konuşmanın bir anlamı yok, hatta biz bunu yaptıkça daha da fazla doğruyorlar
Bazı arkadaşlar da çok belli, sadece objektifliğe geliyorlar buraya

Aynı şeyi düşünüyorum. Kendi içimizde eyvallah ama dışarı karşı diğerleri gibi olmamız gerekir. Hetiflerin sayfaları maçın hakemi açıklanır açıklanmaz abluka altına alıyor. Yeniyor hakemi hedefe koyuyor, yeniliyor yine yapıyor.

Biz kötü oynuyoruz, yeniliyoruz. Hoca, futbolcu Allah ne verdiyse gömüyoruz.

Yeniyoruz. Yine eksiklikleri diyoruz. Daha tam olmadıdan çıkıyoruz, hakem de hata yaptı ama onu da yendik ehehe modunda takılıp ertesi haftayı düşünüyoruz.

Olması gereken şey ikinci yazdığım ama bu ülkede işler üstekindeki gibi işliyor. Kuralına göre oynamazsan ölürsün. Bu kadar net.

Geçen sene fener maçı daha bitmeden söylemiştim
Hemen çıkıp düdük astırılmazsa bizi artık çok daha kolay doğrarlar ve uzun sürer demiştim
Şimdi de aynısı geçerli

Şunu aklımıza sokalım
Bunlar bizi doğradıkça biz hala şu oynamalıydı, bu çıkmalıydı, şu iyi bu formsuz bunları konuşmaya devam edersek aynı doğramaya devam edecekler

Rakipler her hafta VAR ile ittirilirken 9 hafta olmuş bize tek lehte karar yok
Çok ciddi tepki gösterilmesi lazım

Üst Alt