⚽ SL 22/23 H:11 | Galatasaray 2-2 Alanyaspor | MS | 23 Ekim - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son zamanlarda ne zaman çıkışa geçsek bir şekilde önümüz kesildi. her zaman adalet diye çağrıda bulunduk biz. fatih hoca zamanında da böyleydi. ali koç çıktı hakemler de insandır dedi.

şimdi yüzsüz gibi ağlamayın falan diyorlar. hadi bu sene şampiyon yapacaklar sizi. seneye ne yapacaksınız?

boey'e gösterilen kart komik. muslera sahada olmasa bile o hızla boey'i geçen adam taçın ordan topa vursa kaleye isabet etme oranı %20. bu pozisyona bariz gol şansı diyerek kırmızı gösteremezsin.

dün gece ali palabıyık, gs'a yapılan operasyonu resmen açık açık ifşa etti. hani bir maçta gri pozisyonlar olur da herkes kendi takımı lehinde değerlendirmeye çalışır, unutur gidersin. bildiğin rakip takım taraftarları dahi ağzını açamadı yahu, arog'daki hakem gibi yönetti resmen adam.

bunu son derece iyi kullanmalıyız. tüm kurullara baskı kurup bu işi düzeltmeliyiz. maçların sahada adilce yönetilme işini çözersek, dünkü oyunu da devam ettirirsek şampiyonluğun en büyük adayı yine biz oluruz.

şu an puan farkı sadece 5. fb daha doğru düzgün deplasmana dahi gitmedi. ikinci yarı fikstür feci şekilde lehimize dönüyor.

ŞU AN TEK YAPILMASI GEREKEN, DÜN AKŞAMKİ FACİAYI SICAĞI SICAĞINA UNUTULMADAN KULLANIP, HERKESİ BASKI ALTINA ALMAK.

yeter.

Olay ta nereye gidiyor biliyor musun tepki vermemeye terim zamanı sırayla doğradıklarında o dönem açıkça savaş açıldığında yapacağımız 2 hareket vardı.
1 ya takımı maçlardan çekip alın oynayın demek
2 as takımı 3 hafta dinlendirip maçlara u21 19 17 artık en düşük resmi oynayabilen ekip hoca dahil hangisiyse onlarla çıkmak.
u17'nin maçlarına reklam adına babayı alacak olan beinin ipini tutup götlerini tutuşturacaktık.
ne yaptık ya biz hakemi de yeneceğiz 1-2-3-5 evet bazı maçlarda bende destekledim çünkü hakemi de yenebileceğin maçlar vardı ama tuz koktu artık.
Her yapmadığımız hamle üzerine daha çok baskı yapılmasını sağlıyor güç alıyorlar. 1 hata yaptı diye sezon sonuna kadar maç almayan hakem olursa sonucun bunlar olacağını hesaplamamız gerekirdi.
siz ne anlatıyorsunuz ya hakemin kararları doğruymuş baksana objektif taraftarlarımıza soralım. keşke her maçımızı ali palabıyık yönetse.

ewt. kasın abi objektiflik kasın. iki karar da doğruymuş. fk'da temas dahi yok adam kendini atıyor direkt. diğeri de ayaga basma en fazla sarı verirsin. ne anlatıyorsun? sana göre boey'in kırmızısı da doğrudur muht. önümüze bakalım değil mi, şapkamızı koyup düşünelim vs.

ne alakası var. gordugumuzu soyluyoruz işte. keyfin olsun diye torreiranın mudahalesini ve abdülkerimin tabanını gormedım temiz mi diyeyim

niyet okumak da iyiymiş böyle devam

Dünkü mevzu sadece bu senenin olayı değil
Fatih hoca geidiğinden beri bu tarz işleri yaşıyoruz
Her takım yaşıyor muhabbeti var birde
Yok abi bizim maçlar gerçekten ..ka sardı
Taraftarın da psikoloji gitti
Nefret ettirdiler futboldan

ne alakası var. gordugumuzu soyluyoruz işte. keyfin olsun diye torreiranın mudahalesini ve abdülkerimin tabanını gormedım temiz mi diyeyim

niyet okumak da iyiymiş böyle devam
hadi yürü git işine ya. müdehale yok kardeşim görmüyor musun yahu? abdulkerim'in pozisyonu da sarı kart. kendininizi illa farklı göstereceksiniz yaa objektif seeeaaamii. BLOCK.

Bi yerden sonra futbolculardada psikoloji kalmıyor işte adamlar sahaya yenileceğim kafasıyla çıkmaya başlıyor bi yerden sonra Allah’ta bin türlü belalarını versin ney diyorum ama şunu diyorum görürsünüz sezon sonu Fener şampiyon olamayacak

Bu ülkede bana göre hakemi etkisi altına alıp gereğini yapan, ayarı doğru veren tek kişi ft idi. Ona bile 2021'i yedirmediler. Okan yerine dışardan biri olsa bugün bu noktada bile olmazdık. Çok açık diyorum bunu. Yabancı olarak geçen hiçbir isim bizim hocamız olmaz. Max ayarımız Torrent gibileri. Onla da başarı gelmez. Çok uçuk hayallerden biri de bu. Topçu mevzularında bile ya vadesinin dolmasını bekliyorsun ya da çaptan düşmesini.

Adamlar İstanbul’dan gitmeden ligin ilk yarısını bitiriyorlar şaka gibi olay üstüne bide hakemlerle uğraşıyoruz Allah’ımdan temennim bu düzeni getirenlerin iki yakası bir araya gelmesin

Yapilan hatalar

Aleyhimize

Icardinin golu ofsayt degil
Boey max sari kart
Rashica Mertens Kazimcana yapilan mudahelelerden bence 2si penaltiydi(kazimcan mertens)
Rashica ve Musleraya verilen sari kartlar

Lehimize

Nelssonun pozisyon penalti

Son düzenleme:
Üst Alt