⚽ SL 22/23 H:12 | Karagümrük 0-2 Galatasaray | MS | 28 Ekim - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ofsayt ile iptal edilen golümüz icin

Deniz coban: Yanlış karar, gol verilmeliydi
Lale hanım: Doğru karar
Bülo: Doğru karar

Futbolda bu tarz seylerin neden bir standartı yok yav acaba, kimine göre doğru karar kimine göre yanlış karar çıkıyor şu ofsayt pozisyonunda bile. Hadi el pozisyonunlarını geçtim yoruma bırakılsın da şu ofsayt kararında bile hakem eskileri ikileme düşüyor
emin-viviano pozisyonu için bir şey dediler mi
emin müdahale etmeden önce top çizgiyi geçiyor mu merak ediyorum

eminin iptal edilen golü için herkes doğru karar dedi, ayakla ele müdahale oldugu için
bana da öyle gelmişti.
hakem fena değildi aslında ama ofsayt verdiği pozisyon ve yukardaki icardinin pozisyonları garip her ikisi de gri sayılır. bunlar dışında 2 hatası vardı
1-torreiranın pozisyonunu direk kırmızı kart vara gerek kalmadan vermeliydi foulu gormustu cunku
2-kerem ilk yarıdaki müdahalesi sarı gibiydi sarı verebilirdi ona

Temelinde ofsayf falan yok. İFAB kurallarından haberin var mı bilmiyorum ama Aktif alanda olan bir oyuncu topa hamle yapsa ve dokunamaz ve arkadan gelen oyuncu dokunur ve pozisyonu sonlandırırsa OFSAYT olmuyor.
Iyi bak bakalim bülent yildirim da ofsayt diyor. Bikere stoperi cekiyor gomis. Neyse artik yav, yendik önemli olan o. Benim eminin golünde daha cok süphem var.

her hafta 2 net golümüz verilmiyor,haberimizin olmadıgı bir penaltı verilmiyor.sonradan öğreniyoruz bunu.bu maç vardan lehimize 1 dogru karar ,3 yanlıs karar cıkmış.ne güzel de mi qahpebahceliler böyle bir Galatasaray ile yarısa girmek,ne kadar adaletli...

ligin her dksı,her zerresinden sizin alın teriniz akıyo gercekten.ANANIZIN AK SÜTÜ GİBİ BİR helallikle şampiyonluga kosuyosunuz.görürsünüz sene sonu o şampiyonlugu...

Kaçırmışım pozisyonu Diagne net vuruyor İcardi'ye FB'ye falan olsa net penaltı verirlerdi.
ben artık bıktım bu fbye olsa verilir muhabbetinden.sene basından beri şike,şaibe ile organize sekilde şampiyonlugu çalma peşindeler hakemlerle,varla Galatasarayı geride bıraktırarak.yıkıldıklarını,perişanlıklarını görmek istiyorum.

Kerem'in sarı kartı hariç Karagümrük aleyhine nasıl hatalı karar vardı acaba? Sözde yarın 30 pozisyon paylaşaçaklarmış Hurma Koç tarafından iyi mamalanıyor sanırım.

Bu var protokolü de acayip ha adam diyor ki potansiyel ciddi hata önlensin diye kullanılır adam ceza sahası içinde tekme, diz, kündeye getirme ve son olarak yumruk evet yumruk alanen oyuncumuza yumruk atıldı ceza sahsında bunlar ciddi hata olmuyor ama futbolun doğası bu kardeşim diyip ofsaytın bile tartışıldığı ortamda 5 cm önde olunca var koşarak ciddi hata bu diyor.
Herifler ayaküstü sizi nasıl silkeleriz gösterisi yapıyorlar dur diyen yok nasılsa

Bu macta bir süpheli pozisyon var oda eminin golü. Ha yunusun golünü baska her macta verirdiler ama asil ofsayt oldugunu degistirmez. Ha veren hakemlerde olur. Trio da 2 si ofsayt dedi deniz coban golü veririm dedi.

Bu sene şikecilerin şampiyon olması için hazırlanmış bir düzenin içindeyiz. Eden timur sesini yükselttiği için bu hafta takdir haklarını bizden yana kullanacak bir hakem atadilar. Ağzımıza bal çalıyorlar yani. Sus payı gibi bir şey. Bu lige bu düzene asla güvenim yok.
Her hafta buraya göre nedense hakemler bizim lehimize şunu bunu verecek diyenler var. Bu maçta ne vardı takdir haklık? Belki bir Kerem pozisyonu denilebilir. Onun harici net iki gol gitti bana göre. Hadi Gomis'in pozisyonda tartışılır olsun Nellson'un net goldü, zaten içeri girmiş gölü faul bahanesiyle iptal etti.

Üst Alt