⚽ SL 22/23 H:12 | Karagümrük 0-2 Galatasaray | MS | 28 Ekim - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel olan tarafı şu bu galibiyetin. Oynayınca hakemi de üst üste koyuyoruz. Bunu görmüş olduk. Iki golümüz iptal edildi ama yinede kazandık. Geçen hafta da çok rahat kazanabilirdik stres yapmasaydık.

Son şampiyon olduğumuzda başak ile cücüyü döve döve şampiyon olmuştuk. Maalesef bu düzende başka şansımız yok. Safça adalet beklemenin bir anlamı yok. Vura vura gideceğiz böyle. Eğer iş hakem kararlarına kalırsa şampiyonluğu unutalım zaten. Bize fark yaratan bir oyun gerekiyor. Ve bu oyun oturduğunda hakemler de önümüzü kesemeyecek!

Güzel olan tarafı şu bu galibiyetin. Oynayınca hakemi de üst üste koyuyoruz. Bunu görmüş olduk. Iki golümüz iptal edildi ama yinede kazandık. Geçen hafta da çok rahat kazanabilirdik stres yapmasaydık.

Son şampiyon olduğumuzda başak ile cücüyü döve döve şampiyon olmuştuk. Maalesef bu düzende başka şansımız yok. Safça adalet beklemenin bir anlamı yok. Vura vura gideceğiz böyle. Eğer iş hakem kararlarına kalırsa şampiyonluğu unutalım zaten. Bize fark yaratan bir oyun gerekiyor. Ve bu oyun oturduğunda hakemler de önümüzü kesemeyecek!

+1905

Bunu dedim bende, burada pozisyonun akabinde topu birde direğin içine nişanlıyor emin olsa da olmasa da çıkarma gibi bir durum söz konusu değil sırf biri gelip kalecinin eline çarptı diye faul sayılamaz.
Kırmızıyı rica minnet verdiler ya yine bir şekilde çakalım dediler. averaj maveraj lazım olursa elimizde malzeme kalmamış olacak işte. düpedüz hırsızlık. hakem var ekranına gittiğinde hızlı hızlı sadece emin yaklaştıktan sonra olan kısmı gösterdiler. durdur durdura izlese golü vermek zorunda kalacak ya ,hepsini ayarlamışlar.

Hakeme rağmen yine bol bol pozisyona girip bol bol kaçırmışız. Bunada şükür, bir de atsak şunları her maç 3-5 skor üretiriz. 2 sezondur ite kaka zor giriyorduk pozisyona, şimdi ofansif aksiyonlar bolluğu içindeyiz

Yunus'un golü ofsayt.Emin bayramın pozisyonu bence gol.Hakem kötü nün iyisi.Fakat bu macta hakemden ziyade kacirdigimiz goller akillara zarar gercekten.Bu kadar fazla gol kacirirsak ilerde cok pisman oluruz.Her topcumuz kaleciye nasil nisan almayi basariyor hayret ediyorum.Bitiricilik konusun da calisarak duzelecegine dair pek inancim yok.

Transfer donemine kadar mumkun oldugunca az puan farkiyla girelim.Sonrasina katilacak oyuncularin katkisiyla ve fikstur avantijimizla cok can yakar ve sampiyon oluruz.Tabi ki hakemsporu yenmek kaydiyla.

SM-M315F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Futbol hikayeler oyunu. Emre Taşdemir 1 sene sonra sol bekte oynadı 1 gol attı Matanın golünde katkısı var. Milot Rashica neden EPL gördüğünü kanattaki kusursuz performansı ve paslarıyla yine gösterdi. Mata bu ligin en süper yedeği benim dedi. Oliveira çok klastı. Nelsson ve Torreira duvar gibilerdi ve golde payı var. Dubois iyiydi. Mertens ile Icardi ise Vivianoya takıldılar. Yunusun golü güzeldi ama ofsayta takıldı. Derbiye 3 puan ve moralle gidiyoruz. Tebrikler Galatasarayım FB_IMG_1666985256987.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu fırsat her zaman gelmezdi. İlk devre iyi değildi ama 2.devre hem ofansif hem defansif anlamda çok iyi bir sol bek performansı verdi. Haftaya da Rashica mükemmel oynadı kesilmeyeceği için Emre Taşdemir derbide oynayacaktır. Umarım daha da form tutarsın aslanım.. Yerli Robertson MAŞALLAH DEVAM.InCollage_20221028_231223630.jpg

Ilk devre bende memnun değildim ama 2.devre rakibin de 10 kişi olmasının yükü ile de güzel ve yerinde bir baskıyla rahat bir 3 puan oldu. Okan Buruk hocamı tebrik ediyorum. Açık konuşuyorum. Bugün Galatasaraylıyım diyip ama Galatasaraylı olmayan karaktersizler takım kaybetsin Okan Hoca kovulsun istedi. Herkese cevap olsun. Esas cevap Derbide inşallah FB_IMG_1666988684328.jpg

Geldiğinden beri faniyim geldiğinden beri üstüne koyarak gidiyor. Çok büyük oyuncu. Hastasıyız Maestro 8 oyuncularının be Sergio Oliveira abim. Millet fizik gücü falan diyor da sende o olsa zaten bu yetenekle Barcelonada olurdun. Kusursuz paslar. Müthiş oyun görüşü. Derbide gol bekliyorum FB_IMG_1666985762039.jpg

Üst Alt