⚽ SL 22/23 H:21 | Giresunspor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Ocak - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Siz ne kadar seviyesiz insanlarsınız yahu. Muhattap almayayım diyorum biri lanı sansürleyerek yazıyor (?) diğeri fenerli iması yapıyor. Farklı yoruma tahammülünüz yok mu arkadaş? Kaybedince herkes eleştirir, kazanıldığında eksik olanı eleştirmek esas değeri katar. Gelişmesi gereken şeyler var, oyunu beğenmedim dedik diye şu muameleye bak. Yazık size.
Muhatap*

10 maçtır kazanıyoruz ve 5 tanesi deplasman..Karagumruk,Giresun,sivas,fener,basaksehir..İçeride de beşiktaş i yendik..Rakipler şu 10 maçta 6 galibiyet falan yazmışlardır bize..Acayip bir seri yaptık..

Bjk de 5 maçtır kazanıyor ama yaklaşamıyor bize,fb yarın kazansa son 6 maçta 5.galibiyetini almış olacak ama yaklaşamıyor..Çok sinir bozucu bir durum onlar adına..

FnlgDM9X0AAxmVE

Tebrikler aslanlara, klâsik deplasman maçları gibi oldu.Gol gelene kadar sinir harbi,gol gelince show.Okan Hoca 'nin da tercihlerinde ne kadar haklı olduğunu görülmüştür.Rakipler de yavaştan havlu atmaya başlayacaktır;bu hafta TS, üç maç sonra da diğerleri kopacaktir.Mayislara "rekorlari kıra kıra geliyoruz."

Ben de bir sır vereyim o zaman galibiyet serisi 14 maça çıktı bile.
13 yeter inşallah şampiyonluk için💛❤️⚡

Üst Alt