⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
organize kötülük bu , şimdi özeti izliyorum.Akbaba denilen karaktersizin yaptığı haraket %100000 kırmızı kart , cidden bu sezon şaibeli bir sezon.Rakiplerimizin erken maç çözmesi için kırmızılar,penaltılar havada uçarken - rakip dediğim de malum koç denilen itin takımı- bizim maç koparmamıza izin verilmiyor hiçbir şekilde.Üstelik yani bariz kırmızılar verilmiyor rakibe

her maçtan sonra yazıyorum ama yine yazacağım içimde çok fena ukte kaldı

bir Haji Wright veya benzeri bi forvet alaydık güle oynaya şampiyonduk

Bu maçı çok zor geçeceği belliydi. Ben puan kaybı bekliyordum zaten ki Midjsto şapkadan tavşan çıkarmasa puan kaybı gelmişti. Çok ekstra galibiyet oldu. 3 puan farkını korumak iyi oldu ama bu oyunla işimiz çok zor. Deprem sonrası sanki deprem üssü Florya-Yeşilköy gibi oynuyoruz. Fener yarın alır maçı benim umudum yok Beşiktaş'tan. Maç Dolmabahçe'de olsa neyse diyeceğim de Kadıköy'de çok zor. Umarım Midjsto'nün bugünki sürprizi gibi Beşiktaş da yarın bir sürpriz yapar. Hayırlısı bakalım.

Konya macinda Okan hoca bu hamleleri yapsaydi orda da atardik. Sacmasapan formasyon ve komple rotasyon degisiklikleri ile felegi sasmisti takimin. Zaten basaksehir gibi bir kulup ile sampiyon olmussun, bu stresi az cok bilmen lazim. Sakin kal, adim adim ilerle, geride cok acik verme, illa ki gol gelir. Ozellikle kendi sahanda. Panik yapmaya gerek yok.

Form durumumuz iyi degil, son round'lara giren yorgun boksor gibiyiz. Daha dinamik, daha istahli oyun lazim. Ve en onemlisi zevk almak lazim. Ama fizik guc yoksa, zevk de olmaz. Ayakta durmakta, topa ilk ve dogru zaman ile mudahale yapmakta zorlaniyoruz. Cunku fizik kalite yok. Cok rehavete kapilmisti takim, kupa macinda ayni 11 oynamali ve yorulmali ki gelecek haftalarda kondisyon depolasin (Kazimcan diger arkadasin yerine sadece).

Cok kritik bir galibiyet ama daha ligin bitimine cok var. Besiktas maci, derbi maci, Alanya maci cok sakat macimiz var sezon sonuna kadar. Fikstur'u cok rahat olan ve hakemler ile ligden kopmayacak Fenerbahce'nin takibi ciddi problem. Umarim Besiktas yarin surpriz yapar ve karsi tarafi az da olsa salmis oluruz arkamizdan. Cunku bizim fizik guc toplanmaz ise her mac soru isareti olabilir.

Icardi’nin yalancı baharına kanıp golcü takviyesi yapmadık, şimdi beyimiz torosunu kaldırsın diye dua ediyoruz. Gomisi oynatırım bu herifi oynatmam, bu kadar da değişim olmaz be

Üst Alt