SL 22/23 H:9 | Fenerbahçe 5-4 Karagümrük | MS | 9 Ekim - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önce bjk bariz ittirildi sonra ts aleni kayrldı başak dahil herkes tek tek şampiyon yapıldı sıra fenerde

10 milyon fbli oy kullanacaksa en az 5 milyonu bu sene şampiyon olamazlarsa iktidara oy vermez onlar için fb ülkeden daha önemli

Parçaları hep ben birleştirmiyim aga biraz gayret lütfen

feneri her sene iteliyorlar ama bir bok becerebildikleri yok yav. bu sene ben en çok ts'nin yarışa dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum şuana kadar, diğer takımları pek 90dk izlemedim ama ts'yi sağlam destekliyorlar sanki bu sezon, son 2 galibiyetleri yalandan

Önce bjk bariz ittirildi sonra ts aleni kayrldı başak dahil herkes tek tek şampiyon yapıldı sıra fenerde

10 milyon fbli oy kullanacaksa en az 5 milyonu bu sene şampiyon olamazlarsa iktidara oy vermez onlar için fb ülkeden daha önemli

Parçaları hep ben birleştirmiyim aga biraz gayret lütfen
Millet aç ne yapsın kim şampiyon olacak bu bahsettiğiniz şey için toplamda 100 bin kişiyi geçmez onlarda fanatik tiplerdir

feneri her sene iteliyorlar ama bir bok becerebildikleri yok yav. bu sene ben en çok ts'nin yarışa dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum şuana kadar, diğer takımları pek 90dk izlemedim ama ts'yi sağlam destekliyorlar sanki bu sezon, son 2 galibiyetleri yalandan
Ts sırasını savdı bjkyle beraber

Sıra fbde ama 2006,2010 gibi yine ilahi adalet girerse işin içine anca öyle kaybederler gibi gözüküyo

Fikstüre çokta laf etmeyin derim birde bunun 2.yarisi var ligin 2.yarisindaki fikstüre bakınca yalı kocun balantines şişeyi sek fondip yapması lazim

BU LİG ŞAİBELİDIR. Yeter vallahi yeter yaaa kaç senedir ligme ligme dograniyoruz en iyi oynadığımız maçta bile farka gitmemize engel oluyorlar vallahi buramiza geldi artık. Lehimize o kadar hata yapılmıyor ki yemin ederim rakip takımlı arkadaşlarım hala fi tarihinde diagnenin 3 tane çirozu devirip onlara göre faulle attığı golü söylüyorlar hala bana şaka gibi lan. En son ne zaman rahatça 3-4 sıfır maç kazandık hatırlamıyorum yemin ederim hatırlamıyorum olmayacak yerde fauller düdükler özellikle bizim maçlar 10 saniyede bir duruyor vallahi şike şaibe içinde bitiriyoruz ligi son yıllarda. En kızdığım nokta da saha içinde agresif 3-4 futbolcumuz yok hakemin belasına okuyacak he deyip geçiyoruz bir tane itiraz yok. Melo hasan şaş hagi gibi topçuları özledik vallahi özledik yemin ederim.

Bu oyunla deplasman da cok puan kaybederler

9 mac oldu hala deplasmana gitmediler konya(eskisehir de oynandi) haric orda da kaybettiler

Üst Alt