SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım

kesinlikle maç satma olayı var bu çok net belli oluyor hem o var hem de bize karşı aşırı bilenme var aytaç mesala fenerli bi topçuya yapsa davinsona yaptığı hareketi onu kasımpaşada barındırmazlar adam bunu biliyor ona göre oynuyor

kesinlikle maç satma olayı var bu çok net belli oluyor hem o var hem de bize karşı aşırı bilenme var aytaç mesala fenerli bi topçuya yapsa davinsona yaptığı hareketi onu kasımpaşada barındırmazlar adam bunu biliyor ona göre oynuyor

teknik hocayı bağlamak yeterli. anadolu takımına yanlış diziliş ve açık futbol oynattın mi zaten 5 yersin fenerden. simanski de dünya starı ilan edilir basın tarafından.

Deniz Çoban: "Mehmet Can bu çekmeden etkilense hakeme itiraz eder ama hiç itiraz etmiyor. Hakemin kararına saygı duyuyorum."

Yani tüm suç Mehmet Can'ın o an itiraz etse penaltı olmayacaktı. :asd:
Hakan Ceylan’ın karısı Leyla Ceylan: "Yayıncı kuruluşun bir programı var. Programı yapanlar Bülent Yıldırım ile Deniz Çoban. Gerçekten telefon kayıtlarında da çıkar ya da çıkmaz bilemiyorum. Whatsapp'tan da konuşmuş olabilirler. Onların bütün pozisyonlarına buradan Hakan müdahale ediyor"

Deniz Çoban: "Mehmet Can bu çekmeden etkilense hakeme itiraz eder ama hiç itiraz etmiyor. Hakemin kararına saygı duyuyorum."

Böyle saçma yorum mu olur? O zaman Onuachu'nun golünde de Fenerliler çok yeterli şiddette itiraz etmiyor gol verilmeliydi. Penaltı tekrarında çok itiraz var mesela demek ki tekrar olmamalı. Tam satılmış kalem yorumu bu yorum bu adam bu yorumla benim yorumlarım alınmıştır diyor resmen.

Showmen herif. Ağlayarak hakemliği bırakmıştı. Her hafta fener lehine konuşuyor. Rambo Okandan daha fanatik.Vasfı yok ama koç torpillisi belli

Böyle saçma yorum mu olur? O zaman Onuachu'nun golünde de Fenerliler çok yeterli şiddette itiraz etmiyor gol verilmeliydi. Penaltı tekrarında çok itiraz var mesela demek ki tekrar olmamalı. Tam satılmış kalem yorumu bu yorum bu adam bu yorumla benim yorumlarım alınmıştır diyor resmen.
Deniz Çoban'ın ne olduğu bariz belli kimden talimat aldığıda belli..

Eksikleri kimmis dijuku ve fred bunlarin en buyuk problemi elindekileri cok abartiyorlar
Fred yokmus ondan yenilmisler

Bakalim hadi demirspor sende yasla evler senlensin

Geçen sene 14 maçlık galibiyet serisini düşününce çok büyük bir başarmışız kolay kolay kırılmaz bu sene kırarsak biz kırarız başkası kıramaz o 14 maçın içinde Beşiktaş, Başakşehir dep, fener dep, sivas dep gibi maçlarda vardı.

Üst Alt