⚽ SL 23/24 H:22 | Galatasaray 3-1 İstanbulspor | MS | 25 Ocak - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya hakeme söyleniyoruz da - hala çıkamıyorum şu sarmaldan.

Madem satıldılar etdildiler

2-0 dan 1-1 penaltısı
Zorlasada atlamadığı kırmızı kart.

uğraştırdı ama içimizden geçti diyemiyorum BU MAÇ özelinde.

zaten hiç coşamadım gollerde şu oyun ve şu maçın bu hallere gelmesinden.

genede skor 3-1 -
Cosmalisin bence en zor maclar bunlar bak gor haftaya antepe karsi icardi 11 baslicak farkli kazanacagiz

Hakem mertense kaleci parmaklarıyla vuruyor diyor. E aptal herif müdahale var mı var. Seni aldığın hakemlik eğitimine de bu düzene de.
Bok çukuru. Sen şike dönemi bunlar en temiz gibi asıl babalarını tutuklamazsan böyle yıllarca tetikçilik yaparak büyürler.

Bahane olarak söylemiyorum ama lig sonuncusuna karşı oynamak her lig şampiyonu için epey zor olabiliyor.

Mesela Real de zar zor lig sonuncusu yendi daha hafta sonu.

Üç puan aldık bizim için önemlisi bu. Fener'in arka bahçesi bu kulüpler ligden düşecekler nasılsa, üstüne bir de tamam yok olup giderler inşallah.

İğrenç oynadık, iğrenç. Herhalde görüp görülebilecek en rezil oyunlardan biriydi. Hasbelkader frikik golü olmasa büyük rezillik yaşayacaktık. Şu kadar hafta olmuş hala kim nerede oynamalı belli değil, maç içinde bile sağ bek sol bekle değişiyor, sol açık sağ açıkla değişiyor, stoperler yer değiştiriyor, forvette bir öyle bir böyle. Lig sonuncusu, 10 kişi kapanan takıma bile kaç tane şans verdik. Umuyorum yol kazasıdır bu maç, ha puan kaybı olmadı ama ben olmuş kadar sayıyorum bunu.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya hakeme söyleniyoruz da - hala çıkamıyorum şu sarmaldan.

Madem satıldılar etdildiler

2-0 dan 1-1 penaltısı
Zorlasada atlamadığı kırmızı kart.

uğraştırdı ama içimizden geçti diyemiyorum BU MAÇ özelinde.

zaten hiç coşamadım gollerde şu oyun ve şu maçın bu hallere gelmesinden.

genede skor 3-1 -
Doğru valla, var ilk penaltıyı vermese uyuyoduk hepimiz. Oyuncular teknik ekip dahil. 2-0 oldu diye takıma yükleniyoduk.

Mac 3-1 dakika 92 adamlar it gibi hizli tac atiyorlar halen topun pesinde kosuyorlar bunun tek izahi tesvik primidir baska izahi yok bunlar olacak alismaliyiz ilk golu erken atmayi ogrenmeliyiz icardi saglam kalsin sezon sonuna kadar sampiyon oluruz

Penalti vurusunda ayaginin duzeldiginide gorduk ayaginda sorun oldugunda risk alip tavana vurmuyor yerden vuruyor kendi soylemisti

Bu takımın deplasman kadrosu ile iç saha kadrosu farklı olmalı bütün rakiplere karşı aynı oyunu oynamaya çalışıyoruz

Özellikle iç saha maçlarında kapanan takımlara karşı set oyunumuz bir türlü oturtulamıyor

Icardi nin dönmesi ile bir nebze bu sorun artık çözülür diye düşünüyorum

Cosmalisin bence en zor maclar bunlar bak gor haftaya antepe karsi icardi 11 baslicak farkli kazanacagiz
yok abi ayar oluyorum - o kimliğimizi arıyorum

manisaya 2-0 yeniliriz 10 kişi kalırız .tribün ve sahada 10 kişi öyle oynar ki 4- 2 biter o maç.

bakıyorsun ortada top kalıyor - sırf vurmuş olmak için ileriye dan dun (yok çünkü pasa adam) 1-1 e gelişi zaten apayri bir ŞANS .

çok şükür yendikte - mutlu değilim sahamızdaki maçların bu halde olmasından

Toroğlu da hemen yok bıçaksırtılar büyük takıma veriliyor da ,bir pozisyonu anlatacakmış da (var dan 0-2 için)
Bu sene özellikle fazla göze batıyor, ne değişti acaba !

Üst Alt