⚽ SL 23/24 H:22 | Galatasaray 3-1 İstanbulspor | MS | 25 Ocak - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maçın en mutlu eden anı:

istanbulspor'un PROFESYÖNEL kalecisinin yaptırdığı penaltıdan sonra sinirinden çimleri yerken tirbünlerin "oooooo gerizekaaalıı" diye bağırmaları oldu.

maçın en komik anı:

ndombele'nin yaptığı top kaybı sonrası uçarak adamın bacaklarına yapışma denemesi. zuhahaha dddd

0 - 2 olsa dönmezmiş. Cok panik oynadik.
mümkün değil - daha kötüsü iptaldaki golde adam çizgiden ortalıyor - herif rövaşata ile bitiriyor yani böyle bir şey akıl alacak kareler değil.

vallaha büyük şanş heriflerin denyo elle oynadı ve bunu VAR çağırdı - üstüne penaltıyla 1-1 olduk.

dün ite kaka diyoruz - bedavdan penaltı ile fener 3 puan aldı diyoruz ama tek kale oynadı mı ? oynadı. övmek için demiyorum ama kendi sahamızda Dominasyon tarzı oyunumuz yok - özellikle kapananlara - şutla döversin edersin.

yok abi dışardan şut yani aklımda bile yok şu an

Bu sezon hangi maç kolay olur dediysek zor oldu hangi maç zor desek beklenene göre daha kolay geçti cidden ilginç bir takımız. Sonuç olarak galibiyet güzel ama bu denli zor ve zahmetli bir galibiyet olması düşündürücü oldu. Gaziantep maçında çok daha iyisini yapmalıyız.

İptal edilen golümüzde ofsayt yok olsaydı Hakem çağrılmazdı birde nerde yarı otomatik sistem buralarda kullanılmayacak niye tonla para harcanıyor. İst oyuncunun ayağına top oynandığı an bakın icardinin vücudu ile aynı veya geride

yok abi ayar oluyorum - o kimliğimizi arıyorum

manisaya 2-0 yeniliriz 10 kişi kalırız .tribün ve sahada 10 kişi öyle oynar ki 4- 2 biter o maç.

bakıyorsun ortada top kalıyor - sırf vurmuş olmak için ileriye dan dun (yok çünkü pasa adam) 1-1 e gelişi zaten apayri bir ŞANS .

çok şükür yendikte - mutlu değilim sahamızdaki maçların bu halde olmasından
Gayet normal zaha forvet degil stoperler ilk yari rahat rahat oynadi zaha hep kanada kacti hal boyle olunca orta saha topu atacagi forvet bulamadi duvar olan cikmadi rakipte ekstra motive 10 kisi savunma yapinca orta yaptik vuracak adam yok

Bir forvet takimin %50 sidir o forvet icardi ise %70 dir icardi saglam kalsin yeter

Devrede bir penalti aliriz rakip kirmizi yer 4-1 biter yazdim ofsayt demeseler 4-1 bitmisti

mümkün değil - daha kötüsü iptaldaki golde adam çizgiden ortalıyor - herif rövaşata ile bitiriyor yani böyle bir şey akıl alacak kareler değil.

vallaha büyük şanş heriflerin denyo elle oynadı ve bunu VAR çağırdı - üstüne penaltıyla 1-1 olduk.
Gecen sene Gumruk macinda 1 - 3 olunca hala 4 - 3 yapariz diyordum ama inanilmaz panik oynadik. Insallah sebebi rakibi kucumsedigimiz icindir

Takımdaki sorunun ben de bu olduğunu düşünüyorum sadece tek katılmadığım nokta haklı oldukları kısmı bu şekilde bir yerde oynamaya başlayınca kaçırırsın olmaz yani takım bu kafadan çıkmalı ilk 45 resmen sahada değildik. 60'tan sonra oynamaya başladık. Yani takım bu kafadan çıkmalı bu maçta oldu belki ama başka bir maçta olmaz.

Üst Alt