⚽ SL 23/24 H:23 | Galatasaray 2-1 Gaziantep FK | MS | 29 Ocak - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
71'e kadar baskı yapmadık mı yani? Bu kadar ezbere konuşmak olur... Bence asıl o değişiklikten sonra hemen 1-1 olmasaydı baskımız düşmeye başlayabilirdi çünkü 65'ten sonra bir 5dk düştü baskımız kısmen. Doğru zamanda değişiklik yaptı hoca orada ve morali de bozulmuş Kerem'i çıkardı.
Baskı vardı da özellikle Keremin top kayıpları yüzünden adamlar kaptıkları toplarla çıkış yaparsk baskıyı kırma fırsatları buluyordu. Kerem çıktıktan sonra lüzumsuz top kaybetme işi bitti. Niye ezbere olsun izledim maçı ve gözlemin bu. İyi de maç analiz ederim. Kerem topun kıymetini bilmiyor bu net.

Şu maça şike ve rakip oynamadı falan diyen fenerliler görüyorum. Cidden şizofrenler. En şike iması yapılamayacak maçıydı sahada oynanan...

Skordan bağımsız oyunla gurur duydum. İçerde herkesi yeneriz bu futbolla dedim resmen, gol de "şampyiyonluk" golü olacaktır transferler yapılırsa.Hocayı da ayrıca taktir ettim, değişiklikler zamanında ve ezber bozan tiptendi.
Berkan'dan bile sol bek performansı almak "Daha ne yapayım, artık transfer yapın diyen hocanın isyanı idi. "Hareket artık yönetim!

Baskı vardı da özellikle Keremin top kayıpları yüzünden adamlar kaptıkları toplarla çıkış yaparsk baskıyı kırma fırsatları buluyordu. Kerem çıktıktan sonra lüzumsuz top kaybetme işi bitti. Niye ezbere olsun izledim maçı ve gözlemin bu. İyi de maç analiz ederim. Kerem topun kıymetini bilmiyor bu net.

Kapalı rakibe karşı elbet birileri riskli işler deneyip top kaybedecek. Kerem ilk yarı makul oranda top kaybetti. Olumlu hareketleri de gayet oldu. İkinci yarı stresle ve taraftar tepkisiyle beraber düştü. Kerem'den önce de sonra da baskı yaptık. 2. yarı Kerem daha kötü oynarken ilk yarıdan da iyi baskı yaptık hatta. Eleştirmeyin demiyoruz da yani "baskı yapamazdık" demeyin bari...

30. Haftaya kadar puan puana gidelim zaten şampiyon oluruz…
Son haftalara iddaalı girip son 21 yılda 2 kere şampiyonluk verdik sadece…
1-bjk 100. Yıl şaklabanlığı.
2-Bjk şike ile avarajla kaybettiğimiz

Fener bizimle kafa kafaya gidip bizden şampiyonluk alamadı alamaz.

Berkan'lı pozisyon hadi neyse de ilk yarıda Icardi'ye basarak yükselen adama nasıl penaltı çalınmıyor ben anlamadım. Resmen iki elle iki omzuna basarak yükseliyor ve Icardi'nin çıkmasını engelliyor adam...

Üst Alt