⚽ SL 23/24 H:23 | Galatasaray 2-1 Gaziantep FK | MS | 29 Ocak - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Orhan Ak'ın şişirdiği topta benzer bir gol atmıştı Ümit Karan.

Van Basten misin Ümit Karan?

Ümit Karan'ın golü çok başkaydı ya. Açısı biraz daha iyiydi ama 50m'den gelen topa, koşu yaparken, kaleye de çok yakın değilken, önünde iyi kötü kapatmaya çalışan rakip de varken, gelişine ayak içiyle nasılsa ters falso vererek uzak direğe vurmuştu. Bence GS tarihinde en azından ligde atılmış en güzel gol olsa gerek, öneminden bağımsız tabi. Bugünkü de süperdi ama onu geçemez.

ilk yarıyı hatırlamak istemiyorum - kerem ve mertensi konuşmak istemiyorum. topçumuza maç heyecanı haricinde kötü konuşmak istemiorum.

Bugün oyundan çıkmasaydı o baskıyı yapamazdık. Bu kadar söyleyim. Öyle çok top kaybı yapıyor ki. Başka da lafım yok.

71'e kadar baskı yapmadık mı yani? Bu kadar ezbere konuşmak olur... Bence asıl o değişiklikten sonra hemen 1-1 olmasaydı baskımız düşmeye başlayabilirdi çünkü 65'ten sonra bir 5dk düştü baskımız kısmen. Doğru zamanda değişiklik yaptı hoca orada ve morali de bozulmuş Kerem'i çıkardı.

Febeliler kudurmuş şike şike diye, he bekledik 90'a kadar Allah'ın gerizekalıları. 5 top direkten dönmüş, bilmem kaç pozisyon harcanmış 10 olacak maç, hala şike diye ağlıyor tescilli şikeci köpekler.
Onlara bu maçın şike olmadığını falan anlatmaya çalışma sakın. Ben fenerlilerle maç konuşmayı bırakalı çok oldu.
"BAY ne koydu bee sesi sizden geldi" de geç.

Üst Alt