Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Cevap: Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Dublin'e bende cok gitmek istiyorum Alemander abi. Adalarin yeri bende bir ayri. Dogayi cok seven bir insanim. Simdiye kadar sadece Londra'ya gitme imkanim oldu. Ama kesinlikle bir gun Iskocya'ya gidip, araba kiralayip 1 hafta boyunca tek basima gezmek istiyorum. Cek Cumhuriyetine gittigimde Almanya sinirinda, Nisan ayinin basinda 40 kilometre dagin ustunde bisiklet surmustum. Hic unutmam o manzarayi. Yollar haric heryerde kar vardi. Yolun yaninda kucuk kucuk, buz gibi su akan dereler vardi, tertemiz. Doga benim icin gercekten cok onemli.

Road to New Zealand öyleyse..

t6e1c6.gif
Gözündekiler mi, göğsündekiler mi?

Nereye Tarık...

Bellimi bu seferki seyahat...?

La gelecek sene atlantik'de olursan güney sahillerine beklerim...:ka21:

Belli.

Gemi Montevideo'dan kalkmış Singapur'a geliyor. Ben de ayın 22'si, 23'ü gibi Singapur'a uçacağım, oradan katılacam gemiye. Büyük ihtimalle de geri Montevideo'ya dönecek gemi. Uruguay'ın başkenti, ateş gibidir şimdi oralar ateş :heart:

Belli.

Gemi Montevideo'dan kalkmış Singapur'a geliyor. Ben de ayın 22'si, 23'ü gibi Singapur'a uçacağım, oradan katılacam gemiye. Büyük ihtimalle de geri Montevideo'ya dönecek gemi. Uruguay'ın başkenti, ateş gibidir şimdi oralar ateş :heart:

Mutlaka Pocitos'a git Tarık eğer geçersen...:D

Cıvıl cıvıldır tam yaz'a girdi sayılır...

Üff ulan şeytan diyor git de işte...:S

Montevideo Rambla'sınıda gez panpa...

Cala Di Volpe'nin restoranında güzelde bir yemek yersin artık...:D

Mutlaka Pocitos'a git Tarık eğer geçersen...:D

Cıvıl cıvıldır tam yaz'a girdi sayılır...

Üff ulan şeytan diyor git de işte...:S

Montevideo Rambla'sınıda gez panpa...

Cala Di Volpe'nin restoranında güzelde bir yemek yersin artık...:D

Mesaj linki not defterime gönderildi.

Suarez'i parçalı için ikna etmeden memlekete dönmem.

Üst Alt