Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Cevap: Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Belli.

Gemi Montevideo'dan kalkmış Singapur'a geliyor. Ben de ayın 22'si, 23'ü gibi Singapur'a uçacağım, oradan katılacam gemiye. Büyük ihtimalle de geri Montevideo'ya dönecek gemi. Uruguay'ın başkenti, ateş gibidir şimdi oralar ateş :heart:

İyi yolculuklar Tarık abi. Maceralarını anlatırsın :) Bana tavsiyen nedir abi bu yaz çıkayım mı staja ?

153pve0.jpg

saygilar

Doğru diyorsun abi. Diğer alacağım derslere baktım da yani deniz hukuku falan var onları veremem heralde görmeden. Tarihim iyi olduğu için Tarih 2'yi veririm diye düşünüyorum :)

Peki Tarık abi sen ne yaptın sadece 3. sınıfta mı çıktın staja ?

6 ay staj isteniyor ve bunun için 3. sınıfın 2. dönemi ayrılmış, ben de programa uydum. Farklı bir şey denemek mantıklı değil bence.

6 ay staj isteniyor ve bunun için 3. sınıfın 2. dönemi ayrılmış, ben de programa uydum. Farklı bir şey denemek mantıklı değil bence.

Bize hocalarımız isterseniz gidebilirsiniz, hem sizin için tecrübe olur dediler. Ama kısa staj bulmanız zor dediler. Tersanede de yapabilirsiniz staj dediler gemileri tanımak için.

Ben farklı birşey denemek için yapmayı düşünmüyorum abi sadece meraktan soruyorum.

anladım,tersaneler iyidir senin için ben malzeme metürilirji müh okudum ndt işi yapıyorum yani gemilerde ki köprülerdeki kaynakları kontrol ediyorum

Üst Alt