Sneijder Galatasaray'a Geri Dönüyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beni ima ediyorsun büyük ihtimalle saygı duyarım.

Benim gibi düşünen Louis van Gaal, Fatih Terim ve bir çok teknik direktör var çok şükür.

Van Gaal 2014 dünya kupası öncesinde Sneijder’i yerle bir etmişti. Kendisine çeki düzen vermezse bu takımda yeri yok tarzı net cümleler kullandı. Kaptanlığı da elinden alındı. Ona bu şekilde ihtiyacı olmadığını, top rakipteyken takımını 1 kişi eksik oynattığından bahsederdi hep. Ve bunu medyanın önünde yapmıştı hocam. Taşşaklı hocadır Van Gaal.
Ve yine de paso ilk 11 oynatti :)
Mourinho felan bilmiyorlar tabi

Benim gibi düşünen Louis van Gaal, Fatih Terim ve bir çok teknik direktör var çok şükür.

Van Gaal 2014 dünya kupası öncesinde Sneijder’i yerle bir etmişti. Kendisine çeki düzen vermezse bu takımda yeri yok tarzı net cümleler kullandı. Kaptanlığı da elinden alındı. Ona bu şekilde ihtiyacı olmadığını, top rakipteyken takımını 1 kişi eksik oynattığından bahsederdi hep. Ve bunu medyanın önünde yapmıştı hocam. Taşşaklı hocadır Van Gaal.

Eger öyle laflar ettiyse mal mal konusmus resmen. 2014 dünya kupasi öncesi yani 2013/14 sezonunda Sneijder bizdeki en fit ve en iyi sezonunu gecirdi.

Madem o kadar yerden yere vurduysa Sneijder'i ve oyun tarzini begenmiyorsa takimi eksik oynattigini düsünüyorsa niye istinasiz her mac ilk 11 oynatmis Dünya Kupasinda.

Koskoca Ajax kulübü teklif yapmıyor bu ayyaşa. 150 KG’a yaklaştı. Ne romantiksiniz arkadaş. Ne işi var Sneijder’in yedek kulübesinde? Dil bilmez bir şey bilmez. Anca içip içip antrenmanlara gelir.

Bomboş hareketler bomboş.

Getirin yerli birini. Yeni Terim bulmamız lazım.
Ne buluyorsunuz bu yabancılarda?

Romantik hareket diyip, ayyaş diyip Arda’yı öneriyorsun. Arda, aktif futbol hayatı varken Sneijder’in kilosunda. Özel hayatından bahsetmeye bile gerek yok, neler yaptığını bütün Türkiye biliyor. Gökhan’ı severim fakat Sneijder ardadan da Gökhan’dan da Galatasaray’a daha fazla menfaati dokunmuş bir adam.

Gelsin şut çalıştırsın kral
Ama önce şu zamanında yapamadığımız uğurlama ve hak etmediği ayrılışı nedeniyle bir plaket verilip taraftarın önünde tekrar onore edilmelidir diye düşünüyorum.

Ne BJK, ne FB ne de hiç bir büyük takım o dönem de Ardanın istediği parayı verebilecek ekonomide değildi, bir tek Başakşehir büyük destek aldığı için bunu karşılayabildi. Yoksa değil yükseleni BJK'ye, FB'ye bile yükselirdi Emre abisinin takımına.

Ne Beşiktaşı Musap Allah aşkına? Arda’ya Başakşehir’e gitmeden önce Beşiktaş’tan sözlü de olsa teklif yapılmamışmıdır sanıyorsun? Isteseydi rahatlıkla Beşiktaş’a giderdi.

Arda gerizekalı ve salağın teki ama kesinlikle Galatasaraylı.

Benim de Beşiktaş formasıyla resimlerim var. Hatta Fenerbahçe’nin Sevilla ile oynadığı maçın gol sevinçleri duruyor.

Ama köpek gibi de Galatasaraylıyım.
Adamın kaç tane Beşiktaşlı arkadaşı vardır. Olabilir böyle şeyler. Beşiktaş sonuçta yani o da bizim ülkenin takımı sonuçta.

Snejder gibi bir futbolcunuz varsa zaten top rakipteyken 1 kişi eksik oynamayı göze alacaksınız. Top sizdeyken de sizi rakibinizin 1 gömlek üstüne çıkartıyor bu gibi futbolcular. Günümüz futbolunda böyle oyuncular kalmadı zaten, buna da çok izin veren bir futbol anlayışı yok. Ama zamanında bahsettiğiniz Van Gaal dahil Fatih hoca da dahil Sneijder ile oynayan hocalar arkayı her zaman daha dinamik enerjisi yüksek oyunculardan kuruyordu. 1 kişi eksik oynatıyor olmasına karşın ilk 11'e yazdıkları ilk isimlerden birisi Sneijder oluyordu. Sebebini de aşağıda linkini bıraktığım haberlerde Van Gaal net bir şekilde açıklamış.
Bu arada performansından dolayı Sneijder'den kaptanlığı alan Van Gaal'in kaptanlığı verdiği oyuncu da sakatlıklardan dolayı giderek performansı düşen hatta sonu Fenerbahçe'ye kadar düşen van Persie idi. Dünya Kupası öncesi Sneijder ve van Persie performanslarını da aşağıya bırakıyorum.
Bir önceki sezona göre böyle bir karar alındıysa da zaten Sneijder'in bize geldiği sezon ortası oluyor o sezon. Karar öyle alınmış gibi görünüyor. Van Gaal Beyin derdinin de başka olduğu da anlaşılıyor Chelsea haberleriyle birlikte.

1590494719403.png
1590494774133.png

Bahsettiğiniz haberler de şunlar galiba

1590493530541.png

Üst Alt