Sneijder Galatasaray'da Kaldı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Galatasaray'da Kaldı!

Belhanda adam olsa kabul etmezdi zaten 10 numarayı. Sneijder gidene kadar giymem demesi gerekirdi demekki oda fırsat kolluyor.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Sarper renktaşım, ben seni tarafsız sanıyordum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fanlık olarak bakarsak bir futbolcu tarafım yok.Tek tarafım Galatasaray.Benim şahsi yorumum Sneijder'in gitmesi gerekiyor.Şu andan sonra dahi her kötü sonuçta Sneijder gerginliği vb. haberler çıkacak,sahadaki perfomansını buna dahil etmiyorum bile.Zaten 2015-2016'nın 2. yarısından itibaren düşüşte.Ancak kalıyorsa da umarım başarısız olur da demem neticede Galatasaray'ın futbolcusu sahada bizim için o formayı giyiyor.Ben yönetme mercii değilim neticede,ne oluyorsa olayları öyle değerlendirmek zorundayım.Bir kişiye veya bir görüşe saplanıp kalmak sadece Galatasaray'a zarar verir.

ne oldu ? sana kimse o parayı vermedi mi ?
yoksa göbeğini bizden başka çekecek adam bulamadın mı ?
ancak bu sene öyle çalışmadan ilk 11 yok .
tudor hocam'dan kesik yersin . hadı inşallah beni yanılıtır ve utandırırsın .

Fanlık olarak bakarsak bir futbolcu tarafım yok.Tek tarafım Galatasaray.Benim şahsi yorumum Sneijder'in gitmesi gerekiyor.Şu andan sonra dahi her kötü sonuçta Sneijder gerginliği vb. haberler çıkacak,sahadaki perfomansını buna dahil etmiyorum bile.Zaten 2015-2016'nın 2. yarısından itibaren düşüşte.Ancak kalıyorsa da umarım başarısız olur da demem neticede Galatasaray'ın futbolcusu sahada bizim için o formayı giyiyor.Ben yönetme mercii değilim neticede,ne oluyorsa olayları öyle değerlendirmek zorundayım.Bir kişiye veya bir görüşe saplanıp kalmak sadece Galatasaray'a zarar verir.
Yüzde yüz katılıyorum!

Bu Ateş üfleyerek sönmez

ne oldu ? sana kimse o parayı vermedi mi ?
yoksa göbeğini bizden başka çekecek adam bulamadın mı ?
ancak bu sene öyle çalışmadan ilk 11 yok .
tudor hocam'dan kesik yersin . hadı inşallah beni yanılıtır ve utandırırsın .
Yalnız göbek falan deniyor da, Havalimanı görüntülerin de adamda ben pek göbek göremedim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt