Sony PlayStation 4 - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baya da oyun var bende.Satsam dediğin gibi 2000-2500 arasına rahat gider :D Ne hale düştü ülke ağlanacak halimize gülüyoruz vallahi.Yurtdışında yaşasam baya keriz silkelerim ülkeye geldiğimde.
Saçma sapan işler akıl mantık işi değil cidden. Allahtan yurtdışı bağlantım var, olmayana Allah sabır versin bu fiyatlardan bir bok alınmaz.

ryzen 3950x almayı planlıyordum bu haftaiçi vakit kaybetmeden alayım en iyisi, risk almaya gerek yok şakkadanak pc parçalarına da zam çakıverirler falan gerek yok. Yakın tarihte yurtdışına çıkamayabiliriz zira.

bir cok ülkede cok kolay erisilen ürünlerin türkiye'de bu kadar pahali olmasi?
Üzücü. Çağın gerekliliklerinden bihaberler, oyun konsolunu oyun oynamayı falan lüks zannediyorlar. Oyunculuk diyip geçmemek lazım, özellikle 90 sonrası doğanlar için neredeyse hayati bir ihtiyaç bunun farkında değiller muhtemelen yeni nesille çok ciddi kopukluk var.

Son düzenleme:
Üzücü. Çağın gerekliliklerinden bihaberler, oyun konsolunu oyun oynamayı falan lüks zannediyorlar. Oyunculuk diyip geçmemek lazım, özellikle 90 sonrası doğanlar için neredeyse hayati bir ihtiyaç bunu farkında değiller muhtemelen yeni nesille çok ciddi kopukluk var.
İşin ilginç yanı da bu zaten.Farkında olmadan vergi alıyolar her şeyden.Aslında vergileri düşük tutsalar daha fazla insan yönelecek böyle şeylere ve devlet daha fazla vergi almış olacak.Ancak az kişi alsın yüksek vergi alalım derdindeler cep telefonunda ya da arabada olduğu gibi.

Valla nazar değmesin pc parçalarında ahım şahım fark yok şimdi baktım, kur sebebiyle sapkın bir yükseklik var tabi ama yine de konsollardaki gibi bir durum yok. 5.500 olan şey burada 6500 falan.

Pes 20 Lite sürüm oynayan var mı? Fifadan sonra çok karışık geliyor oyun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7 mayısa kadar PS storeda FİFA 20 120 TL olmuş

Üst Alt