Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

su branşa ayrılan paraya yazık...gereksiz

Niye öyle diyorsun ki. Galatasaray Kulüp Marşı ne der:

"Sporun beşiği Galatasaray"

Yani Galatasaray vakti zamanında tüm spor dallarında büyük başarılar elde ettiği için ve bunu başarabilen ilk kulüp takımı olduğu için böyle bir ünvan verilmiş. Ama uzun zamandır o ünvanın hakkını veremiyoruz. Futbol ve basketbolda son yıllarda çıkışa geçtik. Voleybolda da bir kıpırdanma var ama yeterli değil. Yıllardır basketbol ve voleybola büyük yatırımlar yapan Fenerbahçe olmasa çok önemli değil diye düşünebilirdik ama ezeli rakibin bu 2 branşı domine ediyorken Galatasaray'a boşvermek yakışmaz. O yüzden bence yatırım yapılmalı hatta çok daha fazla yapılmalı ve şampiyonluklara ambargo konmalı. Sabri'ye, Ceyhun'a, Baros'a, Riera'ya, Çağlar'a yıllarca Aykut Erçetin'e, Barış Özbek'e, Mustafa Sarp'a, Bratu-Petre-Tamasa yatırım yapıldı hiç uğruna da voleybola, basketbola ve diğer branşlara mı yapılmayacak..

Arkadaşlar 2 senedir beraber oynayan bir takımla daha 2 aydır beraber çalışan takımın maçı kıyasıya olmaz ; biraz mantık :)

Grundig yillardir bizden iyi zaten ve herseferinde 3-0 falan yeniyorlar.

kapansın bu tarz branşlar.buradaki paralar basketbola falan harcansın.kızlarda kapansın.ben bi taraftar olarak gereksiz buluyorum ilgide sıfır ayrıca ülkemizde voleybola.Hele erkeklerde yani kimse maç izlemez.

Maç çok zevksizdi tribün de çok etkisiz kaldı. Bikaç fenerli dövdük o kadar

Grundig iyi oynamış sanırım... Voleybolda çok eksiğimiz var..

Zaten en fazla 3 sayı öne geçebiliyoruz

onu da koruyamıyoruz

rakip farkı açtımı kapattırmıyor

çok eksiğimiz var çok maalesef umudum yok

Fener'e yenildik diye şubeyi kapatalım diyecek kadar kafayı yemiş arkadaşlar var aramızda maalesef. Adımızı da Galatasaray Futbol Kulübü olarak değiştirelim isterseniz, var mı başka arzunuz?

İyi bari 1 sette 20'yi geçebilmişiz.Belki erken konuşmamak lazım yalnız Bojan olimpiyatta da çok etkisizdi.

Herşeyi anlarım da yabancı hakkını libero oyuncusundan yana kullanmayı anlayamam. Ki liberoyu bugün hiç beğenmedim:( Grundig iyi takım Marshall ve Mirkovic gibi iki uluslararası kalitede her takımı zirveye taşıyabilecek oyuncuları var. Şunu söyliyim herşey yatırım. Takımımızın altyapısı Grundigden şu anda daha iyi gözüküyor umarım gelecek Galatasarayımızın olur.

Benim anlamadığım Şikebahçenin amatör branşlarda iyi olmasının nedeni Aziz Yıldırım veya yönetim değil , adamlar amatör branşlara '' tek kuruş '' para harcamıyor hepsini '' Cemaat '' sponsorları veriyor !

Baskebol = Ülker

Voleybol = Acıbadem ( Zamanında bayan takımını dünya şampiyonu yapan kurum tek başına Acıbademdir )

Erkek Voleybol = Grundig ( Koç holding Alman ortağı )

Adamlar sponsorları ayarlamış ve beş kuruş para harcamadan başarı yakalamış , ama gidip Aziz'e sorsan bunların hepsini tek başına yapmış gibi övünür !

Benim anlamadığım Şikebahçenin amatör branşlarda iyi olmasının nedeni Aziz Yıldırım veya yönetim değil , adamlar amatör branşlara '' tek kuruş '' para harcamıyor hepsini '' Cemaat '' sponsorları veriyor !

Baskebol = Ülker

Voleybol = Acıbadem ( Zamanında bayan takımını dünya şampiyonu yapan kurum tek başına Acıbademdir )

Erkek Voleybol = Grundig ( Koç holding Alman ortağı )

Adamlar sponsorları ayarlamış ve beş kuruş para harcamadan başarı yakalamış , ama gidip Aziz'e sorsan bunların hepsini tek başına yapmış gibi övünür !

Bu ego ile olmasada ben olsam bende övünürdüm.

Fenerbahçeden marka olarak aşşağıdamıyız?(ki daha yukarıdayız).Bizim bağlantılarımız zengin iş adamlarımız yok mu?

Adamlar son 10 yılda bu branşlarda terör estirmesine rağmen,bu branşlarda şampiyonluk sayısı denk sayılır,kimse kusura bakmasında kaç yıldır bizim yöneticiler ne yapmışlar?Bunlarla ilgilenmezken futbolda ezdik mi?Hayır.

10 yıldır koca camia yerinde saydı,Kına yaksınlar

hiç değilse bu kadar yatırıma 1 set alsalardı....ne yazık ki erkek voleybolda bu sene hiç ümidim yok..yabancılar gene vasat...

Yatırım dediğin 35 yaşındaki Nikolov biri de yedek oyuncu Janic adam gibi transfer sadece libero !

Alacaksan Todor Aleksiev'i al ; Hidakgo'yu kadroda tut , bir de İtalya'dan Zaytsev'i (ki bu oyuncu çok pahalı) bu iş tamamdır .

Erkeklerde flaş transfer diyebileceğimiz bir isim yok . Henry Bell ile anlaşılmıştı o gelseydi o olacaktı ama maalesef basiretsiz yönetim bunu halledemedi .

Marshall geldi o gelmedi .

Ama dediğim gibi voleybol takım oyunudur ; oyuncular arasındaki uyum kimya arkadaşlık takımı dirençli ve güçlü kılar .

Nesic'in de buna katkı sağlayıp her oyuncuyu oynatması bazı oyunculara güvenmesi , bazılarına da nasihat niteliğinde oyundan çıkarması lazım .

Mesela dün Janic oyundan çıkarılıp Murat Arslan girmeliydi hücumu etkili bir oyuncuydu , geçen sene Fb'yi 3-2 yenen milli Piyango'dan transferdi ama hoca gözlüklü olmasına rağmen göremedi

Takım takım olabilirse iyi oynarız herkesi de yenebiliriz . Ha karşı takımın eli armut mu topluyor , hayır ; rakipler yenmek için işte burada genç ve etkili oyuncular ve etkili servis blok ve defans gerekiyor

Üst Alt