Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)10-15(1) FB Grundig | 2. Set | NTV Spor

Aldığımız Sırp Janic milli takımın yedeği ; Nikolov 35 yaşında olduğu için Bulgar takımında bazı maçlarda ilk 6 oynuyor o da yedek .

Bir liberomuz var ilk 6 oynayan Bulgar takımında .

Ivan Sırp milli takımının yıldıız ; Marshall Küba'nın hava yolları .

Cernic İtalya milli takımında belli süre oynamış bir isim .

Ama Fb'nin servisçileri ve pasörü çok iyi .

Fileye yakın pas gelince Ulaş arkasını dönüp topu bassa sayı olacak ; arkası dönük pas verme derdinde !!!

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)10-15(1) FB Grundig | 2. Set | NTV Spor

Mijkovic her topu öldürdü la vahşet.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)10-15(2) FB Grundig | 3. Set | NTV Spor

bizim pasörü hiç begenmedim ben ya. yeni pasör bulmak lazım. attıgı paslar hep aşagıda kalıyor. ondan başka daha takım olamamışız. hazır degil bu takım. bojan janic soru işareti bıraktı kafalarda. son sette bojna janic olumlu veya olumsuz bişey yapmadıgı için maç başa baş geçti.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)22-25(3) FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ek

3-0 kaybettik malesef sağlık olsun,ders alırlar umarım özellikle voleybol şube başındakiler.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)23-25(3) FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ek

fenerbahçeye birtek cernic gelmiş. geçen seneyle aynı takım. bizim takım silbaştan.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)23-25(3) FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ek

1.5 milyon dolar ayirsan sampiyon olursun, ama yok riera nin, baros un parasi takir takir odensin

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Dragan Nesic'i takımın başına getirerek hiçbir iddiamız olmadığını ilan ettik zaten. Biraz pahalı bir iddiasız takım.

su branşa ayrılan paraya yazık...gereksiz

Coskovic ilk 6 oyuncusu olacak ; ama karın kasında bir yırtık varmış onun için Kemal oynadı .

Ama ben Murat Arslan'ın Janic'ten daha etkili smaçör olduğunu biliyorum !

Nesic gene abuk saplantılarla oyuncuları görmezse erkek takımı fiyasko olur .

Son set oynadığımız gibi oynayacğız ligdeki tüm derbileri umutsuzluğa gerek yok

Üst Alt