Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Cevap: Erkek Voleybol Süper Kupa | Galatasaray - FB Grundig | 10 Ekim | 18.00

Ya abi yeter artık her bayan erkek Galatasaray - Fenerbahçe maçı aynı rezillik her maç ses bombaları. Gelmesin seyirci falan boş tribünlere oynansın daha iyi ne bu ya.

Cevap: Erkek Voleybol Süper Kupa | Galatasaray 0-0 FB Grundig | 10 Ekim | 1. Set | NT

bunlar gelmesin kardeşim salona. ceza verin ceza. bu olayları yapanların ne işi var burda. ahıra girsin bunlar.

Cevap: Erkek Voleybol Süper Kupa | Galatasaray 0-0 FB Grundig | 10 Ekim | 1. Set | NT

Yine 2 tarafında futbol holiganı ; rakip takım taraftarına sinkaflı sözler söylemeye meyilli çapulcu taraftarı doldurmuş salonu .

Voleybol salonlarında istemiyoruz sizi yahu defolun gidin !!!

sunları yunanlılar yapsa uhh sunşara bak dersiniz :D

bizimkiler 3-4 tane hata yaptı. coskovic niye yok bu arada.

Hakeme bak sen kör vallahi

Cevap: Erkek Voleybol SüperKupa | Galatasaray 0-0 FB Grundig | 10 Ekim | 1. Set | NTV

Nikolov çok iyi sıçrıyor,bloğuda iyi gibi.

Ahmet Pezük'ü kaybettik, Murathan hala takımda ya gördükçe sinirim bozuluyor.

bojanmıdır nedir şu anda felaket. bakalım napacak

Cevap: Erkek Voleybol SüperKupa | Galatasaray 0-0 FB Grundig | 10 Ekim | 1. Set | NTV

bu kemala ben ayar oluyorum. kaç oldu lan bu artık. vurmayın şu topu fileye

Kemal 2 sene öncesiye çok iyiydi,büyük düşüş var,inş toparlar.

Janic orta oyuncu biliyordum ben,smaçör mü la?

Üst Alt