Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)7-11(1) FB Grundig | 2. Set | NTV Spor

Kemal'a dayanamadı hoca,Coskovic girdi.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 18-25 FB Grundig | 10 Ekim | 2. Set | NTV S

Aferin Ferhat iyi la hücumda.

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)10-15(1) FB Grundig | 2. Set | NTV Spor

bojan janic tam bir bomba gibi göünüyor ilk maçtan asmak istemiyorum. kemali hep izledigim için ona daha çok yorum yapıyorum. kemal mümkünse kız takımına gitsin. hocamızda madem coskovic oynayabilcek düzeyde niye oynatmıyorsun diye sorarlar adama.

Cevap: Erkek Voleybol Süper Kupa | Galatasaray 0-0 FB Grundig | 10 Ekim | 1. Set | NT

Nesic'in Bojan'ı oyunda tutmasının tek sebebi vatandaşı olması !

Cevap: Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray (0)10-15(1) FB Grundig | 2. Set | NTV Spor

Salparov-Ulaş-Erhan-Nikolov-Çoşvk.-XXXX

küme düşmeme mücadelesi veren takım gibiyiz nasıl süper kupa maçı bu

Janic çok tırt la bugün.

Galiba bir de Fener'in önemli bir yabancı oyuncusunu almıştık?

senelerdir voleybol subesinde tik yok.. bunun sebebi sadece maddi yöndenmi kaynaklaniyor?

Sasirmadim. Bu maci kaybederiz, voleybolda her yil ayni senaryo'yu izliyoruz zaten.

Al Dmitri Muserski'yi uçursun takımı net.

bizim takım tam bir ivme yakaladı bizim taraftar gene olay yaptı. yararları yokki. hakemde zaten şerefsizin tekiydi.

Üst Alt