STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Ufuk: 6.5

A.Turan: 3

Neill:6

Servet:5

İnsua:6.5

Elano:2

Kewell:6

Ayhan:3

Sarp:4

Misi:4

Pino:4.5

Aydın:4

Baros:3

Sabri:5

Bu arada sabri bomba gibi yaw milli takımdaki gibi felan oynarsa hep avrupaya gider kendini harbiden geliştiriyor . . . ortaları felan söylemiyorum o zaten mevcut olsa maicon olur :D

sabriyi o kadar özlemişizki sağ tarafta, uzaktan vurduğu duran topu alkışladık ya :D

Ufuk:6

A.Turan:2

Neill:8

Servet:5

İnsua:7

Elano:4

Kewell:7

Ayhan:3

Sarp: ?

Misi:6

Pino:6-7

Aydın:6

Baros:6-7

Sabri:6

Galatasaray bank asya takımlarından bile kötü oynuyor. Antep sosa'yı ilk 11 başlatsa maçta fark olurdu.

Souza resmen bizim orta saha ile dalga geçti. Maçın hakkı kesinlikle GS'nin değildi.

Geçen hafta volkan, bu hafta emre sayesinde 3 puanlar cepte.

Neil'e 8 puan veren zihniyeti kınıyorum. Her topa ayağının ucunu lütfen uzatması sürekli kaleye ters top oluyor. Reaksiyonları acayip yavaş. Kimin hızlı ki.

Bu ligin en ağır, en kötü topunu GS oynuyor. Bi de başımızda rijkaard gibi ali'den sağ bek yaratmaya çalışan birisi varken, ben bu sene hiçbir şey beklemiyorum.

Ufuk: Pek is düsmedi aslinda. Degerlendiremeyiz tam olarak

Ali Turan: 0

Neill: 8

Servet: 5

Insua: 8

Ayhan: 0

Mustafa Sarp: 0

Misimovic: 6 ( yapacagi katkiyi gösterdi )

Kewell: Herzaman 10

Elano: 2-3

Baros: 6

Bence Elano guzel paslar atti ama her nezamanki guzel pas attiginda faul yapiliyordu.. ondan kotu oyniyor gibi durdu bence.

Bu Aydin baska ligde oynasaydi is yapardi, birakmiyorlar resmen her rakibi gecmek istedigi zaman ayagina tekme

Ufuk'un yemedigi gol sansti, kendini gelistirmek istedigi ve takima katki saglamak istedigini gosterdi

Neill herzamanki gibi

Insua, sonunda bir solbek

Ali Turan :eek:

Servet, 5-6

Misi yapacagi katkilari gosterdi

Mustafa ve Ayhan :eek:

Kewell, Kewell iste :)

Baros 4-5, Baros çok pozisyona giremedi bugun

Sabri, nerelerdeydin sen reis :)

Pino, 2/3 kere Keita olsaydi simdiye taklasini atiyordu dedim

Şu maçta servete 5-6 verip neill'a 8 interesting :D

ben rijkaard dan umudumu kestim.2 yarı yaptığı değişiklikler resmen futboldan anlamadığını gösteriyor.maçı seyrederken eminim benim gibi herkes 70 den sonra antep in tek kale oynayacağını kaleye gidemeceğimizi biliyordu.aydın,elano,ayhan,sarp,ali turan neden bukadar ısrar ediyor hoca cok merak ediyorum.

elano dan sağ açık olamayacağını kör bile görüyor ne hikmetse hoca göremiyor.

misimovic yazık olacak.aynı lincoln gibi

Merhaba Arkadaşlar

Kazanmak önemliydi kazandık

Bir şey sorucam

Seneye sözleşmesi biten oyuncularla ilgili bir çalışma hazırladım

5 büyük ligde 200`ü geçti oyuncu sayısı(Doğum tarihleriyle birlikte)

Ufak detaylar ve bazı takımlara da bakıcam

Yarın yayınlasam erken mi olur

Ne dersiniz

Merhaba Arkadaşlar

Kazanmak önemliydi kazandık

Bir şey sorucam

Seneye sözleşmesi biten oyuncularla ilgili bir çalışma hazırladım

5 büyük ligde 200`ü geçti oyuncu sayısı(Doğum tarihleriyle birlikte)

Ufak detaylar ve bazı takımlara da bakıcam

Yarın yayınlasam erken mi olur

Ne dersiniz

Neden erken olsun? O kadar emek vermissin. Yayinla tabii. Resmi siteden yönetime de yollayabilirsin. Baslik olarak da Adnan Sezgin´e yazarsin :)

Neden erken olsun? O kadar emek vermissin. Yayinla tabii. Resmi siteden yönetime de yollayabilirsin. Baslik olarak da Adnan Sezgin´e yazarsin :)

Tamam yarın bitirir yayınlarım

Çok bomba isimler var

Bonservissiz tam Adnan Sezgin`e göre dediğin gibi

Size şu kadar soyliyeyim malesef rijkaard başımızda olduğu surece 4-3-3 ün bizi bitirdigini, ilerde baros un tek kalmasını, oyuncularımızın yanlış yerde oynatılıp degerlerini yitirmelerini ve taraftarın onları yuhalamalarını,yanlış oyuncu değişikliklerini,motivasyonu olmayan bir takımı, son dakikalara kadar sıkıntı ve nezaman gol yicez stresini yasamaya mecburuz. Tabiki bir maç yeniliriz sora yeneriz ama hangi birimiz kazandıgımız bir maçın ardından diger macı kesin yeneriz diyebiliyoruz veya hangi maçın son dakikalarına rahatça bizim takım artık bu maçı vermez diyerek rahatça izleyebiliyoruz??? Bunları yapamıyorsak dahada diyecek birşey yoktur bence..

Geçen sezon takımın en iyi bölgesi sağ kanattı, Keita ve Sabri çok uyumlulardı, yedek olarak Gio vardı hatta. Şimdi bakıyorum Ali ve Elano var. Takımın en iyi, en çalışır bölgesini bu hale getirmek gerçekten tez konusu.

Mactaydım yeni acık üstte taraftar kötüydü.

İkincisi takım özetlemek gerekirse ilk yarı kötü ikinci yarı kötünün iyisi olarak oynadı.

Samiyende ne beraberligim ne maglubiyetim var bu istatisligimi bozmadıgı iicn tesekkür ediyorum takımıma kazandıkca hersey daha cabuk yoluna girecektir

macın bizim adımıza en ıyısı bana kalırsa insua idi.o kadar cok gıdıp geldı,cok calıstı.cok ozlemısım sol bekımızın bındırmeler yapıp ortalar kestıgını ileri-geri calıstıgını.özellıkle baros a alda at dedıgı pozısyondakı adam gecısı,sag ayagıyla adrese teslım ortası.defanstada gayet basarılı mudaheler yaptı,adamın pozısyon bılgısı bence baya iyi,nerde duracagını bılıp gereksız hamleler yapmıyor.benitezden ogrenmıstır bunu...

-baros.kralımız bıraz formsuz ve sınırlı.kral takımdakı aksaklıkların farkında cok cabuk sınırlenıyor bu aralar.baros topıgınde bazı arklar barosun neden hemen kaleye yoneldıgını topu saklayıp arklarının beklemedıgını sorgulamıs.dkıka 70 yada 80 hatırlamıyorum.baros orta sahada topu aldı adam ellerıyle artık gelın gelın yapıyordu top ayagındayken.baros rahatsız bu durumdan.takımda kendıne guvenmyen oyuncular sebebıyle hucuma cıkıslarımız hep sorun.adamı elestırmeye gerek yok

-insua 6,pinoya 6 verılen degerlendırme fazla hayalperestce.

-servet biraz kıpırdanır gibiydi.mücadelesi alkış aldı

-neıll,ufuka kızıp duruyordu oyuna topu gec soktugu ıcın mı?hatta macın sonunda kalecımıze gıden topta ufugun topu uuzun sure elıne almayısı arkası donuk kosu yapısına neill bir bakısı,izlemesi vardıkı...resmen bu gerızekalı napıyor dıye hayretle ızledı.defansımızın lideri kalecımıze guvenmıyor ve guvenmedıgınıde saklamıyor gosterıyor.haklı sebeblerı var elbette.bı pozısyonda da ufuga gelen topta araya gırdı topu kornere attı neıll.bunlar bu kanıya varmam için önemli enstantanelerdi

-ufuk,neille sus ısaretı falan yapıyordu bı ara tartısmalarında.ufuk,soz gelımı o neillin senın yasın kadar sezon ıngılterede futbol oynamıslıgı var.sahada bence yanlıs adamlara ısyan etme.yetenegıne hıc guvenmıyorum,zaman geçirme çapsızlıklarında bence yakısmıyor(ki neillin mac sonu yaklasırken ufuk u ızledıgı pozısyon ).onunde oynayan ve de tecrubesı,karıyeryle ornek alman gereken ınsanlara karsı sacma sapan ıslere gırısıp,dipsiz kuyulara ınmek ıcın bu kadar acele etme.bugunku performansın ıcın pek yorum yapamıyorum,iş düşmedi sana

-sabrı-aydının gırmesıyle sag kanada gelen hareket,oyunu kontrole alısımız yaldır yaldr saldırırken neden pino degisikliyle ıslenen bi kanat durdurulur anlamıs degılım.kewell atılacaktı diye bi sebeb olamaz,kewell gereklı mental yapıya sahıp taahrıkler ıcın.bence tam tersıne elyasayı oyundan attırabılırdı.bu sekilde bı kaç sol kanattan atakla elyasa oyundan attırılır,maç bıraz daha rahatlayabılırdı.tekrarlıyorum kewell ın kesınlikle oyundan atılacagı sebebi bi neden değil cıkması için.

-bazen antepten top alamadık.özellıler 70ve sonrası dakıkalarda yasadıgımız durumun sınyallerını ılk yarıda almıstık.bu sebeble(ustelık guc bela golu bulmusken) pino yerıne cana degısıklıyle orta sahaya bıraz daha dırenc katıp,mısımovıcı ılerde serbest bırakabılırdık.o da pozısyon gerektıkce sola yanasabılırdı.

-ozellıkle ayhanın bugunku kotu performansını anlamıs degılım.bugunkü kelimesini önemle vurguluyorum,gecmısten bagımsız gozlemledıgım için.ayhan lincoln le de oynadı.4-2-3-1 e alısık bı oyuncu.hadı hepımız dedık 4-3-3 oyuncusu degıl ayhanda gecmıs artık dıye.ama bgun gozumde bı sansı daha vardı ayhanın.gorevı bana kalırsa mısımovıcı en hızlı sekılde onde topla bulusturmaktı.lincoln le oynarken basarıyla yaptıgı gıbı.ama yapamadı degısen bısey olmadı.gerıye yana isabetli,ileriye isabetsız paslar,agır cıkıslar.ayhan,kendısınden futbolun gectıgını tekrar kanıtladı

-elanonun artık kredısı bitmek üzeredir,kendısınden hep umutlu olmama ragmen.ama bişey yap be kardesım 1 seneyı gectı artık

-cana,rikaard ın sezon-taktıksel planlarının neresındei? hep boyle yedek mı olacak(ki ayıptır).acaba bugun yedek kalmasının sebebı ardanın sakatlıgyla olusan yabancı sınırı sorunu mydu?

-bana kalırsa sıvas macından bile kotuyduk,ama 15 dklık tempomuz sonuca goturdu.şansta yanımızdaydı.ozguven olusması için gerekli bir 3puandı.buca macınıda bi şekilde alabılırsek,gerek ardanın donmesıyle cananın 11e gırısı,gerek tazelenen guvenle daha ıyı bır futbol ızleyecegımızın kanaatındeyım.

yada fazla mı ıyımserım bu dusuncemde bılemıyorum

Üst Alt