STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Sarp sadece maça ön libero başlıyor ve maçta yok gibi barış hem koşuyor hem mücadele ediyor hiç değilse sarpa göre ön libero sıfatına uyuyor yanınada cana en iyimser ön libero böyle olur bence

Adam ben sağbek değilim, bindirme yapamam diye bağırıyor ama ısrarla FR ondan sağbek yaratmaya çalışıyor.

aynen öyle. tam atağa çıkıcaz ayhan aliye veriyor ali rakibe atıyor. oyuncu değişikliği için devreyi beklemek hataydı zaten. 2.yarı can geldi sağ tarafa resmen.

Adam ben sağbek değilim, bindirme yapamam diye bağırıyor ama ısrarla FR ondan sağbek yaratmaya çalışıyor.

Önündeki adama pas atamıyor kendine güveni kaybetmiş durumda onu sağbek oynatarak geleceğini kapatıyor adamın.Stoper transferi yaptığımızı sanıyordum hiç izleyemedik orda.

Kötü oynarken kazanmak önemli.Kazandık şimdilik mutluyuz ama daha iyi olmamız lazım.Yeni transferlerin takıma alışmasıyla ve Sabri'nin dönüşüyle daha etkili olmaya başlarız.(umarım:))

cift yonlu orta saha olmadiktan sonra bu takimdan bir sey beklemeyin, transfer donemi rezalet, CMF alinmamasi rezalet...tek cozum, Cana, Ayhan, Misi (iyi bir Ayhan bugunki Ayhan degil) gerci Ayhan Defansif orta saha olarak oynatiliyor halbuki adam 10 numara olarak basladi futbola, dusunun aslinda orta sahasiz oynuyoruz

oyunu geçtim hiç alışkın değildir Galatasaray taraftarı böyle kısır sonuçlara

ilk yarı elano ali turan nasıl bir sağ kanattır ya rijkaard bu iki çalım atamayan adamı neden beraber oynatır..sabriyi oynatsa idi ilk 11 ya da pinoyu..akıl var mantık var...

Ufuk: 6

A.Turan: 5

Neill:8

Servet:5

İnsua:8

Elano:4

Kewell:8

Ayhan:4

Sarp:2

Misi:5

Pino:?

Aydın:5

Baros:6

Sabri:6

Transfer dönemini, o dönemde yasananlari ve bizlere onlari-bunlari yasatanlari unutmayalim!

Artık rijkaard'ın bahanesi yok arkadaş.Başarısız sonuca bile amenna ama şu oyuncu tercihleri deli ediyor beni.

İyimser bakalım

---------------UFUK----------------

Sabri---Neill---Hakan----İnsua

----------Cana--Barış-------------

Pino---------Misimovic--------Arda

--------------Baros--------------

Bu arada sabri bomba gibi yaw milli takımdaki gibi felan oynarsa hep avrupaya gider kendini harbiden geliştiriyor . . . ortaları felan söylemiyorum o zaten mevcut olsa maicon olur :D

bu macdan 3 puan almamiz cok iyi oldu. suan önemli olan güzel oynamak degil, önemli olan kötü baslangici iyiye tasimak. takim her hafta iyiye gidecektir (bundan daha kötü oynanmaz zaten). önümüzde bucaspor maci var, o mac en azindan daha rahat mac olur, o macdan 90% 3 puan aliriz zaten :)

Arkadaslar, bu takima adam akilli bir ciftyönlü oyuncu alindida Rijkaard mi oynatmadi? Pino, Insua, Misimovic, Ali Turan, Ufuk, M. Battal alindilar ve bölgelerinde oynuyorlar. Ve hatta kimileri geldikleri zaman önlerindeki ilk resmi macta görev aldirlar...

Tamam, Cana var. O konuda Rijkaard'i elestirebiliriz... Hos, mesele Cana'nin ilk 11'de baslamasiyla cözülecekse ki sanmiyorum tamam derim.

Tekrar ediyorum; transfer dönemini ve politikasini unutmayalim!

Üst Alt