STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu | 5 Kasım

Arkadaşlar bugün iyi oynadık ancak girdiğimiz tüm pozisyonları cömertçe harcadık.Bir tanesini atmamız lazımdı.Bu maç kesinlikle bizim hakkımızdı.Ama sağlık olsun.İlk 10 haftaya bakıldığında çok puan kaybettik ancak playoff sistemi varken bu puan kayıpları önemsiz bana göre.Zaten ligi ilk 4'te bitiririz.Önemli olan Playoff maçları ancak Playoff maçlarına tabi ki 34 hafta sonunda puan farkını açıp girmek en önemlisi.Ben takıma güveniyorum.Daha da iyi olacağız.Ancak transfer şart.Riera tam bir hayal kırıklığı onun dışında ki oyuncularımızı beğeniyorum.Ama sağlam 2 transfer şart.

rieranin gelisi zaten hataydi bana göre.zaten gönderilecek.

Arkadaşlar Elmander'i eleştirme hakkımız yok bana göre evet bugün son vuruşlarda çok kötüydü ama bir daha da böyle bir Elmander göreceğimizi sanmıyorum.Bir golcü çok nadir bu kadar gol kaçırabilir 1 maçta.Ha başka maçlarda da kaçırır ama 1 tane de atar.Kısacası güvenin Elmander'e.

playoff iicn puan önemli degilmi? toplanan puanlar ikiye bölünecek falan deniyordu????

playoff iicn puan önemli degilmi? toplanan puanlar ikiye bölünecek falan deniyordu????

evet oyle ama lider ile puan farki 3 sadece bunun hesabinimi yapacagiz simdi daha ne puanlar kayip edip kazanacagiz ama bizim taraftar istiyorki her maci kazanalim bizim taraftar takim 3 puan aldimi goklere cikariyorlar bir oyuncu bir mcta iyi oyunadimi messi oluyor bir mac sonra kotu oyunadimi yerin dibine sokiyorlar valla zor arkadas ?

beyler yeni arenadan geldim takım ilk yarı özellikle reira ve sabri çok kötuydu sırf inat uğrana sabriye yer açmak adına ortasahada oynadı ilk yarı sabrisiz başlasaydık bu maç böyle bitmezdi

benim gecen seneden beri galatasarayda görmek istedigim reus bugün yine döktürdü.artik onu almak hayal oldu :(

Puan kaybı elbette kötü ancak kahrolacak bir durum yok ortada takım iyi oynadı pozisyonlara girdi önümüzde ki maçlarda yine pozisyonlara gireriz ama bu sefer atarız.Her maç bu kadar gol kaçmaz rahat olun.ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

Sıradaki maç Beşiktaşla. Kaybedersek çok kötü olur :(

''Kanatsız sistem'' i benimsediğimizin resmileştiği maç oldu,tamda kanat varyasyonlarıyla çözülecek bir maçken üstelik...Kazım ve Riera bir kanat oyuncusundan beklenen hareketlere niyetlenmediler bile,ikisininde iç oyuncusu gibi oynaması taktik gereği gibi geldi bana,hani bekler hücuma katılacakta 2-5-3 e dönülecek ya!...Hücum oyuncusu rolüne de soyunamadılar zaten.

Kazım da akıcı-delici özelliklere sahip bir oyuncu değilken Riera tercihinin ne kadar saçma olduğu en baştan belliydi;ya delip-yırtıp gidecek,takımı ileri taşıyacak Keita gibi ya da iyi şut atabilen,gole yakın Podolski gibi biri tercih edilmeliydi;Riera kariyerinin hiçbir döneminde bu özelliklere sahip bir oyuncu olmadı...

Bu takımın her şeyden önce 2 adet gerçek kanat oyuncusuna ihtiyacı var...Orta sahaya da Melo-Selçuk un yetmediği açık,yarım porsiyonluk haliyle Engin bu kadar yokluğu hissedilen biri haline geliyorsa durum vahim demektir.

Elmander bu takımın en güvenilir parçası iken ve onu yedekleyebilecek Sercan ve Kazım (Forvet için kanatta olduğundan daha iyi bir alternatiftir) varken Baros gitse bile öncelikli ve çok para harcanacak mevki forvet olmamalı,genç ve potansiyeli olan,fiyatı makul bir forvet oyuncusu yeterlidir.

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucuı | 5 Kasım

Senin gibi fener sempatizanlarını sevmiyorum renkdaş.

Fener dün kaybetti diye forumda bugünkü maç yorumları çok pozitif buda benim sinirime gidiyor sanki rakibimiz fenermiş gibi.
ben fener sempatizanı değilim. fenere ana avrat çok küfür etmiştirim. ben adaletten yanayım onlar yalancı lider ve düşecekler.

Zaten deplasmanlarda çok iyi oynayan bir takım değiliz. Yıllardır deplasmanda puan kaybetme hobimiz var. Özellikle son 2-3 senedir. Ama bu şekilde sahamızda da gelene gidene puan dağıtmaya devam edersek korkarım şampiyonluk bu sene de hayal olarak kalacak.

drente yi muntariye burun kıvıran taraftara riera cok bile mustafa keceli müstehak

Arkadaşlar bu maçın 2. yarısında ki futbolu Beşiktaş maçında genele yayabilirsek o maçı kazanırız.

Mersin'in topu topu 2 net pozisyonu var biri penaltı biride bizim hatamızdan doğan Nduka'nın direğe nişanladığı pozisyon.Onun dışında Mersin sadece savunma yaptı.Pek etkili atağı yoktu.

Üst Alt