STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Galatasaray 0-0 Mersin İY | Maç Sonucu | 5 Kasım

maçın 2.yarısı gerçekten iyi oynadık ve maçın özetini tekrardan izledimde 2.yarı net pozisyonlar kaçınca bazen olmuyo işte. elmander şansızmış ama kaçırdığı bi golden sonraki tepkisi müthişti!yeri dövüyodu .

Geçen sene ki çöküşten sonra bu kadar iyi oynayan bir takıma sahip olacağımızı tahmin bile edemezdim! Şükredin beyler şükredin.Daha iyi olacağız güvenin.Ben bugün 2. yarıda ki futbolumuzu çok beğendim çok.

2 3 hafta önce pino ve culio 10 tane riera eder dediğimde hemen adam alışsın daha dur bi deniliyordu

Maçtan yeni geldim sayılır, ilk yarı çok kötüydük ama ikinci yarı biraz toparladık denebilir. Genel olarak bu maça mental açıdan çok da hazır görünmedik, zaten gördüğünüz gibi bu da sonuca yansımış oldu.

basin parayi alin podolskiyi ve ortaya arshavin.adamin sözlesmesi zaten bitiyor ve suan yedek kaliyor.sag acik icin bastirin gökhan töre icin tamamdir

Maç gerçekten bizim hakkımızdı.2.yarı özellikle iyidik ama biraz kopuk oynadık gibi geldi.Daha iyisini oynayabiliriz.Bugün en azından 1 gol atsaydık keşke.Farklı bile kazanabilirdik.

Alper Potuk'u umarım alırız. Alper'i takip etmediğin belli yani. Bugün ilk 11 başlardı eğer bizde olsaydı o Alper.

küçük düşünüyorsun.alper başlamamalı benim Galatasarayımda ilk 11de.Selçuk Melo ? alper.. çok fakir duruyor.herkes kadar izliyoruz işte maçları.alper dediğin çocuguda biliyorum yani eskişehirde oynar işte.Bana bi yabancı lazım ortasahaya.Takıma çağ atlatacak.Melo ve selçuk inanın yanına yakışacak bir yabancı.

bu arada freiburgun forveti papiss demba cisse güzel olmazmi arkadaslar,yasida 26.

küçük düşünüyorsun.alper başlamamalı benim Galatasarayımda ilk 11de.Selçuk Melo ? alper.. çok fakir duruyor.herkes kadar izliyoruz işte maçları.alper dediğin çocuguda biliyorum yani eskişehirde oynar işte.Bana bi yabancı lazım ortasahaya.Takıma çağ atlatacak.Melo ve selçuk inanın yanına yakışacak bir yabancı.
arshavin yakisir.melo-arshavin-selcuk

Alper Potuğu tabi GS formasıylada izlemek lazım.Engin Baytarıda herkes alternatif olarak düşünüyordu adam müthiş oynadı formayı kaptı.

bu arada arenada fenerbahçe maçından sonraki en kalabalık topluluğu gördüm.33 bin yazdı videoboard ta.Net 40 bin üzeriydi.

ayhan neden oynar anlamiyorum.oynat emre colaki.türkiyede bir laf var.cok genc pissin.avrupada adamlar 17-18 yasinda cl de oynatiyor.arsenalin bebeleri gibi

devre arası kanatlara bindirme yapacak adam almak lazım riera yavaş kazım bir iyi bir kötü keşke alsaydık keita yı sezon başı

Çok rahat kazanabiliceğimiz bir maçı harcadık bence.Hakkaten iyi oynadık,koştuk,bol pozisyon bulduk ama bunun üstüne maçı kazanamayınca insan da sinir krizi geçirmiyor değil.

Kimse Fatih Terim e tek laf edemez , etmeye de hakkı yoktur . Alternatifler arasında en iyi kadroyu saha sürüyor . Bu adamın kafasındaki sistemde orta sahada koşan bir adama ihtiyacı var ileri geri oynayabilecek . O adam sabri mi derseniz tabi ki hayır fakat o tempoyu bu takımda Sabri den başkası kaldıramaz şu kadro itibariyle . Yekta sakatlanmasıydı bugün Sabri yedekteydi . Riera bu takımın topçusu değil . Nasıl ki Kewell da bu takımın topçusu değil dediysem bu adam da değil . Adam resmen fosalmış . Suyu çekilmiş gibi . Kondisyon yok , vücut salmış kendini . Ne akıla hizmet alınır anlamıyorum . Sen ihtimaller arasında nasıl değerlendirirsin bu adamı . Parayı veren düdüğü çalar her zaman . 3 milyona bu kadar köfte malesef . Bir an önce Başkan ın elini cebinin derinliklerine kadar sokması hatta ; - tombala mı çekiyorsun Ünal Başkan - dedittirmesi lazım . Yerli yerli yerli .... 4 tane kalite yerli , 3 tane yabancı . Ben takımdan son derece memnunum . Kazanmak isteyen bunun için gerilen , çıldıran , isteyen , arzulayan bir takım yarattı F.T . Kaybetse de bu takım isminin ağırlığıyla hareket ediyor artık .

Bugünkü maçta diyorum. Selçuk-Melo-Sabri mi Selçuk-Melo-Alper mi ? ;)

Bugünkü maçta diyorum. Selçuk-Melo-Sabri mi Selçuk-Melo-Alper mi ? ;)

yahu sabriyi ortasahada oynatmak zaten intihar.alper önal ıda yazabilirim sabrinin yerine,orası sorun değil :) .Ama benim artık hata yapmamam lazım.ortasahada daha iyi isimler istiyorum.sen hala alperi istiyorsun.anlatmak istediğim bu.

yahu sabriyi ortasahada oynatmak zaten intihar.alper önal ıda yazabilirim sabrinin yerine,orası sorun değil :) .Ama benim artık hata yapmamam lazım.ortasahada daha iyi isimler istiyorum.sen hala alperi istiyorsun.anlatmak istediğim bu.

Kaliteli yerli oyuncu şart diyorum. Ayhan futbolu bırakıyor bu sene. Kim oynayacak başka ?

Kimse Fatih Terim e tek laf edemez , etmeye de hakkı yoktur . Alternatifler arasında en iyi kadroyu saha sürüyor . Bu adamın kafasındaki sistemde orta sahada koşan bir adama ihtiyacı var ileri geri oynayabilecek . O adam sabri mi derseniz tabi ki hayır fakat o tempoyu bu takımda Sabri den başkası kaldıramaz şu kadro itibariyle . Yekta sakatlanmasıydı bugün Sabri yedekteydi . Riera bu takımın topçusu değil . Nasıl ki Kewell da bu takımın topçusu değil dediysem bu adam da değil . Adam resmen fosalmış . Suyu çekilmiş gibi . Kondisyon yok , vücut salmış kendini . Ne akıla hizmet alınır anlamıyorum . Sen ihtimaller arasında nasıl değerlendirirsin bu adamı . Parayı veren düdüğü çalar her zaman . 3 milyona bu kadar köfte malesef . Bir an önce Başkan ın elini cebinin derinliklerine kadar sokması hatta ; - tombala mı çekiyorsun Ünal Başkan - dedittirmesi lazım . Yerli yerli yerli .... 4 tane kalite yerli , 3 tane yabancı . Ben takımdan son derece memnunum . Kazanmak isteyen bunun için gerilen , çıldıran , isteyen , arzulayan bir takım yarattı F.T . Kaybetse de bu takım isminin ağırlığıyla hareket ediyor artık .

fatih hocayı severim saygı duyarım ama gelip buraya kimse tek laf edemez dersen orada dur arkadaş . bugün resmen 45 dakikamız boşuna gitti sabri ile riera yüzünden. Olmuyor hocam olmuyor sabriden ortahasaha olmuyorrrrrr yani niye zorluyosun rierada öyle bu adam hemen satılmalı topa koşucak hali yok bak eboueyi hucumda kullanma inadından vazgecti hoca iki mactır sag bek oynuyor takımın en iyilerinden keza semihide sezon basından beri bütün herkez oynatılsın gorusundeydik yine kazma servet ve gokhan la basladı yine dediğimize geldi culioyuda gondermicekti su takımda olsa neler yapmazdı nese olan olmuş bazı şeylerin inadından vazgeçmeli hoca zaten eninde sonunda ister istemez doğruyu buluyor.

Üst Alt