STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Maçı manisalı Murat ve teknik direktör hediye etti.

Teknik direktör 90+3 olmuş değişiklik yapıyor. Hakem maçı bitirecekti değişiklik olunca uzattı.

Beyinsiz teknik direktör.

378991_10150503797946843_340109246842_9345277_1309329529_n.jpg

13513oyun.png

Biz izlemekten sıkıldık, MHK, TFF sıkılmadı.

Beyler hakem maçı 3 dakka uzattı ama;

Volkan'ın hatasıyla 1.5 dakika gitti zaten baraj işi falan, o pozisyondan sonra yiğitin şeyine çarpan top 1 dakika ordan gitti bunlar 3 dakka uzatmanın içinde oldu +5de gol geldi golden sonra gol sevinci 1 dakika falan oldumu sana +7

objektif olmak gerekirse bu sezon fener en iyi maçını oynadı maç çok erkenden kopabilirdi manisa ilk tehlikeli atagında golü buldu zaten ayrıca manisa çok kötü oynadı 3 lig takımı gibiydi. fener resmen son saniye golu attı manisalı oyuncu son saniyede pas vermeyip topu ileri vursa hakem maçı bitircekti. futbol şansı önemli geçen senede manisayı kadikoyde son saniye goluyle yenmişti puan farkı 4. haftaya fener bizden önce oynucak evinde kayseriyi yener diye düşünüyorum ve puan farkı 1 e inicek biz eskişehir karşısına 1 puan farkla çıkarız eskişehir maçı çok önemli kesinlikle kazanmalıyız. ayrıca bu maç satıldı felan hakem çok oynattı gibi lafları etmek gereksiz. son saniye golüyle kazandılar biz kendi maçlarıma bakalım biz kazandıgımız sürece zaten bir sorun yok.

Şb nin ilk 10 haftada ki voleybol pozisyonlarından her maç 2-3 tane görürüz o zaman.

Kıssadan hisse ne demişler "öldürmeyen devrim güçlendirir".

Bu iş çözülmezse var ya fb eskisinden daha güçlü gelecek(Artık güçlü derken ne bakımdan yazdığımı açıklamama gerek yok sanırım)

Hiç hakeme son dakika golüne falan suç atmayalım evet hakemde bence çok fazla uzattı ama Fener çoktan gol atabilirdi.. Manisa defansı hallaç pamuğu gibiydi.. Son yıllarda öyle dağınık defans görmedim... Forvet hattıda bir o okadar beceriksizdi bir pozisyonda adam 15-20 metre farkla topla buluştu. 3 manisalı var ama arkadan fenerli o farkı kapatıyor ve adama son vuruşu yaptırmuyor. diğerinde ise bomboş pozisyonda 2 oyuncu var pas verebileceği biri ofsayt diğeri değil tutup açık ara ofsayt olan oyuncuya vererek harcadı pozisyonu

Yorumum hakemle ilgili değildi zaten.Tamamen Manisaspor'un bugün ki acizliğiyle ilgiliydi benim yorumum.

manisaspor cok acizdi ama bu 90+6 acikliyamaz kuddusi gene katletti maci bu ülkede karsiyakanin maci oldumu illa 6-7 dakika uzar,arti birde faul verilir tehlikeli bölgeden tac aticlarini bile oldugu yerde 20 metre ilerde kullaniyor fener sürekli maclara iyi bakin...

Neyseki bosa cirpiniyorlar ya küme düsücekler yada en iyi tahminle -25 yiyecekler ama bazi aymaz fenerliler sampiyonluk yolunda kazanilmis 3 puan felan saniyorlar en cok ona gülüyorum :)

vaybe 90 +3 gösteriliyor 90 +6 da gol geliyor hakem Kuddusi Müftüoğlu dendiğinde tahmin ettim zaten bir şey dönceğini bu maçta

hakan şükür sana daha hicbirşey demiyorum. sen tam bir fener yalakasısın. gökhan gönülün pozisyonuna marcus penaltı degil dedi gectiler. hakan beyimiz geri döndürdü bana göre penaltı dedi. artık bu adamın fener sempatizanlıgı sıkmaya baişladı. yazıklar olsun sana.

90 dakikaya 3 dakika uzatma veriyorsan 3 dakikaya 3 dakika uzatma veremezsin arkadaş bu bilinçlidir o serbest vuruşu kullandırmaması gerekirdi

ya takmayin ya .. bunlarin da sonu yaklasiyor :coffee: ayriyeten kariköyde bunlara cok pis koyacagiz....

Bilicli yapiyorlar tabiki ligtv dekoder satisi yapsin diye play-off kadar kizistiricaklar karar aciklandimi cünkü Galatasaray sampiyon olucak,kuddusi ince ince yasemince faulleri es gecti olabildigince fenerbahceye tolerans gösterdi, mesela cristianin net kirmizisini verse fener belki orda kaybedicekti,amac asiri puan kaybi olmasi play-off kadar suan zaten en yakin rakibimiz Trabzon!

Manisa'nin cok cok kötü fizik gücü vardi,yani Manisada maci cokmu haketti kesinlikle hayir,bize oynadigi arenadaki oyun nerde bu nerde,ve manisanin teknik direktörü sag kanat artik yürüyemiyorken hala önlem almamasi kalibresini gösterdi.

"Trabzon'un penaltıları incelenmeli" der, ikinci yarıda tüm maçlarda hakemleri yanlarına alırlar. "İnce ince Yasemince" şeklinde garip bir laf eder, 2 haftada 6 puan hakemlerin direkt katkısı var.

Bugün Aykut ve Rıdvan'ın, Maa ile görüştükleri ve Aykut'un -25 puana razı olduğuna dair haberler vardı, forumda da yazılmıştı. Görünce yok lan o kadar da değildir demiştim ama bu herifler bunu da yapar, Maa'ya bunu da kabul ettirmişlerdir eğer bu görüşme olduysa, helal olsun.

Digitürk'ün bu kadar "Aman paralarım gidiyo, paraaaa paraaaa paraaa, paraaaaaaaa" diye tutturduğu ligde tabi play offa bizim 10 puan farkla önde girmemizi istemezler. Fenerbahçe play offtan önce düşecek deniliyor ama Digi play offu da oynatır bunlara, tabi ilk hedefleri fenerin küme düşmesini engellemek ama bunu başaramazlarsa bile en kötü play offu oynattırırlar fenere...

Digitürk en kısa sürede batman dileğiyle...

Şunuda kabul etmek gerek ki. Maçın hakkı beraberlik değildi. Manisa amatör takım gibi oynadı. Kaleyi bulan ilk şutlarında golü attılar.

Ha berabere bitse herşey çok güzel olacaktı. En azından haftaya berabere kalırsak üzülmeyecektik. Ama şimdi haftayaki maç hem fenerden sonra oynamamız hemde iyi bir deplasmanda oynamamız açısından cok riskli. Bana göre maçın sonucuna göre takım düşüşe de geçebilir

Üst Alt