STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Beyler hakem maçı 3 dakka uzattı ama;

Volkan'ın hatasıyla 1.5 dakika gitti zaten baraj işi falan, o pozisyondan sonra yiğitin şeyine çarpan top 1 dakika ordan gitti bunlar 3 dakka uzatmanın içinde oldu +5de gol geldi golden sonra gol sevinci 1 dakika falan oldumu sana +7

3 dakkada hakemin keyfi oldumu sana +10 birde senin icin 5 dakka daha oldumu sana +15 dakka malmısın lan sen fenerli.

"Trabzon'un penaltıları incelenmeli" der, ikinci yarıda tüm maçlarda hakemleri yanlarına alırlar. "İnce ince Yasemince" şeklinde garip bir laf eder, 2 haftada 6 puan hakemlerin direkt katkısı var.

Bugün Aykut ve Rıdvan'ın, Maa ile görüştükleri ve Aykut'un -25 puana razı olduğuna dair haberler vardı, forumda da yazılmıştı. Görünce yok lan o kadar da değildir demiştim ama bu herifler bunu da yapar, Maa'ya bunu da kabul ettirmişlerdir eğer bu görüşme olduysa, helal olsun.

Digitürk'ün bu kadar "Aman paralarım gidiyo, paraaaa paraaaa paraaa, paraaaaaaaa" diye tutturduğu ligde tabi play offa bizim 10 puan farkla önde girmemizi istemezler. Fenerbahçe play offtan önce düşecek deniliyor ama Digi play offu da oynatır bunlara, tabi ilk hedefleri fenerin küme düşmesini engellemek ama bunu başaramazlarsa bile en kötü play offu oynattırırlar fenere...

Digitürk en kısa sürede batman dileğiyle...

Evet hep savunduğum nokta da bu. Yahu adamlar bindikleri dalı neden kessinler? Play Off'da heyecan olmalı ki gelsin dekoder paraları...Aksini düşünmek fazla iyimserlik olur. Play Off'a 2 hatta 3 takım başabaş girer. E sonrasını zaten biliyorsunuz, perdeler açılır ve oyun başlar.

Caner iti amma oynamış öyle eski takımına karşı ya.

Bu arada sayfayı okuyan Ezikbahçeli, ŞikeBahçeli vs varsa, girsinnn 90+6 'da attığınız gol. Lider biziz ulan. Gerilime gerek yok. sanki şampiyon oldunuz. 2 kere oldunuz sandınız, ikisinde de elinize verdiler. 3. kez verecekler. Doymadınız gitti arkadaş. Sizi Afrika ligine alalım, orada doyururlar sizi :)

play-off öncesi fener kesinlikle olmayacak hic bosuna hayal kurmayin bir dahaki sezona ceza vermezler bu sefer bir sonraki sezonuda kaybeder yayinci kurulus,play-off neden yaptilar ekstra bir kac macla galatasaray taraftarini cekmek besiktas trabzon,o hesapta fener yok,play-off Besiktas-Trabzonspor olucak ama cok heyecanli olmiyacak cünkü galatasaray 9/9 hesapliyamadilar!

Eksi puandan Besiktasta nasibini alicaktir muhtelemen bu yuzden gerimizde ne oldugu belli bir tekTrabzonspor var.

Fakat eksi puan felan diyoruzda hala kümede düsebilirler orasini en iyimser sekilde söylüyoruz.

ulan sinirden delirdim bugün ya manisa rezil bi top oynadi ama sacmalamasalar yine de bu rezil oyununa ragmen puan aliyorlardi ki son dakika da yine fener bali ortaya cikti

fb antep ve manisadan cok balli 6 puan aldi

gecen sene butur maclar vardi, cok balli diyip gecmistim

sonra o da ne, sike yapmislar

simdi diceksiniz "ne demek istiyorsun"

ben simdi fenerbahce antepin sag bekini satin aldi demek istiyorum.

ben simdi fener manisanin bir, iki belkide 3 oyuncusunu satin aldi demek istiyorum, mesela kahe.

cunku gecen sene butur maclar cok vardi fenerin, hepsinde de sike yapmislar

eee, daha ne diyeyim.

sikebahceye helal olsun, helal olsun valla.

adamlar yapiyor

Isaac namussuzunun kaçırdığı 150 golün 140nın ilkokul çocukları atardı.Sağlam mamalamışlar manisalıları

Üst Alt