STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Ocak

Cevap: STSL 11/12 H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

bu serefsizler yüzünden yaz döneminde adam gibi transfer yapamadik

yine bu serefsiz itler yüzünden ocakta shaqiriyi falan alamiyoruz

Bende basta cok sınır oldumda bu maca,ama sonra düşününce zaten en kötü ihtimalle -25 puan ceza alıp sampiyonlugu kesin alınacak.2 yılı uçtu malların haberleri yok.Yense ne olur yenmese ne olur bundan sonra.

Bende basta cok sınır oldumda bu maca,ama sonra düşününce zaten en kötü ihtimalle -25 puan ceza alıp sampiyonlugu kesin alınacak.2 yılı uçtu malların haberleri yok.Yense ne olur yenmese ne olur bundan sonra.

fenerin puan kaybetmesi demek, kümede kalma mucadelesi vermek demek

sampiyoluk, play offtan bahseden kim zaten Mert abi

adamlari 30 puani silin derse mesela uefa persembe, sildin 30 puani, geride ne kaldi, 12 puan, yani kümede kalma mucadelesi verecek fb.

su iki macta yok yere 6 puan aldilar

adamlari 30 puani silin derse mesela uefa persembe, sildin 30 puani, geride ne kaldi, 12 puan, yani kümede kalma mucadelesi verecek fb.

Play-Out yaparlar orada da kurtarırlar merak etme.Böyle birşey var hatta sanırım.Tüm önlemler alınmış durumda.

Zaten fb düşmesin diye ayarlar -vereceği puanı tff o yönden bakarsan kümede bu 6 puanı alsada almasada kalır.Yani tff bunları tutar bu ligde bır sekılde.Ha bana sorarsan bunlar dşüecek gibi geliyor bana.Ts ve bjk -puan alacak.

Play-Out yaparlar orada da kurtarırlar merak etme.Böyle birşey var hatta sanırım.Tüm önlemler alınmış durumda.

ne yani, "aci cektiriyoruz, bakin kümede kalma mucadelesini veriyor" böyle görünsün diye yapmazlar mi?

böyle birsey aslinda mantikli olurdu

biz bile nerdeysek gecen sene bu duruma düsüyorduk

düsmeye izin vermezler zaten, hakemler halleder

millete "bakin, görün" demek icin yaparlar diye düsündüm iste ama haklisiniz, play offlar baslamadan yaparlar buyuk ihtimal

gerci daha hicbirsey bellid egil, uefa feneri kolay kolay brakmaz elinden

Platininin göz ağrısı olan Juventus'un küme düşürüldüğü yerde değil Fener, Liverpool'un bile gözünün yaşına bakılmaz. Platininin, Juventus küme düşürüldüğün'de UEFA başkanı olmadığını biliyorum. Burada kasıt Patininin en kötüsünü bir futbol sever olarak yaşamış olması. Bundan sonra Fenerbahçe, FC Sion ve o Yunan kulübü gibi tırıvırılar bu adama vız gelir tırıs geçer.

Platininin tek sözü ve son sözü belli; zero tolerance.

3 dakkada hakemin keyfi oldumu sana +10 birde senin icin 5 dakka daha oldumu sana +15 dakka malmısın lan sen fenerli.

Düzgun konus fenerli falan degilim aylar once ban almistim sinirsiz bugun hesaba girdim rasgele babim kalkmis ve mesaj sayim sifirlanmisti ve ek olarak ben sadece gordugumu soyluyorum benden bu kadar

Feneri şu ana kadar düşürmeyen tff son üçe bırakıpta düşürürmü hiç aklın eriyormu?Hiç öyle hesaplamalara girme vaktine yazık.

İnce İnce yasemincenin getirisi uzatılan 6 dakika.Fenerin ligde kalması için şuandan itibaren eksi puanların telafisi başladı.Hem diyelim Fener 25 puan düşürüldüğünde sondan 3. sırada olacak, ama aslında 25 puan alması bile az kalıyor şu yaptıklarının yanında..İster misiniz Sırf ligden düşmesin diye fenerin sondan 4. olması için 22 puan silmelerini.Tff şike yapıyor şuan.Puan düşme hemen açıklanmalı.Herkes guardını almalı.Seneyede en azından bank asyaya düşmeli.

ya fenerin maçlarını takip edip stres olmanıza gerek yokki. en kötü ihtimalle kümede kalırlar bu sene, tabi uefa böyle bir densizliğe müsade ederse. takmayın boşverin, izlemeyin bile sinirleriniz harap olmasın, gülün geçin her aldıkları sonuca

Özetini izledim Manisaspor'lu futbolcular uzatmanın nerdeyse hepsinde yatmış uzatması normalde keşke hakemler aynı hassasiyeti tüm maçlarda gösterseler.

Ben macin son bölümünü izlemedigim icin sasirmistim ama hakem maci uzatmakta hakliymis. Orda bi terslik yok. Bi arkadasim bana orda faul yoktu falan filan dedi onu bilmiyorum izlemedigim icin. Onu da abartmamak lazim. Verir vermez.

Özet: Bu Yigit gercekten cok berbat bir futbolcu

Zaten fark atacaklari maci kendileri zora soktu Fenerbahce. Golün son saniyede gelmesi moral bozucu ancak galibiyeti haketmisti Fener. Dogrucu olmakta yarar var.

yahu arkadaş her macta yatıyorlar zaman geciriyorlar zaten. siz nerde gördünüz 3 dakka uzatmaya 3 dakka verdigini. bizim antalya macında 6 dakka uzatma verilcekken 3 dakka uzatma verildi. 2. 45 te mac bitti. uzatmalardada hakem yunus durmadan düdüklerle macı durdurdu. her macta yapSALAR ya bunu.

ulan bunlar gene son saniyede fener gol atana kadar mac gider hesabi gol atti... oyun olarak 3-4 seviye fark var, puan farkini bir 7 yapsaydik.. ! ikidir son saniyede geliyorlar. !

Üst Alt