STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Bu foruma yazan öyle arkadaşlar varki hepsi futbol cahili.Bir daha bu sitenin maç başlıklarına göz atmam 2 hafta önce aslan Muslera-Aslan Sercan-Aslan Fatih hoca diyen elemanlar şimdi küfür ediyor.

368.gif
---:Z3:

Günü birlikçiler 4-4-2 'yi görünce hayli umutlandım. Maç içerisinde de bu umudun haklılığını gördüm. Ta ki Muslera-Gökhan ikilisinin el birliği ile yapmış olduğu hataya kadar. Tabi aslan payı hiç kuşkusuz Muslera'nın. İtalyan medyasına Muslera'yı sorduklarında "Çok iyi bir kaleci, fakat basit hatalar yapabiliyor." demişlerdi. Bunlardan biriyle karşılaştık. 75 dk'sı esaret altında geçen mücadeleden 1 puan çıkarttığımız için Rıdvan Şimşek'e teşekkür etmeliyiz. Günü birlikçiler: K.KARABÜKSPOR 1-1 GALATASARAY ||| 3. HAFTA

hödük derken? bulabileceğin en iyi kaleciye hödük de. sen pozisyon hakkında fikir üretebiliyor musun? Muslera çıkmasaydı mesela ne olabilirdi? ben sana bira anlatmaya çalışayım. Gökhan Zan denen adam aval aval topa bakıyordu. rakip oyuncu topu alacak ve yine muslera ile karşı kaşrıya kalacaktı. bu sefer önüne yine bir kaç seçenek çıkıyor. vurup gol olması yada kaçırması, kaleciyi çalımlayıp gol olması, kaleciyi çalımlamaya çalışırken kalecinin topu rahatlıkla alması ve ya alamaması faul yapıp tekrar kırmızı görmesi ve penaltıya sebebiyet vermesi. kendi seçimini yaptı defansa güvenmedi hamlesini yaptı. hakem faul verdi normal şartlarda sarı kartla cezalandırılması gerekirken hakem kırmızı verdi. Ama sanırım hakem bile o pozisyonda Gökhan Zan ı adamdan saymadı ki kırmızıyı verdi.

Sen Volkan ın Rüştünün hatalarını falan hiç hatırlamıyorsun sanırım. Ama o herifler kendini geliştirdiyse yaptığı hatalardan sonra taraftarları hocaları ona hödük demediği için geliştirmiştir. Peter Ceh bile bizim maçta maçı bize veren hatalar yaptı. hödük mü oldu adam?

Bence Fatih hocanin dun en buyuk yanlisi, kirmizi yedikten sonra.. Rierayi cikarmasi oldu..

Madem Sercani 45.dk sonunda cikaracasin.. ozaman direkt Sercani Cikar oyundan..

4-4-1 sistemiyle oyniyalim yani.. 2. yari zaten boyle oynadik.. bosu bosuna 2.yari baslarken 2. oyuncu degiskligini yapmis olduk..

-------UFUK------

EboueUrfaliZanBalta

---Melo-Selcuk----

Kazim--------Riera

-------Elmander---

soylede dusunun gecen sene karabuge 11 futbolcuyla yenildigimizi varsayarsak..

iyi yoldayiz.. ;)

sabrinin ortasini goren oldumu bu arada? topu bos tribune yolladi.. yanina yani..

bu gökhan zan la ,hakan balta torpilli mi biri bana anlatsın ne buluyolar bu adamlarda böyle futbol fakiri adamlar yüzünden kendi evlatlarımızı harcıyoruz uğur uçar,semih kaya gibi

14. dakikadan itibaren 10 kişi oynayan bir takım hele geri düsmüs oldugu macta beraberligi yakalamak bence iyi bir durum bu durumdada acımasızca Galatasaray ı elestirenleri anlamıyorum bu durumda 1 puan iyidir ;)

Zamanla daha iyi oluruz inş takım pas yapamıyor bi ara karabuk 5 dk top çevirdi deli oldum nerde pres umarım fatih hocam bunlara bi çözüm bulur kondisyon hiç iyi gözükmüyor bi sezona tam hazır şekilde başlayamacagız galiba..:SS:

hödük derken? bulabileceğin en iyi kaleciye hödük de. sen pozisyon hakkında fikir üretebiliyor musun? Muslera çıkmasaydı mesela ne olabilirdi? ben sana bira anlatmaya çalışayım. Gökhan Zan denen adam aval aval topa bakıyordu. rakip oyuncu topu alacak ve yine muslera ile karşı kaşrıya kalacaktı. bu sefer önüne yine bir kaç seçenek çıkıyor. vurup gol olması yada kaçırması, kaleciyi çalımlayıp gol olması, kaleciyi çalımlamaya çalışırken kalecinin topu rahatlıkla alması ve ya alamaması faul yapıp tekrar kırmızı görmesi ve penaltıya sebebiyet vermesi. kendi seçimini yaptı defansa güvenmedi hamlesini yaptı. hakem faul verdi normal şartlarda sarı kartla cezalandırılması gerekirken hakem kırmızı verdi. Ama sanırım hakem bile o pozisyonda Gökhan Zan ı adamdan saymadı ki kırmızıyı verdi.

Sen Volkan ın Rüştünün hatalarını falan hiç hatırlamıyorsun sanırım. Ama o herifler kendini geliştirdiyse yaptığı hatalardan sonra taraftarları hocaları ona hödük demediği için geliştirmiştir. Peter Ceh bile bizim maçta maçı bize veren hatalar yaptı. hödük mü oldu adam?

renkdas kime ne anlatmaya calisiyorsun ya? boylelerine Ufuk,Leo Franco, Zapata gibiler mustehak..

Bu kaleciyi bu buyuk taraftar, o bi kac tepki veren kisiye yedirtmez, bosuna kendinizi yormayin.. Muslera benim gozumde bu kaleyi senelerce koruyacak, lakin buyuk bi takim gelip almak istemezse..

O yuzden hata bile yapsa.. bi onumuzdeki mac nezaman hata yapacak endisesine kapilmiyorum..

ama Ufuk gectimi yada bi baskasi.. bu guveni vermiyor.. Ufuk cok kotu bi kaleci demiyorum ama yedigi golu kimse bana anlatamaz.. topu gormuyor olabilir ama adam frikik kullanmiyor.. sen o anda orda hazir bulunman lazim bi kaleciysen butun olanaklari beklemen ve sezmen lazim..

Ufuk resmen bakiyor, dedim herhalde birine carpip gitti top, ama vatandas yerinden kipildamaya tenezzul etmemis..

o değilde bu 3 güne bir maç olayı alışkanlık yapmaya başladı bize. 4 gün var diğer maça niye o kadar geç demeye başladım :)

renkdas kime ne anlatmaya calisiyorsun ya? boylelerine Ufuk,Leo Franco, Zapata gibiler mustehak..

Bu kaleciyi bu buyuk taraftar, o bi kac tepki veren kisiye yedirtmez, bosuna kendinizi yormayin.. Muslera benim gozumde bu kaleyi senelerce koruyacak, lakin buyuk bi takim gelip almak istemezse..

O yuzden hata bile yapsa.. bi onumuzdeki mac nezaman hata yapacak endisesine kapilmiyorum..

ama Ufuk gectimi yada bi baskasi.. bu guveni vermiyor.. Ufuk cok kotu bi kaleci demiyorum ama yedigi golu kimse bana anlatamaz.. topu gormuyor olabilir ama adam frikik kullanmiyor.. sen o anda orda hazir bulunman lazim bi kaleciysen butun olanaklari beklemen ve sezmen lazim..

Ufuk resmen bakiyor, dedim herhalde birine carpip gitti top, ama vatandas yerinden kipildamaya tenezzul etmemis..

kımıldamaya tenezzül etmekte değil olay. o kalenin neresinde olduğundan haberdar değildi. adam karşısında, bizimki daha sola doğru gidiyordu. bi kşeyi kapatmışken hala kapattığı köşeye doğru hamle yapmaya çalışan bir kaleci. karşısındaki adam mal değilki. açık köşeye atacak tabi. ama ne hikmetse bizim ufuk açık bıraktığı tarafa hamle yapmayı düşünemedi. neyse sıkıntı sadece o da değil. o adama penetre şansını veren önüne geçmeyen zihniyette hatalı o golde. defansta işini yapmış olsaydı o şutu o adama çektirmezlerdi. adam elini kolunu sallaya sallaya ilerledi kalenin karşısına kadar penetresini yaptı vurdu. bi Allah ın kuluda hamle yapmadı adama. önüne geç ayağına uzan yanında dur dengesini boz birşeyler yap yani. devre arası bir stoper ve sol bek bulunmalı acilen. devre arasına kadar da çağlar ve semih denenmeli. ben her sonuca razıyım. yeterki şu takım takım olmaya çalışsın kendi gençlerine şans versin. yeni hakan ünsallar ümit davalalar okan buruklar yetiştirilsin. taraftar bu konuda hocaya destek vermezse hoca kendine güvenemez. güvenemezsede bu oyuncular şans bulamazlar. Transfer sezonunda yönetime ve teknik heyete istediklerimizi yaptırdıysak şimdide bizim sesimize kulak vereceklerdir. biz ne kadar semih in çağların adını söylersek onlarda eninde sonunda şans vereceklerdir.

Ofsayt diye kesilen pozisyonlarımızdan biri. 2 tane daha böyle vardı, saya bildiğim. Hakemler yine nanay

kirmizi dogru diyenler bir buna baksin derim, az sinirlenmedim dün.

birde kirmizi dogru derler önce bir futboldan anlayin!

böyle pozisyonlar tam denk geliyor böyle hakemler icin,

yoksa niye calsin bunu, neyin pesinde bunlar ?

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Hayret ettim"

not: gecen sene biraktigimiz yerden devam ediyoruz, sonra polat suclu bu suclu.

en az 10 tane macta maci etkileyecek hakem hatasi vardi.

10 kşi kalmadan iki tane karşı karşıya pozisyon bulduk. Ama 10 kişi kalınca tıkandık. 11 kişi olduğumuz sürece ve çift foret oynarsak maçları kazanabiliriz. Daha uyum da yok tam olark takımda bir de.

Üst Alt