STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Hafta sonu yine kesin kazanmamız gereken maça çıkacağız maalesef.Bu baskıyı bu kadar erken hissetmek kötü.Rakip yine zorlu ama kazanmak zorundayız.4 hafta da 7 puan fena değil ama 4 veya 5 puan ihtimali bizi ligden 2-3 haftaya koparabilir de.2-3 maçlık seri ile gidersek,5-6 haftaya daha iyi futbol gelecek.Devreyi de en az 32-35 arası puan ile tamamlamamız gerekiyor,o arada takviyeler de çok önemli.Önemli takviyeler yapılmalı,ama asla sorunlu isim olmamal bu isimler.Ben olsam çok yırtıcı ve bitirici bir forvet,bir sağ /sol kanat ve bir stoper alırdım,ama hepsi birden zor gibi en azından stoper hariç diğerleri olursa takım daha akıcı olacak gibi duruyor.Ama isimler öneml,o zamana kadar şans da yanımızda olsun.

karabük ü karabükde yenmek için barcelona olmaya gerek yok ama ne zaman gümbür gümbür bi takım izleyecegiz be arkadaş.

giden puana degil musleranın kırmızıya acaip üzüldüm. ufuk sabrın son aşamasında. aykut desen olacağı varsa çoktan olurdu. ne yapalım umarım 2 maç ceza gelmez.

A planı olmayan imparatordan B planı beklemek saçma tabi.

10 kişi kaldık, imparator ne yapsın ?

Rierayı çıkar sonra Sercanı da çıkar, Sabriyi al. Golü yiyince Baros u sok. Gol yemesen Baros u alacağın yok. Beraberlik ne güzel.

Sizin gibilerin amacı ne ya 10 kişi kalmış ve yeni kurulmuş bir takım alışlmadık bir sistem ve ligin bası.Sen gçn sene 10 kişi kalan takıma karşı gol bulamıyordun şimdi ise 10 kişisin maçı beberliğe taşıyorsun biraz sabır kardeşim edemem diyorsanda bırak gitsin ben sabredeceğim bu takım iyi olacak olmasada gene arkasındayız.

maçtan çok umutluydum kadroyu görünce beklediğim gibide başladı elmander kacırdı sercan kacırdı melo kacırdı tam tek kaleye cevirdik maçı musleranın hatası tamam iyi hoşta muslera böyle şeyler yapma gözünü seviyim zaten yedekte kalecimiz yok (var ama kaleci olarak saymıyorum ) herneyse derbi maçlarında özellikle fb maclarında bu hataları yapmaz ıns fatih terimi eleştirenler olmuş bu arada bence müthiş hamleler yaptı bikere rierayı cıkartmasının sebebi fizik olarak hazır olmaması kazım bence bu maç cok mücadele etti takımın en iyilerindendi baros değişikliğide cok iyidi yalnız eboue den inanılmaz hayal kırıklığına uğradım sabrinin zenci versiyonu gibi nerde arsenaldeki eboue nerde şimdiki eboue dağlar kadar fark var arada toparlanması lazım.sercan ise bldiğimiz sercan yetenekleri var aralara kaçıyor ama su son vuruşları yokmu amatordeki futbolcu öyle vurmaz o topa son vuruşlarını düzeltmeden birşey olmaz . takım olarak yardımlaşmamız falan cok hoşuma gittide abi bizim takımda acayip yeteneksizler var ne kadar takım olsakta bu adamların yuzunden hep gol yeriz gokhan balta sabri ufuk son söz de hakeme kaç senedir bizi doğramaktan bıkmadı ulan şu hakemi atmayın bizim maçlara koyu fenerli adam kac tane adamımızı biçtiler bir kart cıkarmadı arkadaş

maçtan çok umutluydum kadroyu görünce beklediğim gibide başladı elmander kacırdı sercan kacırdı melo kacırdı tam tek kaleye cevirdik maçı musleranın hatası tamam iyi hoşta muslera böyle şeyler yapma gözünü seviyim zaten yedekte kalecimiz yok (var ama kaleci olarak saymıyorum ) herneyse derbi maçlarında özellikle fb maclarında bu hataları yapmaz ıns fatih terimi eleştirenler olmuş bu arada bence müthiş hamleler yaptı bikere rierayı cıkartmasının sebebi fizik olarak hazır olmaması kazım bence bu maç cok mücadele etti takımın en iyilerindendi baros değişikliğide cok iyidi yalnız eboue den inanılmaz hayal kırıklığına uğradım sabrinin zenci versiyonu gibi nerde arsenaldeki eboue nerde şimdiki eboue dağlar kadar fark var arada toparlanması lazım.sercan ise bldiğimiz sercan yetenekleri var aralara kaçıyor ama su son vuruşları yokmu amatordeki futbolcu öyle vurmaz o topa son vuruşlarını düzeltmeden birşey olmaz . takım olarak yardımlaşmamız falan cok hoşuma gittide abi bizim takımda acayip yeteneksizler var ne kadar takım olsakta bu adamların yuzunden hep gol yeriz gokhan balta sabri ufuk son söz de hakeme kaç senedir bizi doğramaktan bıkmadı ulan şu hakemi atmayın bizim maçlara koyu fenerli adam kac tane adamımızı biçtiler bir kart cıkarmadı arkadaş

kazım mücadele etti diyosunda etti de ne gol attırıyo ne de atıyo. bal yapmayan arı misali. mücadelesi benim işime yaramaz. aynı şey sabri içinde geçerli. ve cam adam içinde hatta balta içinde hatta ufuk içinde

bu adamlar bu takımın oyuncusu değiller. terim ne zaman bunu anlar, o zaman bu takım düzelir.

üzerimde bir rahatlık var bilmem nedendir. en kötü play off var zaten. nasıl olsa bu puanlar telafi edilir.

.. insallah futbolcular böyle birrahatlık içerisinde değildir.

kazım mücadele etti diyosunda etti de ne gol attırıyo ne de atıyo. bal yapmayan arı misali. mücadelesi benim işime yaramaz. aynı şey sabri içinde geçerli. ve cam adam içinde hatta balta içinde hatta ufuk içinde

bu adamlar bu takımın oyuncusu değiller. terim ne zaman bunu anlar, o zaman bu takım düzelir.

Olmadı Recep. Her yere koştu yardım etti. Kapasitesi o kadar. Normalde de çok yaratıcı değil. Ama fizik olarak en iyi oyunculardan.

Öncelikle tüm takımın Eskişehir maçından önce duş alması lazım.. Sakatlıklar falan derken hala şansızlıklar yakamızı bırakmıyor.. Fener de tam tersi kötü oynayıp kazanıyor.. Takımımızda eksik olan tek şey şans bence.. Bir de fazlamız var o da G.Zan..

kazım gecen maçlara göre cok iyi oynadı her pozisyonumuzda o vardı yanlıs anlama bende kazımı begenmem bana göre asla gsnın topcusu olamaz ama hem yokluktan oynuyor hemde yerli statüsü

Doğum günüme galibiyetle girmek isterdim ama olmadı.. Seneye inşallah:)

ya arkadaşlar şöyle bir durum var.

futbolda başarı nedir? istikrarlı kazanmak.

istikrarlı kazanmak için ne lazım? "kaliteli" istikrarlı futbolcu.

bizim as 11 de yılda en az atıyorum 30 maç oynayan böyle kaç tane adam var.

sayalım.

Muslera

Eboue "?" ama soru işareti koydum

Ujfalusi

Selçuk

Melo

Riera "?"

Elmander

as 11 de sayılabilecek ortalama 7 oyuncu . % 60 civarı bir rakam.

sonuç: bu adamların hepsi yeni transfer. takımın zamana ihtiyacı var.

"dert etmeyin."

Öncelikle tüm takımın Eskişehir maçından önce duş alması lazım.. Sakatlıklar falan derken hala şansızlıklar yakamızı bırakmıyor.. Fener de tam tersi kötü oynayıp kazanıyor.. Takımımızda eksik olan tek şey şans bence.. Bir de fazlamız var o da G.Zan..

hep beraber bir umre yapsak diyorum be ? :)

Yabancı sınırlaması olan yerde yerli oyuncu öyle ya da böyle bulundurmak zorunda olduğumuz için bir sürü adam dolu kaliteli ya da kalitesiz.Bunu unutmayın beyler.Bir an kendinizi koyun Fatih hocanın yerine siz olsaydınız ne yapardınız?Kim oynasın hakikaten merak ediyorum bir sol bekte Ashley Cole,Evra falan mı varda oynatılmıyor.Bazı mevkilerde kadro yoksunluğundan ya da olanların kazmalığından yakınıp duruyoruz.Yalan yok elbette kazma adamlar var bu takımda ki bir kısmı amiyane tabirle defedildi takımdan.Ama para desen kısıtlı bin dereden su getirmek lazım.E desen ki altyapıdan adam getir ama taraftar başarıya aç belli ki as takıma çıkarılan oyuncularda geçiş sürecinde büyük sıkıntı yaşıyor,hadi kendin beceremedin çıkarmayı dışardan oyuncu getir bir scout ekibin olsun şöyle kumaştan anlayan adamlarla iş yap o da yok.Bunların hiç biri mevcut değil transferlerde ite kaka birşeyler yapılıyor.(şükür son zamanlarda gelen yabancı kalitesini vasatın üstüne çektiler)

Yani velhasılı kelam olağan kadroya eklemelerle takım bu ligde şampiyonluğu kopartabilir ama onun içinde takımın oturması lazım.Ama gözümüzü öyle bir başarı bürümüş ki önümüze hata yapan kim var kim yoksa alayına sallıyoruz kime sallayacağımızı şaşırıyoruz artık.Her gelen yeni bir sayfa açtı ama defter aynı defterdi hep neresine yazarsan yaz.Fatih hoca camiayı bildiğinden yapılması gerekenleri yapabildiği kadarıyla yaptı.Ama bu takımın zamana ihtiyacı var,oturmaya,kadro derinliği oluşturmaya,oyuncuların birbirini nefesinden tanımasına,özgüvene ve en önemlisi tek yürek olmaya ihtiyacı var.Bunlar eğer sabredebilrsek olacak inanıyorum buna canı gönülden.Siz renkdaşlarımında inanmasını istiyorum.Ben kendimi bildim bileli bu takım benim en büyük sevdamdır.Yani birbirimize benziyoruz.Bu yüzden Türkiye'dir Galatasaray...

Bugün Muslera'nın aptalca hatası yüzünden adeta kendi ayağımıza kurşun sıktık üstüne,Fatih hocanın Sercan yerine Riera'yı oyundan alması bizi bitirdi,malesef bugün taktiksel bir kaç hata yaptı hocamız ben hiç anlayamadım,neredeyse çizgide çok etkili olabilme potansiyeli olan Riera'yı oyundan alıp Sercan'ı çizgiye çekti resmen saçmaydı..

Baros'u oyuna bu kadar geç almak zaten bizi bitirdi hiç yoktan 1 puan iyi puan ama bir kaç oyuncu var ki resmen reziller..

Gökhan ve Hakan inanılmaz kötüler 18'e bile girmemeleri gerek Servet'i arıyorum 2 maçtır..

Terimin Kazım ısrarı beni öldürecek.10 kişi kaldıgımızda sanki kanatları kullanmak yerine,Engin Baytarı sol içe veya sağ içe alsaydı.Sabriyide oyuna dahil edip.Eboue yi ortasahaya çekseydi.Hem hücum hattını kuvvetlendirirdi.Hem bu kadar aciz kalmazdık.Tamam 10 kişi oynamak kolay değil ama.

Sabri Elmander Kazım üçlüsünle oynamak çok üzücü.

Kesinlikle Riera´nin yerine Kazim cikmaliydi diye düsünüyorum. Hoca hataliydi o konuda. Ayrica Engin Baytar´i cok önceden oyuna almaliydi. Bizim sorunumuz 2 forvet, 3 forvet, 4 forvet ile oynamamiz degil ki. Istersek 11 forvetle oynayalim yine de gol atamayiz. Sorunumuz yaratici futbolcu eksikligi. Yeterli ya da yetersiz, cok kaliteli ya da degil, ama Engin Baytar bu takimin nadir yaratici futbolculardan birtanesi. Ben sahsen bu durumda ocak ayina kadar banko oynatirdim Engin´i. Kadroya Melo´dan sonra yazacagim ilk isim olurdu.

Üst Alt